symbol: TQZ-899
projekt Aron 2 PS projekt Aron 2 PS projekt Aron 2 PS projekt Aron 2 PS
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Aron 2 PS - Rzut parteru
Aron 2 PS - Rzut parteru.
powierzchnia 74,20 m²
1. Wiatrolap 4,08 m²
2. Hall 7,46 m²
3. Kuchnia 14,42 m²
4. Spiżarnia 1,30 m²
5. Salon z jadalnia 33,36 m²
6. Pokój 10,09 m²
7. Łazienka 3,49 m²
8. Kotłownia 9,50 m²
9. Garaż 33,71 m²

Rzut poddasza

Aron 2 PS - Rzut poddasza
Aron 2 PS - Rzut poddasza.
powierzchnia 58,30 m²
1. Hall 8,61 m² (8,90 m²)
2. Pokój 12,23 m² (13,63 m²)
3. Garderoba 3,40 m² (5,21 m²)
4. Pokój 13,58 m² (18,05 m²)
5. Pokój 13,58 m² (18,05 m²)
6. Łazienka 6,90 m² (10,60 m²)
7. Strych 12,64 m² (34,62 m²)
w nawiasie podana została
powierzchnia pomieszczenia po podłodze

Sytuacja

Aron 2 PS - Sytuacja
Aron 2 PS - Sytuacja.

Elewacja przednia

Aron 2 PS - Elewacja przednia
Aron 2 PS - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Aron 2 PS - Elewacja tylna
Aron 2 PS - Elewacja tylna.

Elewacja lewa

Aron 2 PS - Elewacja lewa
Aron 2 PS - Elewacja lewa.

Elewacja prawa

Aron 2 PS - Elewacja prawa
Aron 2 PS - Elewacja prawa.
projekt Aron PS
Pow. użytkowa:132,5 m²
Technologia:murowany
Garaż:jednostanowiskowy
Min. wymiary działki:21,22 x 21,73 m

Opis projektu Aron 2 PS

Polecamy Państwu projekt Aron 2 PS. Budynek wyróżnia się klasyczną architekturą we współczesnym wydaniu. Kształt domu nawiązuje do budownictwa od lat dominującego wśród zabudowy jednorodzinnej, natomiast jego wykończenie - z elementami drewnianej okładziny – oraz układ funkcjonalny z modną antresolą to nowoczesne elementy. Aron 2 PS stanowi zatem niezwykle udane połączenie tradycji z najnowszymi trendami. Bryła obiektu została zaplanowana na rzucie w kształcie prostokąta i przekryta nieskomplikowanym, eleganckim dachem dwuspadowym. Z frontowej połaci dachu wyłania się urocza lukarna z przeszklonym balkonem. Od strony ogrodowej natomiast nad tarasem umieszczono praktyczny daszek.

Do środka domu Aron 2 PS dostaniemy się, przechodząc przez wiatrołap. Po prawej stronie usytuowano kotłownię, z której można dostać się do garażu. W garażu ponadto zaplanowano dodatkowe wyjście do ogrodu, a także jeszcze jedno przejście – do kuchni przez spiżarnię. To ostatnie rozwiązanie okaże się przydatne na przykład podczas wnoszenia zakupów. Program użytkowy parteru uzupełniono o dodatkowy pokój – doskonałe miejsce na gabinet bądź sypialnię dla gości, tym bardziej, że tuż obok znajduje się łazienka z kabiną prysznicową.

Najważniejszą część parteru zajmuje przestronny salon z jadalnią i łatwą do wydzielenia w ramach adaptacji kuchnią ze spiżarnią. Z salonu można wyjść na tarasy ulokowane z dwóch stron domu. Nad jadalnią zaplanowano antresolę, zapewniając w ten sposób niebanalne połączenie dwóch kondygnacji. W przypadku, gdyby pustka nad jadalnią została jednak zamknięta stropem, można w tym miejscu zaaranżować dodatkowe pomieszczenie – na przykład pralnię lub garderobę.

Na poddaszu domu Aron 2 PS znajdują się trzy wygodne sypialnie; w tym jedna z własną garderobą i balkonem. Na tej samej kondygnacji znajduje się również rodzinna łazienka. Nad garażem pozostawiono strych, który można zaadaptować na kolejne pomieszczenie gospodarcze.

Koszty budowy (wskaźnikowe)

Stan surowy zamknięty
217,5 tys. zł
Stan deweloperski
355 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
 • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
 • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
 • wystąpienie do banku o kredyt,
 • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Polecane technologie

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Aron 2 PS?

Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
52 384 49 90

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Aron 2 PS
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Dodatki do projektu

 • dodatek Bezpłatna zgoda na zmiany
  Bezpłatna zgoda na zmiany
 • dodatek Charakterystyka energetyczna
  Charakterystyka energetyczna
 • dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
  Dodatkowy egzemplarz projektu

  W sytuacji, gdy z jakiegoś powodu potrzebny jest dodatkowy egzemplarz projektu, udostępniamy naszym Inwestorom tę opcję. Warunkiem dokonania zakupu jest posiadanie oryginalnej dokumentacji projektu, którego dodatkowy egzemplarz chcą Państwo nabyć.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Dziennik budowy
  Dziennik budowy
 • dodatek Instalacja solarna
  Instalacja solarna

  Projekt instalacji solarnej. W naszej szerokości geograficznej kolektory solarne są w stanie pokryć około 60%, a latem nawet do 100% całkowitego zapotrzebowania na energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej, liczonej średnio w skali roku. Można u zyskać dopłatę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zakup i montaż kolektorów słonecznych w wysokości do 45% inwestycji.

  Projekt zawiera wszystkie podstawowe informacje o wielkości i rodzaju poszczególnych elementów instalacji, schematy i parametry techniczne oraz informacje o lokalizacji kolektorów i ich rodzaju. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia.

  Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Kominek z płaszczem wodnym - bezpłatny
  Kominek z płaszczem wodnym - bezpłatny

  Projekt w standardzie posiada kominek z płaszczem wodnym.

 • dodatek Kosztorys inwestorski
  Kosztorys inwestorski

  Kosztorys w formie papierowej. Dokładnie rozpisane koszty, jakie poniesie inwestor podczas budowy domu. Dostępność 1-5 dni roboczych.

 • dodatek Kosztorys inwestorski wersja elektroniczna
  Kosztorys inwestorski wersja elektroniczna

  Kosztorys w formie plików w dwóch formatach *rds (Rodos) oraz *xls (Excel). Dokładnie rozpisane koszty, jakie poniesie inwestor podczas budowy domu z możliwością ich modyfikowania. Dodatkowo Klient otrzyma wersję kosztorysu w formie papierowej.

  Przybliżony czas oczekiwania- 1-5 dni.

  Uwaga! Ze względu na formę, produkt nie podlega zwrotowi ani wymianie.

 • dodatek Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza
  Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza

  Projekt instalacji systemu dystrybucji gorącego powietrza z ogrzewania kominkowego. Posiadając kominek z systemem dystrybucji gorącego powietrza, zwiększamy efektywność dogrzewania mieszkania kominkiem. Dzięki zastosowaniu systemu kanałów i niezbędnych urządzeń możliwe jest rozprowadzenie strumienia ciepłego powietrza z kominka bezpośrednio do sąsiednich pomieszczeń.

  Projekt zawiera instalację systemu dystrybucji gorącego powietrza zintegrowaną z istniejącym kominkiem, rozrysowane schematy tras kanałów oraz stosownych urządzeń. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Ogrzewanie podłogowe
  Ogrzewanie podłogowe

  Projekt wodnego ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe to komfort cieplny przy utrzymywaniu niższej temperatury w pomieszczeniu niż w przypadku ogrzewania tradycyjnego, dzięki temu jest rozwiązaniem energooszczędnym, a z punktu widzenia aranżacji wnętrz brak widocznych grzejników ułatwia wystrój pomieszczeń. Projekt ogrzewania podłogowego zawiera rozrysowaną instalację z dobraną, na podstawie strat ciepła w poszczególnych pomieszczeniach, właściwą średnicą rur grzejnych, ich rozstawem, długością obiegów grzewczych.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Pergola
  Pergola

  Projekt pergoli ogrodowej. Projekt obiektu małej architektury umożliwia stworzenie wyjątkowego miejsca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W połączeniu z odpowiednim usytuowaniem i roślinnością może zapewnić nie tylko przyjemną atmosferę w pełne słońca dni, ale też ograniczyć nagrzewanie pomieszczeń w lecie i stworzyć doskonałe ramy dla kompozycji roślinnych entuzjastom florystyki.

  Projekt zawiera rysunki elementów głównej konstrukcji i wypełnienia, opis techniczny oraz zestawienie drewna.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Pompa ciepła
  Pompa ciepła

  Projekt wewnętrzny pompy ciepła. Projekt zawiera wewnętrzną instalację pompy ciepła zintegrowaną z istniejącym systemem ogrzewania, dobór mocy właściwego urządzenia w oparciu o zapotrzebowanie budynku na energię oraz stosowne dla projektu obliczenia.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Rekuperacja
  Rekuperacja

  Projekt wykonawczy systemu rekuperacji.

  Stosowanie systemów wentylacji mechanicznej w budownictwie indywidualnym, pomaga zapewnić odpowiednią higienę powietrza wewnątrz kuchni, wc, pokoju dziennego czy – co ważne – również w sypialni. Poprzez zapewnienie wentylacji na odpowiednim poziomie, możemy nie tylko poprawić klimat wnętrz naszych domów, ale przede wszystkim zagwarantować sobie bezpieczeństwo i oszczędności na kosztach ogrzewania.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania -14 dni.

 • dodatek Skrócony kosztorys
  Skrócony kosztorys

  Wyciąg to zestawienie ilościowe wszystkich materiałów budowlanych użytych w projekcie. Planując budowę domu, warto skorzystać z zestawienia materiałowego, które ułatwi Państwu porównanie cen materiałów budowlanych w hurtowniach, kupno odpowiedniej ilości materiałów potrzebnych do budowy domu, organizację prac budowlanych zarówno jeżeli planują Państwo budowę domu sposobem gospodarczym, jak i z pomocą firm budowlanych.

 • dodatek Tablica budowlana
  Tablica budowlana

  Budowlana tablica informacyjna o wielkości 70cm na 120cm, zgodna z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 26.06.2002 roku Dz.U. Nr 108 z 17 lipca 2002 r.poz.953 z póź. zmianami wykonana na płycie PCV o grubości 0,6 mm techniką zapewniającą jej trwałość i czytelność przez cały okres trwania budowy domu.

 • dodatek Zestawienie materiałów
  Zestawienie materiałów

  Planując budowę domu, warto skorzystać z zestawienia materiałowego, które ułatwi Państwu porównanie cen materiałów budowlanych w hurtowniach, kupno odpowiedniej ilości materiałów potrzebnych do budowy domu, organizację prac budowlanych zarówno jeżeli planują Państwo budowę domu sposobem gospodarczym, jak i z pomocą firm budowlanych.