Projekty domów Archand

Pracownia Archand istnieje na rynku architektonicznym od niedawna, jednak już zdobyła popularność wśród inwestorów. Kolekcja projektów, którą oferuje, zwraca uwagę szczególnie tych inwestorów, którzy szukają domów w stylu klasycznym, lecz wyróżniających się niebanalną architekturą. Pomysłowe nazewnictwo odwołujące się do zmysłu smakowego nawiązuje do kolorystyki zastosowanej w projektach.

Co wpływa na niezwykłe powodzenie projektów pracowni Archand wśród klientów? Z pewnością jest to związane z zastosowaniem wyłącznie typowych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają realizację i minimalizują koszty eksploatacji. Architekci projektują domy o prostej bryle, dwuspadowych dachach, co powoduje, że są one łatwe i tanie w budowie, a przez to przystępniejsze dla klientów. Pracownia łączy styl klasyczny z nowoczesnymi detalami wykończeń. Domy kolekcji grupy Archand mają ciepły, przytulny wygląd, dzięki czemu wkomponowują się w otoczenie. Stonowane, pastelowe, karmelowe kolory nadają budynkom wyjątkowego charakteru. Pracownia Archand stosuje rozwiązania niezwykle funkcjonalne, wykorzystując maksymalnie całą przestrzeń domu. Niewątpliwą zaletą jest zaprojektowanie garażu dobudowanego do domu, który chroni samochód przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Domy pracowni, zawierające poddasze użytkowe, idealnie nadają się dla rodzin 5-, 6-osobowych. Elegancji nadają im zdobiące bryłę lukarny oraz balkony.

Grupa architektoniczna dba o komfort wypoczynku inwestorów, stąd często w jej projektach występują zadaszenia nad tarasami pozwalające na korzystanie z nich nie tylko w letnie popołudnia, lecz także podczas deszczowej pogody, praktycznym pomysłem jest połączenie salonu z kuchnią i jadalnią tworzące otwartą przestrzeń wygodną podczas organizacji rodzinnych spotkań oraz lokalizacja kominka w centralnej części salonu, który nie tylko dogrzewa pomieszczenie, ale także tworzy niezwykłą atmosferę. Projektanci nie zapominają także o wydzieleniu strefy nocnej w domach zapewniającej spokojny sen mieszkańcom. Ogromnym atutem projektów jest zadbanie o część gospodarczą poprzez wyznaczenie osobnego przestronnego pomieszczenia z przeznaczeniem na kotłownię oraz pralnię.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 0
Wybrane parametry:
  • z pralnią
  • ze spiżarnią

Brak projektów spełniających Twoje zapytanie.