Projekty domów Dom Pasja

Pracownia Dom Pasja ma ugruntowaną pozycję na rynku architektonicznym. Pracownia zatrudnia architektów, którzy dzięki swojemu wykształceniu oraz wieloletniemu doświadczeniu tworzą projekty domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Biuro projektowe stara się spełnić marzenie o własnym domu każdego inwestora. Projektuje nie tylko katalogowe domy jednorodzinne, ale także projekty indywidualne dopasowane do wymagań i pragnień inwestora.

Pracownia w swojej ofercie posiada domy o różnej architekturze, jednak przeważającą większość stanowią projekty domów nowoczesnych. Łączą one w sobie niezwykle atrakcyjny wygląd, nietuzinkowy design oraz komfort na najwyższym poziomie. Domy oferowane przez pracownię Dom Pasja nie tylko współgrają z najnowszymi trendami, ale także wyróżniają się oryginalnością, profesjonalnym wykonaniem oraz niepowtarzalnym, niebanalnym stylem.

W kolekcji pracowni znajdują się domy parterowe, ale także domy z poddaszem użytkowym oraz domy piętrowe. Znaleźć można zarówno budynki bez garażu, jak i budynki z garażem z dowolną liczbą stanowisk. Domy są skrojone na miarę różnych gustów inwestorów. Oprócz pięknego wyglądu cechują się dobrze pomyślanym układem przestrzennym. Najczęściej składają się z oddzielnej części dziennej, nocnej oraz gospodarczej, co gwarantuje wygodę użytkowania. Poza głównymi pomieszczeniami zawierają także pomieszczenia dodatkowe takie jak kotłownia, pralnia, suszarnia, spiżarnia, stryszek oraz różnego rodzaju schowki. Często umieszcza się także gabinet, pokój dla gości, a także garderoby. Cechami charakterystycznymi nowoczesnego budownictwa są duże przestrzenie, salon otwarty na kuchnię i jadalnię, salon z antresolą, duży taras, szerokie, jasne korytarze, duże przeszklenia zapewniające idealne doświetlenie wnętrza naturalnym światłem słonecznym, a także zwarta bryła domu zapewniająca możliwość zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych domu.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 45
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.