Projekty domów Domplan

Pracownia Domplan istnieje na rynku architektonicznych wiele lat, dzięki czemu zyskała ugruntowaną pozycję w kraju. Dzięki zespołowi wykształconych i doświadczonych architektów pracownia projektuje domy często wybierane przez inwestorów z całej Polski. Projekty biura Domplan powstają przy użyciu najnowocześniejszego, światowej klasy licencjonowanego oprogramowania dedykowanego dla architektów. Nowoczesne oprogramowanie pozwala uniknąć błędów projektowych oraz zaprojektować dom z maksymalną dbałością o proporcje, detal, ergonomię i funkcjonalność.

W swojej kolekcji pracownia posiada nie tylko projekty domów parterowych, ale także domów z poddaszem użytkowym oraz piętrowych. Tworzone przez biuro projekty to przeważnie domy tradycyjne murowane, lecz te cieszą się największą popularnością w kraju. Wszystkie projekty cechują się zwartą bryłą, która będzie nie tylko tania w budowie, ale także w eksploatacji. Domy tworzone przez pracownię Domplan to zarówno domy duże dla bardziej wymagających inwestorów, jak i domy mniejsze na każdą kieszeń. Przy projektowani domów pracownia bierze pod uwagę rozmaite gusty inwestorów i próbuje sprostać ich oczekiwaniom.

Pracownia oferuje domy klasyczne, eleganckie, które doskonale wkomponują się w każdy krajobraz. Można wybrać domy bez garażu oraz domy z dowolną liczbą stanowisk garażowych. Ponieważ projekty zawierają najnowocześniejsze rozwiązania funkcjonalne, domy cechują się podziałem na trzy strefy: dzienną, nocną oraz gospodarczą. Dzięki temu zapewniono wygodę i intymność każdemu domownikowi. Poza głównymi pomieszczeniami w projekcie zawarto szereg pomieszczeń pomocniczych. W ich skład wchodzi kotłownia, spiżarnia, garderoby, pralnia, suszarnia, a także różnego rodzaju schowki. Nie zapomniano także o gabinecie, pokoju dla gości oraz domowej biblioteczce. Projekty pracowni Domplan cechuje również przenikanie się przestrzeni pomieszczeń.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 105
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.