Projekty domów Archetyp

Pracownia projektowa Archetyp istnieje na rynku architektonicznym od ponad 7 lat. Pochodzi z Białegostoku, jednak projekty domów wykonuje dla inwestorów z całej Polski. Architekci pracujący w biurze wykorzystują swoje wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie, projektując przede wszystkim domy jednorodzinne. Posiadają jednak także duże doświadczenie w projektowaniu budynków przemysłowych oraz wielorodzinnych. W swojej codziennej pracy proponują inwestorom rozwiązania estetyczne, funkcjonalne oraz ekonomicznie racjonalne. Tworzone przez pracownię projekty charakteryzują się wyważoną, spokojną architekturą, która doskonale wpasowuje się w polskie krajobrazy. Architekci na co dzień konsultują się także z budowlańcami oraz hurtowniami budowlanymi, zatem w swoich projektach proponują najmodniejsze, najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania.

Pracownia Archetyp w swojej ofercie posiada projekty domów jednorodzinnych, które podobają się wielu inwestorom i są często wybierane. Architekci proponują kolekcje domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym, a także projekty domów piętrowych. Jeśli chodzi o styl budownictwa, to pośród projektów można znaleźć zarówno projekty domów o tradycyjnej architekturze, jak i projekty domów nowoczesnych. Najnowszą kolekcją są projekty domów energooszczędnych, które pozwalają zmniejszyć koszty eksploatacyjne.

Wśród projektów wykonanych przez pracownię Archetyp znajdują się domy bez garażu takie jak projekt Abra, Irysek, Karmel 2 czy też Imbir. Popularne są też jednak domy z dołączonym do bryły mieszkalnej garażem jednostanowiskowym takie jak: Nugat 2, Karmel 3, Driada czy Medea 2, a także domy z garażem dwustanowiskowym, a więc projekt domu Abra 2, Temida 2 Driada 3 czy Dora 2.

Inwestorzy wybierają projekty pracowni Archetyp także z innego ważnego powodu, a mianowicie dlatego, że wykonane przez pracownię projekty domów są szybkie i niedrogie w budowie, a także tanie w późniejszym użytkowaniu. Tradycyjne kształty sprawiają, że można je wybudować w każdej części Polski.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 147
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.