Projekty domów Architeka

Pracownia Architeka to zespół młodych, kreatywnych, pełnych pasji ludzi, którzy w swojej pracy łączą specjalistyczną wiedzę z bogatym doświadczeniem nabytym w kontaktach z inwestorami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, tworzą gotowe projekty domów. Szeroka oferta pozwala na wybór projektu spełniającego oczekiwania, propozycje i możliwości inwestora. Architekci każdy projekt traktują indywidualnie, co sprawia, że prace są niepowtarzalne, wyjątkowe i dają gwarancję wysokiej jakości. Projekty domów pracowni Architeka cechuje funkcjonalność oraz nowoczesny styl. Przygotowując prace, autorzy opierają się na sprawdzonych, tradycyjnych i stabilnych rozwiązaniach, wykorzystując własne nowatorskie pomysły. Połączenie praktycznych rozwiązań z eleganckimi detalami architektonicznymi sprawia, że obok domów zaprojektowanych przez grupę Architeka nie sposób przejść obojętnie. Funkcję zdobniczą pełnią lukarny, wykusze i zgrabne balkony.

Domy o prostych, nieskomplikowanych bryłach pozwalają na szybką i tanią budowę oraz niski koszt późniejszej eksploatacji. Podział wnętrza na strefy dzienną i nocną, duże przeszklenia od strony południowej, oszczędna forma budynku umożliwiają budowę domu jako energooszczędnego, orientując jego położenie według stron świata.

Projektanci kładą nacisk na funkcjonalność domów, dlatego przestrzeń w ich projektach jest maksymalnie wykorzystana. Klarowny, logiczny układ pomieszczeń pozwala na komfortowe użytkowanie. Niewątpliwą zaletą domów pracowni jest ich niezwykle przytulny charakter, na który wpływa estetyczny wygląd harmonizujący z otoczeniem. Projekty dopracowano w najdrobniejszych szczegółach, maksymalnie zagospodarowując każdym metr kwadratowy powierzchni. Projekty z kolekcji pracowni Architeka zadowolą zwłaszcza osoby lubiące elegancję połączoną z nowoczesnością.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 78
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.