symbol: TYX-586
projekt Naomi G2 projekt Naomi G2 projekt Naomi G2
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Projekt Naomi G2 - aranżacje wnętrz

więcej aranżacji

Rzut parteru

Naomi G2 - Rzut parteru
Naomi G2 - Rzut parteru.
1. wiatrołap 5,08 m²
2. hol 14,25 m²
3. kuchnia 12,72 m²
4. spiżarnia 2,39 m²
5. jadalnia 11,91 m²
6. pokój dzienny 34,42 m²
7. gabinet 9,62 m²
8. łazienka 3,70 m²
9. pokój 12,87 m²
10. kotłownia 6,12 m²
11. garaż 31,51 m²

Rzut poddasza

Naomi G2 - Rzut poddasza
Naomi G2 - Rzut poddasza.
1. korytarz 6,42 m²
2. sypialnia 14,77 m²
3. łazienka 5,39 m²
4. sypialnia 12,82 m²
5. sypialnia 11,59 m²
6. sypialnia 11,80 m²
7. łazienka 6,66 m²

Sytuacja

Naomi G2 - Sytuacja
Naomi G2 - Sytuacja.

Elewacja przednia

Naomi G2 - Elewacja przednia
Naomi G2 - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Naomi G2 - Elewacja tylna
Naomi G2 - Elewacja tylna.

Elewacja boczna

Naomi G2 - Elewacja boczna
Naomi G2 - Elewacja boczna.

Elewacja boczna

Naomi G2 - Elewacja boczna
Naomi G2 - Elewacja boczna.
projekt Naomi II G2
Pow. użytkowa:174,92 m²
Technologia:murowany
Garaż:dwustanowiskowy
Min. wymiary działki:22,7 x 24,2 m

Opis projektu Naomi G2

Jeśli szukają Państwo dużego domu parterowego z poddaszem użytkowym, który spełni oczekiwania pięcioosobowej rodziny, to projekt Naomi G2 jest znakomitą propozycją. Dom urzeka swoją elegancką, stylową formą, w której zawarto tradycyjną architekturę z nowoczesnymi elementami architektonicznymi. Zaletą projektu jest dołączony do bocznej ściany duży garaż dwustanowiskowy, w którym można zaparkować nie tylko samochód rodzinny, ale także auto służbowe. Różnorodną bryłę przykrywa wielospadowy dach, z którego połaci wychodzą duże lukarny doświetlające przestrzeń poddasza. Wejście zostało umieszczone w niewielkiej wnęce chroniącej dom przed deszczem. Z bocznej ściany wychodzi prostokątny ryzalit. Na tylnej elewacji zaprojektowano duży balkon z widokiem na okolicę. Atrakcją zawartą w projekcie jest duży taras częściowo zadaszony trójkątnym daszkiem. Będzie to doskonałe miejsce weekendowego wypoczynku niezależnie od pogody. Jasna, kremowa kolorystyka elewacji znakomicie została uzupełniona drewnianymi detalami wykończeniowymi, które dodają całości dynamicznego charakteru. Duże przeszklenia bez podziałów oraz narożne okna to nowoczesne elementy zawarte w projekcie.

Tym, co zachwyca w domu Naomi G2, jest przejrzysty, logiczny układ przestrzenny. Obszerne pokoje dzienne łączące się w otwartą przestrzeń sprzyjają integracji członków rodziny. Pierwszym pomieszczeniem dostępnym od drzwi jest przedsionek z miejscem na szafy. Obok niego zaplanowano dodatkowy pokój, który sprawdzi się znakomicie jako sypialnia dla gości. W dalszej części zaplanowano gabinet do pracy w domu oraz pomieszczenie gospodarcze przeznaczone na kotłownię, przez które można przejść bezpośrednio do garażu. Po prawej stronie umieszczono kuchnię, którą można zamknąć drzwiami przesuwnymi. Sąsiaduje ona z niewielką spiżarnią na przetwory domowe. Na poddaszu domu Naomi G2 zlokalizowano wszystkie pokoje nocne. Cztery przestronne sypialnie można gustownie zaaranżować. Dwie łazienki zwiększają funkcjonalność tej części domu.

Technologia wykonania

 • Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, beton komórkowy Ytong 24 cm, ocieplenie wełna mineralna 12 cm.
 • Strop: międzypiętrowy gęstożebrowy Teriva.
 • Dach: konstrukcja drewniana, ocieplenie wełna mineralna 30 cm, dachówka ceramiczna lub cementowa.
 • Inne: schody wewnętrzne drewniane.
 • Ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny, rozprowadzenie ciepła: grzejniki.
 • Wentylacja: grawitacyjna. 
 • Elewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny w kolorze kremowym, okładzina drewniana i kamienna lub z konglomeratu kamiennego.
 • Okna połaciowe: rozwiązania technologiczne i wyłaz dachowy firmy FAKRO. 

Koszty budowy (wskaźnikowe)

Stan surowy zamknięty
330,5 tys. zł
Stan deweloperski
501,5 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
 • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
 • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
 • wystąpienie do banku o kredyt,
 • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Polecane technologie

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Naomi G2?

Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
52 384 49 90

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Naomi G2
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Dodatki do projektu

 • dodatek Aktualizacja dokumentacji
  Aktualizacja dokumentacji

  Nowe warunki techniczne, które zaczęły obowiązywać w 2014 roku, wprowadziły istotne zmiany w zakresie wymagań dotyczących ochrony cieplnej budynków. Do projektów, zakupionych w 2013 roku lub wcześniej, proponujemy dostosowanie dokumentacji do aktualnie obowiązujących przepisów. Prosimy o kontakt z naszymi doradcami w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia.

 • dodatek Bezpłatna zgoda na zmiany
  Bezpłatna zgoda na zmiany
 • dodatek Centralny odkurzacz
  Centralny odkurzacz

  Projekt domu rozszerzony o projekt centralnego odkurzacza. Tradycyjny odkurzacz zostaje zastąpiony przez węża wkładanego każdorazowo do gniazdka. Powietrze z kurzem trafia do jednostki centralnej zamontowanej w kotłowni lub w garażu, która oczyszcza zassane powietrze i wydmuchuje poza dom. Dzięki temu unikamy sytuacji występującej w tradycyjnym odkurzaczu, kiedy oczyszczone powietrze wraca z powrotem do pomieszczenia. Odkurzanie jest ciche, skuteczne i nie wymaga przenoszenia odkurzacza z pokoju do pokoju.

 • dodatek Charakterystyka energetyczna
  Charakterystyka energetyczna
 • dodatek Dach prefabrykowany
  Dach prefabrykowany

  Prefabrykowane wiązary dachowe są doskonałą, szybką w montażu i ekonomiczną alternatywą dla tradycyjnej więźby dachowej. Sprawdzają się szczególnie w przypadku projektów z prostym dwu- lub wielospadowym dachem, w domach parterowych i garażach wolnostojących. Projekt zawiera część rysunkową, opis i obliczenia konstrukcyjne.

  Pakiet dostępny tylko do wybranych projektów. O szczegóły zapytaj naszych doradców.

 • dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
  Dodatkowy egzemplarz projektu

  Przy zakupie projektu domu otrzymujesz cztery egzemplarze dokumentacji, które należy złożyć do urzędu, w celu zgłoszenia budowy. Dodatkowy, piąty egzemplarz projektu, możesz zamówić aby: ułatwić pracę architektowi adaptującemu oraz ekipie budowlanej, wykorzystać go do wykonania wycen i aranżacji wnętrz, nanieść na nim własne szkice lub zyskać pamiątkę z budowy swojego wymarzonego domu.

 • dodatek Dziennik budowy
  Dziennik budowy
 • dodatek GPWC
  GPWC

  Projekt instalacji gruntowego powietrznego wymiennika ciepła (GPWC), która ma za zadanie wspierać i dopełnić instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. GPWC jest instalacją zapewniającą stały dopływ świeżego, higienicznego i przefiltrowanego powietrza do centrali wentylacyjnej, która wstępnie podgrzewa lub schładza powietrze wentylacyjne. Aby móc zastosować GPWC, trzeba najpierw zdecydować się na instalację wentylacji mechanicznej, najlepiej z odzyskiem ciepła (czyli rekuperacją).

 • dodatek Instalacja zagospodarowania wody deszczowej
  Instalacja zagospodarowania wody deszczowej

  Instalacja zagospodarowania wody deszczowej to rozwiązanie wyróżniające się ogromną ilością zalet, z których najważniejszą jest znaczne ograniczenie wydatków towarzyszących poborowi i odprowadzaniu wody. Nie bez znaczenia są również korzyści ekologiczne związane z pozostawaniem wody w zbiorniku – mniejszy odpływ wód gruntowych do płynących wód powierzchniowych, zapobieganie powodziom oraz przeciążeniom kanalizacji burzowej.

 • dodatek Kosztorys inwestorski
  Kosztorys inwestorski

  Dlaczego warto posiadać kosztorys?

  • Kosztorys inwestorski ustala najbardziej prawdopodobny, średni koszt budowy, pozwala więc na zaplanowanie budżetu inwestycji.
  • Umożliwia weryfikację ofert wykonawców, zwłaszcza pod względem finansowym.
  • Ułatwia prowadzenie negocjacji z wykonawcami.
  • Umożliwia kontrolę kosztów podczas realizacji kolejnych etapów budowy.
  • Pomaga w weryfikacji ewentualnych zmian wprowadzanych podczas budowy.
  • Jest podstawą wystąpienia do banku o kredyt na budowę lub do innych instytucji o dotację.
  • Może zostać przygotowywany dla projektu po wprowadzeniu zmian adaptacyjnych, dotyczących m. in. rodzaju materiałów budowlanych.
 • dodatek Oczyszczalnia ścieków
  Oczyszczalnia ścieków

  Rozwiązanie w postaci biologicznej oczyszczalni, służącej do neutralizacji ścieków wytwarzanych w domu, to ekologiczna alternatywa dla budowy szamba. Nowoczesne systemy oczyszczania ścieków pozwalają na wykorzystanie czystej wody do celów gospodarczych, podobnie jak wody deszczowej, która doskonale nadaje się do podlewania ogrodu. Dodatkowe korzyści – oszczędności z tytułu opłat za wodę i ścieki oraz ekologiczny charakter.

 • dodatek Ogrodzenie domu
  Ogrodzenie domu

  Ogrodzenie wyznacza granice działki, jest dopełnieniem architektury budynku, chroni przed nieproszonymi gośćmi i hałasem. Projekty ogrodzenia dla uzyskania ciekawego efektu łączą ze sobą różne materiały, np. cokół i słupki z cegły, kamienia lub betonu, wypełnienie – drewno lub metal. Projekt zawiera schematy i rysunki wszystkich elementów, wytyczne techniczne, opisy konstrukcji i montażu oraz instalacje teletechniczne.

 • dodatek Ogrzewanie kominkowe
  Ogrzewanie kominkowe

  Kominek to sprawdzony system grzewczy i dekoracyjny element w jednym. Zamknięta komora spalania to niezawodny i tani sposób na ogrzanie lub wspomaganie ogrzewania domu, czysta obsługa i bezpieczeństwo użytkowania. Nowoczesne kominki to eleganckie współczesne wzornictwo zgrabnie wkomponowane we wnętrza, zaprojektowane wg indywidualnych potrzeb mieszkańców.

 • dodatek Projekt instalacji fotowoltaicznej
  Projekt instalacji fotowoltaicznej

  Projekt domu rozszerzony o projekt instalacji fotowoltaicznej, bazującej na pomyśle wytwarzania energii elektrycznej z odnawialnej i darmowej energii słonecznej. Kolektory pozyskują energię w ciągu dnia, kiedy możliwości jej wytworzenia są największe. Moduły fotowoltaiczne montuje się na dobrze doświetlonej połaci dachu, przyłącza do instalacji i tym sposobem inwestor sam staje się producentem energii elektrycznej.

 • dodatek Projekt instalacji solarnej
  Projekt instalacji solarnej

  Projekt instalacji solarnej, która pozyskuje energię słoneczną i przekazuje ją do odbiorników ciepła. W domu jednorodzinnym stanowi wspomaganie procesu przygotowania ciepłej wody użytkowej. Energia wykorzystywana jest do podgrzania wody zgromadzonej w zasobniku.

 • dodatek Projekt instalacji węzła grzewczego z pompą ciepła
  Projekt instalacji węzła grzewczego z pompą ciepła

  Projekt instalacji ogrzewania podłogowego wraz z węzłem grzewczym opartym o pompę ciepła. Źródłem ciepła jest pompa ciepła współpracująca z pionowymi lub poziomymi kolektorami ciepła. Pompę można również zintegrować z systemem inteligentnego zarządzania budynkiem.

 • dodatek Projekt wentylacji mechanicznej
  Projekt wentylacji mechanicznej

  Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła minimalizuje straty energii w budynku z tytułu wentylacji oraz utrzymuje optymalny klimat w pomieszczeniach. Dokumentacja obejmuje projekt systemu wentylacji mechanicznej budynku, a także materiały informacyjne na temat rekuperacji.

 • dodatek Stacja uzdatniania wody
  Stacja uzdatniania wody

  Nowoczesne stacje uzdatniania wody stanowią skuteczne i proste w obsłudze rozwiązanie problemu złej jakości wody, która powoduje przyspieszone zużycie urządzeń cieplnych, kotłów, grzałek w pralkach i zmywarkach, kranów, uszczelek, kabin prysznicowych i instalacji. System zmiękcza wodę i redukuje inne, stałe zanieczyszczenia. Dzięki stacji uzdatniania wody, można użyć mniejszych dawek środków piorących i ochronić instalacje oraz armaturę przed szkodliwymi osadami.

 • dodatek Szambo przydomowe
  Szambo przydomowe

  Bezodpływowy zbiornik wykonany z żelbetu lub tworzywa. Szambo to najpopularniejszy sposób pozbywania się ścieków, w przypadku gdy nie ma możliwości podłączenia się do kanalizacji centralnej. Szczelne budowle podziemne są możliwe do zastosowania na różnych gruntach – zapewniają bezpieczeństwo dla środowiska i wód podziemnych. Projekt zawiera rysunki techniczne i opis.

 • dodatek Tablica budowy
  Tablica budowy

  Przed rozpoczęciem budowy, tablicę informacyjną należy umieścić w widocznym miejscu, obok budowanego domu, od strony drogi publicznej lub dojazdu do takiej drogi. Znaleźć się na niej muszą informacje o inwestorze, wykonawcy, nr pozwolenia na budowę, nazwisko kierownika budowy, telefony alarmowe. Tablica powinna znajdować się na terenie budowy przez cały okres jej trwania.

 • dodatek Wentylacja mechaniczna z GPWC
  Wentylacja mechaniczna z GPWC

  Projekt instalacji wentylacji mechanicznej z Gruntowym Powietrznym Wymiennikiem Ciepła, wykorzystującym energię zmagazynowaną w gruncie do ogrzewania i chłodzenia powietrza wentylacyjnego. Zastosowanie GPWC w połączeniu z wentylacją mechaniczną nawiewno-wywiewną z odzyskiem ciepła (rekuperator) pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania w okresie zimowym ok. 30%.

 • dodatek Zagospodarowanie działki
  Zagospodarowanie działki

  Pokaż nam swoje warunki zabudowy i mapę projektową, a my usytuujemy na niej Twój wymarzony dom. Dobierzemy do niego odpowiednie dodatki z naszej oferty, dopasujemy typ ogrodzenia, garaż wolnostojący lub inny element małej architektury. Podpowiemy rodzaj instalacji, typ oczyszczalni ścieków czy rodzaj ocieplenia, który warto zastosować w domu. Architekt dyżurny służy pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji.

Architekt radzi

Proszę o informację, czy w projekcie Naomi G2 można zlikwidować ścianę działową na parterze domu - tę znajdującą się pomiędzy pokojem dziennym (nr 6) a pokojem (nr 9). Czy jest to ściana działowa?

Tak, pomiędzy tymi dwoma pokojami znajduje się ściana działowa, którą można wykreślić z projektu bez konieczności wykonywania dodatkowych wzmocnień.  

Projekt Naomi G2 jest odpowiedni dla naszej rodziny. Czy można zbudować balkon na frontowej elewacji, tak aby było na niego wyjście z dwóch sypialni?

Owszem, architekt adaptujący może zaprojektować balkon na przedniej ścianie. Może być jednak konieczne wykonanie podpór w postaci filarów.

Czy można powiększyć taras oraz jego zadaszenie?

Tak, powiększenie tarasu i jego zadaszenia w kierunku południowym (przyjmując, że wejście do domu znajduje się od północy) nie będzie trudne, ponieważ daszek będzie przedłużany w kierunku kalenicy, a zatem nie będzie konieczna zmiana jego konstrukcji. Do projektu dołączymy potrzebne zgody na zmiany.

Podoba nam się projekt domu Naomi G2. Czy można wykonać podpiwniczenie domu na połowie?

Oczywiście, na etapie adaptacji można zaprojektować całkowite lub częściowe podpiwniczenie budynku, należy jednak pamiętać, że taka zmiana podwyższy koszt przy adaptacji oraz na etapie realizacji.