Projekty domów Archipelag

Pracownia Projektowa Archipelag została założona w 1996 roku, sukcesywnie się rozwijając. Dziś jest to jedno z najbardziej popularnych biur projektowych sprzedających projekty gotowe. Grupę tworzą ludzie twórczy, pełni inicjatywy i pasji. Swój profesjonalizm zawdzięczają specjalistycznemu wykształceniu oraz bogatemu doświadczeniu. Pracownia w swych projektach wykorzystuje najlepsze, klasyczne rozwiązania dla budownictwa, jednocześnie stale monitorując nowe potrzeby inwestorów oraz trendy budowlane i wzbogacając prace o nowatorskie koncepcje. Domy zaprojektowane przez wysokiej klasy specjalistów są nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Pracownię cechuje dbałość o detal, co gwarantuje jakość projektów. Projektanci są otwarci na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów. Szeroka gama projektów o różnej wielkości i różnym stopniu skomplikowania pozwala dobrać inwestorowi projekt domu według oczekiwań, potrzeb i możliwości finansowych.

Pracownia Archipelag oferuje projekty domów małych, o prostej konstrukcji, niedrogich w budowie, które są przystępne dla każdego inwestora, domów tradycyjnych parterowych z poddaszem użytkowym czy piętrowych oraz domów nowoczesnych o oryginalnych formach i rozwiązaniach, mających zwolenników wśród osób preferujących nowatorskie koncepcje. W swojej ofercie posiadają także kolekcję projektów domów, które można wybudować jako energooszczędne, ustawiając je względem stron świata.

Architekci pracowni Archipelag stawiają na bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców, idealnie dobierając proporcje i skalę. Pełne wdzięku, atrakcyjne, eleganckie domy zwracają uwagę nie tylko gustownie dobraną kolorystyką, ale również wyrafinowanymi detalami architektonicznymi. Subtelny wygląd sprawia, że domy znakomicie wpisują się w każdy krajobraz. Maksymalnie klarowny układ, połączenie salonu z kuchnią i jadalnią oraz wydzielenie stref dziennej i nocnej nadają domom funkcjonalność.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 782
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.