Projekty domów Dominanta

Pracownia projektowa Dominanta specjalizuje się w tworzeniu projektów domów jednorodzinnych. Zespół architektów składa się z młodych, pełnych entuzjazmu, kreatywnych ludzi, którzy wykorzystują swoje specjalistyczne wykształcenie oraz wiedzę nabytą podczas realizacji wielu inwestycji. Połączenie tradycyjnych, sprawdzonych rozwiązań z nowatorskimi pomysłami zaowocowało stworzeniem szerokiej oferty projektowej. Różnorodność projektów zapewnia zaspokojenie rozmaitych gustów, potrzeb i możliwości finansowych inwestorów. Pracownia Dominanta projektuje domy od tradycyjnych po nowoczesne. Można znaleźć w ich ofercie projekty domów murowanych oraz drewnianych, całorocznych oraz rekreacyjnych.

Projektanci wykorzystują najnowsze trendy w budownictwie, tworząc niepowtarzalne, wyjątkowe prace. Łączą one w sobie nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne rozwiązania. Dzięki prostym konstrukcjom i bryłom zaprojektowanym na planie prostokąta domy pracowni Dominanta są tanie i szybkie w realizacji oraz zapewniają niskie koszty eksploatacji. Projektantom udaje się pogodzić tradycję polskiego budownictwa z nowoczesnością, dopasowując projekt do potrzeb inwestora oraz jego realnych możliwości. Wybór gotowego projektu to idealny pomysł dla osób wymagających sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań.

Domy zaprojektowane przez pracownię Dominanta idealnie wkomponowują się w każdy krajobraz, tworząc harmonię z otoczeniem. Stonowana kolorystyka, tradycyjne kształty dachów, zgrabne lukarny, przeszklone wykusze oraz ozdobne balkony nadają projektom przytulny i ciepły charakter. Przemyślany układ pomieszczeń oraz duże, otwarte powierzchnie zwiększają funkcjonalność domu. Bezpretensjonalna architektura, spokojna forma oraz jasny układ pomieszczeń powodują, że obok domów zaprojektowanych przez pracownię Dominanta nie sposób przejść obojętnie.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 110
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.