Wizualizacja 1 domu Noelia Bis 2M Wizualizacja 2 domu Noelia Bis 2M Wizualizacja 3 domu Noelia Bis 2M Wizualizacja 4 domu Noelia Bis 2M Wizualizacja 5 domu Noelia Bis 2M Wizualizacja 6 domu Noelia Bis 2M
Ocena:
4,6/5 (211 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Noelia Bis 2M - Rzut parteru
Noelia Bis 2M - Rzut parteru
1. Wiatrołap (z garderobą) 6,81 m²
2. Hol 5,67 m²
3. Kuchnia 9,29 m²
4. Spiżarnia 1,28 m²
5. Salon + Jadalnia 29,22 m²
6. Łazienka 3,05 m²
7. Schowek 1,37 m²
8. Pokój / Gabinet 12,98 m²
9. Pom. gospodarcze 6,47 m²
10. Garaż 34,91 m²

Rzut poddasza

Noelia Bis 2M - Rzut poddasza
Noelia Bis 2M - Rzut poddasza
1. Komunikacja 5,06 m²
2. Pokój 12,21 m² (17,93 m²)
3. Pokój 13,37 m² (19,02 m²)
4. Pokój 13,54 m² (17,58 m²)
5. Łazienka 9,77 m² (13,48 m²)
6. Strych (pokój/pracownia) 30,32 m² (42,81 m²)
w nawiasie podana została
powierzchnia pomieszczenia po podłodze

Sytuacja

Noelia Bis 2M - Sytuacja
Noelia Bis 2M - Sytuacja

Przekrój

Noelia Bis 2M - Przekrój
Noelia Bis 2M - Przekrój

Przekrój 1

Noelia Bis 2M - Przekrój 1
Noelia Bis 2M - Przekrój 1

Elewacje

Noelia Bis 2M - Elewacja przednia
Noelia Bis 2M - Elewacja przednia.
Noelia Bis 2M - Elewacja tylna
Noelia Bis 2M - Elewacja tylna.
Noelia Bis 2M - Elewacja lewa
Noelia Bis 2M - Elewacja lewa.
Noelia Bis 2M - Elewacja prawa
Noelia Bis 2M - Elewacja prawa.

Opis projektu Noelia Bis 2M

Przedstawiamy Państwu projekt Noelia Bis 2M. Jest to budynek z poddaszem użytkowym oraz dużym garażem. Ta propozycja łączy w sobie co najmniej kilka zalet. Dom posiada bardzo prostą bryłę, jego konstrukcja nie powinna więc przysporzyć problemów podczas realizacji. Zwartą, klasyczną formę przekryto tutaj eleganckim, nieskomplikowanym dachem dwuspadowym. To połączenie sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych okaże się korzystne nie tylko ze względu na łatwość wykonania, ale także na koszty budowy, które nie będą wygórowane. W zwartej bryle budynku nietrudno będzie także utrzymać odpowiednią temperaturę. Dom Noelia Bis 2M zaprojektowano jako energooszczędny. Na uwagę ponadto zasługuje sposób jego wykończenia, gdzie utrzymane w jasnych kolorach elewacje ozdobiono elementami drewnianej okładziny. Na przeciwległych ścianach – frontowej oraz tylnej – umieszczono kameralne, przeszklone balkony, które, obok tarasu, zapewniają możliwość przyjemnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Bryła budynku wyróżnia się doskonałymi proporcjami. W środku zaplanowano bardzo funkcjonalnie rozplanowany układ pomieszczeń. Do głównych drzwi wejściowych prowadzi kilka stopni, dalej wiedzie podcień oraz wiatrołap. Sień jest pomieszczeniem, które wygodnie łączy garaż z mieszkaniem. Garaż jest na tyle obszernym pomieszczeniem, że obok dwóch samochodów można tutaj umieścić także rowery. Na tyłach garażu wydzielono kotłownię z piecem gazowym oraz wyjściem na zewnątrz. To pomeszczenie, ze względu na dogodną lokalizację, może służyć m.in. do przechowywania narzędzi ogrodniczych. Na parterze domu Noelia Bis 2M zaplanowano gabinet, łazienkę z kabiną prysznicową, a pod klatką schodową wygospodarowano miejsce na schowek. Najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem na parterze jest przestronny i komfortowy salon z jadalnią, która z kolei sąsiaduje z częściowo otwartą kuchnią. Tę ostatnią wyposażono w przydatną spiżarnię. Kuchnia może z łatwością zostać całkowicie oddzielona od pozostałych pomieszczeń.

Na poddaszu domu Noelia Bis 2M zaplanowano pomieszczenia o charakterze prywatnym. Powierzchnię drugiej kondygnacji podzielono na trzy pokoje, wszystkie z dostępem do balkonów, przewidziano tutaj także miejsce na rodzinną łazienkę. Nad garażem pozostawiono dostępny z półpiętra strych, o którego docelowym przeznaczeniu warto zadecydować podczas adaptacji u lokalnego architekta.

Technologia wykonania

Technologia i konstrukcja
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z bloczków Ytong, docieplone 20cm styropianu (15cm pod panelami HPL). Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków Silka, na poddaszu z płyt GK bądź murowane. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Schody wewnętrzne żelbetowe. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji.
Wykończenie
Elewacje wykończone tynkiem mineralnym. Tynki wewnętrzne gipsowe lub cementowo-wapienne. Dachówka cementowa lub ceramiczna. Stolarka okienna drewniana lub PCV.

Koszty budowy domu Noelia Bis 2M

Stan surowy zamknięty
201 tys. zł
Stan deweloperski
327,5 tys. zł
3590 zł 3190 zł

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Noelia Bis 2M
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Pakiet GRATISÓW do projektu

Dedykowane gratisy do projektu Noelia Bis 2M! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.

Warianty

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Piec na paliwo stałe - Biomasa
290,00 zł
Wentylacja mechaniczna
390,00 zł
autor: Domplan

Polecane technologie

Architekt radzi

Jestem zainteresowana projektem Noelia Bis 2M i chciałabym dowiedzieć się, czy możliwe jest ogrzewanie domu paliwem stałym?

W tym budynku zaplanowano ogrzewanie gazowe. Piec umieszczono w kotłowni, która znajduje się przy garażu. Aby zainstalować kocioł na paliwo stałe, nie trzeba powiększać tego pomieszczenia. Jego powierzchnia jest wystarczająca. Zadanie jest więc ułatwione. Zmianą sposobu ogrzewania zajmie się architekt podczas adaptacji projektu.