Parametry projektu Galia drewniana
- Pow. użytkowa: 74,2 m²
- Pow. zabudowy: 115,19 m²
- Min. szerokość działki: 20,54 m
- Min. długość działki: 18,04 m
- Kondygnacje: parterowy
- Poddasze użytkowe: nie
- Poddasze do adaptacji nie
- Strych: nie
- Piwnica: nie
- Garaż: jednostanowiskowy
- Rodzaj dachu: czterospadowy
- Wysokość domu: 6,09 m
- Szerokość domu: 13,54 m
- Długość domu: 9,04 m
- Kubatura: 413 m³
- Nachylenie dachu: 25°
- Rodzaj zabudowy: wolnostojący
- Technologia: drewniany - szkielet
- Styl: tradycyjny
- Kalenica: równoległa do drogi
- Liczba pokoi: 3
- Liczba łazienek: 1
- Kominek: tak
Rzut parteru
Pakiet GRATISÓW do projektu
Dedykowane gratisy do projektu Galia drewniana! Do zamówienia możesz wybrać do 10 dowolnych gratisów z poniższej listy.
Opis projektu Galia drewniana
Projekt domu Galia drewniana to parterowy dom z jednostanowiskowym garażem. To prosty, ekonomiczny w budowie, ale zarazem funkcjonalny dom, który powstał z myślą o inwestorach poszukujących alternatywy do mieszkania w bloku. Może w nim wygodnie zamieszkać nawet czteroosobowa rodzina.
Dom tani w budowie i pasujący do wąskich działkach
Zaplanowany w technologii szkieletu drewnianego dom Galia drewniana, zapewnia szybki oraz tani proces budowy. Jest dostępny również w technologii murowanej. Powierzchnia użytkowa projektu wynosi 74,2 m². Choć nie jest to duży budynek, zapewnia on maksymalną wygodę i funkcjonalność. Można zbudować go na wąskich działkach o szerokości poniżej 21 m. Jego kalenica jest równoległa do drogi, a wysokość wynosi 6,09 m. Budynek przykrywa dwuspadowy dach o kącie nachylenia 25°. Pokrywa go dachówka lub blachodachówka.
Część dzienna, nocna oraz gospodarcza w domu Galia drewniana
Wnętrze budynku zostało zaplanowane w sposób przemyślany, z dbałością o maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Warto zwrócić uwagę na zadaszony taras oraz wejście do domu znajdujące się we wnęce. Dzięki nim domownicy są stale chronieni przed zjawiskami atmosferycznymi.
We wnętrzu zaprojektowano: garaż jednostanowiskowy (18,42 m²) z bezpośrednim przejściem do kotłowni (6,39 m²). Ta druga posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu, co na pewno zostanie docenione przez inwestorów. Jest też całkiem duża, dzięki czemu można przechowywać w niej drobne przedmioty, np. narzędzia do majsterkowania lub niewielkie, składane meble na taras.
Wiatrołap (2,43 m²) posiada niewielką wnękę, idealną na małą szafę. W głębi projektu Galia drewniania znajduje się salon (19,61 m²) i kuchnia (9,39 m²). Salon z kominkiem ma przeszklone drzwi, które otwierają część dzienną domu na duży taras.
Dwa pokoje w strefie nocnej
Obok zaplanowano łazienkę (4,44 m²) oraz dwa pokoje (o powierzchni: 9,75 m² i 12,68 m²). Idealnie wymierzona powierzchnia każdego z pomieszczeń sprawia, że wszyscy domownicy odczują wygodę, mogąc w spokoju nie tylko odpoczywać, ale także uczyć się lub rozwijać zainteresowania.
Rzut budynku oraz wyjątkowo prosta bryła czynią dom nietrudnym w budowie oraz tanim w późniejszej eksploatacji. Autem projektu Galia drewniana jest prostota i przejrzystość układu funkcjonalnego, ale również eleganckie nowoczesne elewacje, które zostały podkreślone szlachetnymi materiałami oraz delikatnym detalem.
Częściowo zadaszony taras w projekcie Galia drewniana
Częściowo zadaszony taras, który stanowi przedłużenie salonu, to wyjątkowe miejsce na relaks w gronie najbliższych. Zadaszenie chroni przed zjawiskami pogodowymi, takimi jak deszcz lub śnieg. To wygodna przestrzeń na urządzenie przyjęcia urodzinowego lub zorganizowanie grilla z przyjaciółmi.
To też świetne miejsce na opalanie się podczas wakacyjnych miesięcy. Jeżeli lubimy zajmować się pielęgnacją ogródka, odpoczywając na tej przestrzeni, będziemy mieć świetny widok na wyniki swojej pracy.
Dom z jednostanowiskowym garażem
Projekt Galia drewniana to budynek, który będzie pasował do każdej okolicy. Miejska czy wiejska – nie ma znaczenia, w każdym krajobrazie projekt będzie błyszczał. Zapewni to nie tylko jego ponadczasowa elewacja, ale także wnętrze. Zwróć uwagę na przykładowe aranżacje wnętrz 3D, świetną inspirację dla nawet najbardziej wymagających inwestorów! Nowoczesne i jasne wnętrza dopełniono obrazami oraz roślinnością, dzięki czemu pokoje prezentują się przytulnie i rodzinnie.
Technologia wykonania
- Dach: dachówka lub blachodachówka.
- Elewacje: tynk.
- Strop: drewniany.
- Ściany wewnętrzne: szkielet drewniany.
- Ściany zewnętrzne: szkielet drewniany.
Koszty budowy domu Galia drewniana
- Stan surowy zamknięty
- 152 tys. zł
- Stan deweloperski
- 185 tys. zł
Zadzwoń 52 384 49 90
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z Doradcą Projektowym!
Warianty
- Galia
- Pow. użytkowa:75,04 m²
- Technologia:murowany
- Garaż:jednostanowiskowy
- Min. wymiary działki:18,4 x 20,9 m