TOP30: Projekty domów tanich w budowie

Ranking 30 najlepszych według Tooba.pl projektów domów tanich w budowie. Zapraszamy do zapoznania się ze zwycięską listą projektów. To domy, których realizacja do stanu deweloperskiego nie powinna przekroczyć 300 tys. zł netto w stanie deweloperskim.

Ranking TOP30 projektów domów tanich w budowie
Ranking TOP30 projektów domów tanich w budowie

Często myślimy, że zbudowanie domu wymaga dużych nakładów finansowych oraz długiego i żmudnego procesu. Istnieją jednak sprawdzone sposoby nie tylko na przyśpieszenie budowy, ale również na ograniczenie poniesionych podczas niej kosztów. Zebraliśmy TOP 30 najlepszych (naszym zdaniem) i najpopularniejszych tanich w budowie domów, według gotowych projektów, których cena jest często porównywalna lub atrakcyjniejsza niż ta, którą zapłacilibyśmy za mieszkanie. Jednak komfort mieszkania w domu z ogródkiem jest nieoceniony w porównaniu z mieszkaniem w bloku - warto więc rozważyć opcję budowy. 

TOP 30 – projekty domów tanich w budowie

Jeżeli chcemy zbudować dom, powinniśmy najpierw przemyśleć nasze potrzeby: jakiego metrażu potrzebujemy, jakie udogodnienia jak piwnica, strych, poddasze do adaptacji czy garaż są nam potrzebne. Należy się również zastanowić nad tym czy na pewno potrzebujemy pokoju gościnnego, balkonu czy lukarny. To wybory, które w zależności od naszej odpowiedzi są w stanie mocno podwyższyć lub obniżyć wydatki.

Podczas wyboru projektu warto też rozglądać się za dwuspadowym lub prostym dachem, który jest szybki i tańszy w realizacji. To samo dotyczy wiaty garażowej zamiast garażu murowanego. Nieskomplikowana bryła na rzucie kwadratu lub prostokąta jest w stanie sprawić, że nasz wymarzony i funkcjonalny projekt będzie do zrealizowania w naprawdę dobrej, nieprzekraczającej naszego budżetu cenie. Tym sposobem projekty z poniższej listy można zrealizować do 300 tys. zł w stanie deweloperskim.

A dzięki temu, że zebrane przez nas projekty korzystają z rozsądnych i oszczędnych rozwiązań, są również tanie na etapie eksploatacji. Należy pamiętać, że własny dom to ogromny komfort i prywatność, nieporównywalnie większe od tych, które mamy posiadając mieszkanie. Jest to więc opcja z której warto skorzystać, a już na pewno wtedy, gdy okazuje się, że jest w zasięgu naszego portfela.

1. Projekt domu Ewa (85,07 m²)

Projekt domu Ewa
Projekt domu Ewa

Projekt domu Ewa przedstawia parterowy budynek z poddaszem użytkowym. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę, funkcjonalność i oszczędność. Ze względu na swój dwuspadowy dach, projekt ten można zrealizować szybko i ekonomicznie.

Na parterze domu znajdują się: dwa pokoje, kuchnia, salon, łazienka i wiatrołap. Na poddaszu za to zaprojektowano: cztery pokoje i łazienkę. To rozwiązanie dla dużej rodziny, która szuka alternatywy dla posiadania mieszkania. Projekt zakłada również przemyślany układ pomieszczeń, który spodoba się niejednemu inwestorowi.

2. Projekt domu UA75 (69,7 m²)

Projekt domu UA75
Projekt domu UA75

UA75 to niewielkich rozmiarów dom parterowy z jednostanowiskowym garażem. Wygodnie może w nim zamieszkać trzyosobowa rodzina. Tradycyjny styl budynku sprawia, że pasuje on do każdego krajobrazu: tego miejskiego, jak i wiejskiego.

Wewnątrz budynku znajdują się: garaż, pomieszczenie gospodarcze, dwa pokoje (11,01 m² i 12,41 m²), łazienka, pokój dzienny z jadalnią oraz kuchnia. Budynek jest prosty i funkcjonalny. Zaprojektowano go na planie prostokąta z reprezentacyjnym wejściem.

To idealny dom dla tych, którzy cenią sobie stylowe i sprawdzone rozwiązania.

3. Projekt domu Sej-Pro 001 Energo (94,26 m²)

Projekt domu Sej-Pro 001 Energo
Projekt domu Sej-Pro 001 Energo

Projekt Sej-Pro 001 Energo przedstawia parterowy dom z poddaszem użytkowym. Prosta bryła, kompaktowość oraz ekonomiczne rozwiązania sprawiają, że koszty budowy są zoptymalizowane. Elewacja budynku łączy tradycję oraz nowoczesne trendy.

Na parterze zaprojektowano: kuchnię, salon, łazienkę oraz kotłownię. Na poddaszu znajduje się praktyczna i wygodna strefa nocna: trzy pokoje oraz łazienka. Dzięki temu każdy z domowników ma miejsce zarówno na samotny relaks, jak i czas w rodzinnym towarzystwie.

4. Projekt domu BW-39 wariant 1 (72,4 m²)

Projekt domu BW-39 wariant 1
Projekt domu BW-39 wariant 1

Projekt BW-39 prezentuje wyjątkowy dom parterowy. Jego nowoczesna elewacja oraz stylowe wykończenia sprawiają, że stanie się ozdobą każdej okolicy. Całość wygląda przytulnie i przyjemnie.

Wewnątrz domu znajdują się: pokój dzienny, kuchnia, spiżarnia, dwa pokoje, garderoba, łazienka oraz kotłownia. W projekcie przewidziano ogrzewanie na paliwo stałe. Budynek można jednak przystosować do ogrzewania gazowego.

W projekcie znajduje się też taras – idealne miejsce na relaks z rodziną i przyjaciółmi, niewielkie przyjęcie lub posiłek na świeżym powietrzu.

5. Projekt domu Wakacyjny 2 (75,59 m²)

Projekt domu Wakacyjny 2
Projekt domu Wakacyjny 2

Projekt Wakacyjny 2 oznacza parterowy dom w nowoczesnym stylu. Może pełnić funkcję letniskową oraz całoroczną. Wewnątrz zaprojektowano: trzy pokoje, salon z kuchnią oraz łazienkę z miejscem na piec gazowy.

To projekt obok którego trudno przejść obojętnie. Ten wyjątkowy dom zachwyca swoją elegancją oraz modnymi przeszkleniami. Dla tych, którzy cenią sobie czas na świeżym powietrzu, w projekcie znajduje się też wygodny taras. Projekt należy do kategorii domów nowoczesne stodoły.

6. Projekt domu Motylek 2 KO (73,27 m²)

Projekt domu Motylek 2 KO
Projekt domu Motylek 2 KO

Motylek 2 KO to parterowy dom z poddaszem użytkowym. Może pełnić również funkcję domu letniskowego. Wygodnie może w nim zamieszkać nawet czteroosobowa rodzina. Dom zwraca na siebie uwagę trójkątnym zadaszeniem, akcentującym strefę wejściową.

Na parterze budynku znajdują się: gabinet, łazienka, salon z kuchnią oraz wiatrołap. Na poddaszu zaplanowano wygodną strefę nocną: dwie sypialnie (11,99 m² i 11,42 m²).

Do dyspozycji mieszkańców jest też wygodny taras – idealny na wspólne posiłki w ciepłe dni.

7. Projekt domu Terrier 1 bez garażu (93,3 m²)

Projekt domu Terrier 1 bez garażu
Projekt domu Terrier 1 bez garażu

Projekt Terrier 1 przedstawia parterowy dom o eleganckim wyglądzie oraz funkcjonalnym wnętrzu. Spełnia oczekiwania nawet czteroosobowej rodziny. Obok jasnego tynku zastosowano okładzinę z piaskowca, naturalne drewno oraz płytki klinkierowe – to zdecydowanie wyjątkowe połączenie.

Na parterze zaplanowano: łazienkę, trzy pokoje, pokój dzienny, kuchnię oraz kotłownię. Do dyspozycji mieszkańców jest też wygodny, częściowo zadaszony taras w kształcie litery L.

Dom Terrier 1 jest tani w późniejszym utrzymaniu, co na pewno ucieszy wielu inwestorów.

8. Projekt domu Ekotypowy 32 (116,64 m²)

Projekt domu Ekotypowy 32
Projekt domu Ekotypowy 32

Dom Ekotypowy 32 to popularny dom o kompaktowym rozmiarze i prostej konstrukcji. Jest niewielki, ale mieści się w nim cztero- lub nawet pięcioosobowa rodzina.

Na parterze domu zaplanowano: jednostanowiskowy garaż, kotłownię, trzy pokoje, łazienkę, kuchnię oraz salon. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia całkowitą wygodę każdemu z mieszkańców.

Prosta konstrukcja domu, sprawdzona już w wielu realizacjach, to gwarancja rozsądnych kosztów budowy oraz niskich kosztów za ogrzewanie.

9. Projekt domu Ekotypowy 26 (103,2 m²)

Projekt domu Ekotypowy 26
Projekt domu Ekotypowy 26

Projekt Ekotypowy 26 przedstawia parterowy dom z poddaszem użytkowym. Jego nowoczesna elewacja w połączeniu ze sprawdzonym rozwiązaniami sprawiają, że budynek pasuje do każdego krajobrazu: zarówno tego miejskiego, jak i wiejskiego.

Na parterze domu zaplanowano: kuchnię, salon, pokój oraz łazienkę. Na poddaszu znajduje się praktyczna strefa nocna, jaką są: trzy pokoje (każdy ponad 10 m²), łazienka i garderoba.

10. Projekt domu N6-BG (115,73 m²)

Projekt domu N6-BG
Projekt domu N6-BG

Projekt N6-BG prezentuje parterowy dom z poddaszem użytkowym. Tradycyjny wygląd sprawia, że pasuje on do każdej okolicy – zarówno tej miejskiej, jak i wiejskiej.

Na parterze znajdują się: pomieszczenie gospodarcze – schowek, pokój, kuchnia, spiżarnia, łazienka, wiatrołap oraz pokój dzienny z jadalnią – ponad 26 m². Na poddaszu zaplanowano 3 duże sypialnie (o powierzchni: 12,11 m², 12,31 m² i 14,40 m²), łazienkę oraz pralnię.

W projekcie znajduje się też stylowy, częściowo zadaszony taras.

11. Projekt domu N17-BG (81,06 m²)

Projekt domu N17-BG
Projekt domu N17-BG

Projekt N17-BG przedstawia parterowy dom bez garażu. Tradycyjny styl oraz sprawdzone rozwiązania sprawiają, że wpisze się on w każdy krajobraz. To wygodne rozwiązanie dla nawet czteroosobowej rodziny, która szuka domu w cenie porównywalnej do kupna mieszkania.

Wewnątrz zaplanowano wszystkie pomieszczenia na jednej kondygnacji. Należą do nich: pomieszczenie gospodarcze, trzy sypialnie, łazienka, praktyczne WC, kuchnia, pokój dzienny z jadalnią oraz wiatrołap.

Stylowy taras to idealne miejsce na wspólny odpoczynek lub posiłek po dniu pełnym obowiązków.

12. Projekt domu Przejrzysty - wariant XII (89,4 m²)

Projekt domu Przejrzysty - wariant XII (89,4 m²)
Projekt domu Przejrzysty - wariant XII (89,4 m²)

Projekt domu Przejrzysty - wariant XII - prezentuje dom dla osób szukających projektu nowoczesnego i z dużymi przeszkleniami. Mimo prostego kształtu, prezentuje się naprawdę efektownie - a to za sprawą niemal w całości przeszklonej ściany od strony ogrodowej. W projekcie uwzględniono 3 wygodne sypialnie i funkcjonalną strefę dzienną. Jest także poddasze do adaptacji - można tam zaplanować dodatkowe pokoje, gdy rodzina się powiększy - podobnie jak nasze fundusze na rozbudowę domu. Do projektu w Tooba.pl dołączany jest gratis m.in. ślepy kosztorys. 

13. Projekt domu Solus I G2 (79,5 m²)

Projekt domu Solus I G2
Projekt domu Solus I G2

Nowoczesna parterówka z garażem dwustanowiskowym oraz z dwiema sypialniami. Doskonała propozycja dla osób szukających nowoczesnego projektu domu z płaskim dachem. W projekcie zaplanowano m.in. częściowo zadaszony taras od strony ogrodowej - który znajduje się w nowoczesnej wnęce, pokój dzienny z dużym przeszkleniem, kuchnię z jadalnią, spiżarnię, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Taki układ funkcjonalny zdecydowanie sprosta potrzebom niewielkiej 3-4-osobowej rodziny, która pragnie wyprowadzić się z ciasnego mieszkania w bloku. Jak widać, nowoczesne rozwiązania również mogą być niedrogie. Dodatkowo, prosta bryła budynku zapewni niskie koszty eksploatacji.

14. Projekt domu Tracja 4 (94,68 m²)

Projekt domu Tracja 4
Projekt domu Tracja 4

Tracja 4 to parterowy dom ze strychem. Dzięki niewielkim rozmiarom budynek można usytuować na niedużej działce, a prosta konstrukcja i nieskomplikowany dach mają niewątpliwy wpływ na obniżenie kosztów budowy oraz późniejszej eksploatacji.

Na parterze domu znajdują się: łazienka, pralnia, kotłownia, trzy pokoje, salon z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, WC oraz wiatrołap. W projekcie znajduje się również strych o powierzchni 37,15 m².

W budynku zaprojektowano wentylację grawitacyjną oraz, jako alternatywę, wentylację mechaniczną z rekuperacją.

15. Projekt domu Mini 3 (79 m²)

Projekt domu Mini 3
Projekt domu Mini 3

Projekt Mini 3 przedstawia dom na niewielką działkę, który można wybudować w cenie mieszkania. Zapewnia pełen komfort idący w parze z oszczędnością. Wygodnie może w nim zamieszkać dwu- lub nawet czteroosobowa rodzina.

Wewnątrz domu znajdują się: kotłownia, toaleta, łazienka, trzy sypialnie, pokój dzienny z jadalnią, spiżarnia, kuchnia oraz garderoba.

Choć z pozoru prezentuje się skromnie, budynek niejednego inwestora zachwyci funkcjonalnością oraz świetnie zorganizowanym wnętrzem.

16. Projekt domu Lea wersja A (83,11 m²)

Projekt domu Lea wersja A
Projekt domu Lea wersja A

Lea wersja A to parterowy dom z poddaszem użytkowym. Zaletą projektu jest rozległy taras, pełniący rolę łącznika z ogródkiem. Nad boczną częścią zaprojektowano drewnianą pergolę, która latem tworzy zadaszenie, dzięki porastającym ją roślinom.

Na parterze domu znajdują się: pomieszczenie gospodarcze, łazienka, gabinet, pokój dzienny z jadalnią, spiżarnia, kuchnia oraz wiatrołap. Na poddaszu zaplanowano: łazienkę i trzy sypialnie (o powierzchni: 6,60 m², 7,73 m² oraz 9,09 m²). Każda z nich ma okno balkonowe, które zapewnia wyjątkowe widoki oraz dobrą wentylację.

17. Projekt domu Elmo III Energo (76,39 m²)

Projekt domu Elmo III Energo
Projekt domu Elmo III Energo

Projekt Elmo III Energo przedstawia parterowy dom z dwuspadowym dachem. Spodoba się tym inwestorom, którzy cenią sobie minimalizm. Wewnątrz króluje wygoda oraz sprawdzone rozwiązania funkcjonalne.

Na parterze zaprojektowano: kotłownię, łazienkę, dwie sypialnie, pokój dzienny oraz kuchnię. Jedną z zalet projektu są duże przeszklenia, które od lat nie wychodzą z mody.

Elmo III zdecydowanie stanie się ozdobą każdej okolicy, jednocześnie wpisując się w dowolny krajobraz.

18. Projekt domu Ekonomiczny 2T (107,7 m²)

Projekt domu Ekonomiczny 2T
Projekt domu Ekonomiczny 2T

Powyższy projekt domu jest ekonomiczny nie tylko z nazwy. Mimo powierzchni nieco ponad 100 m² udało się zachować niskie koszty budowy - i co ważne - niskie koszty eksploatacji. A te zapewniają m.in. prosta konstrukcja, nieskomplikowany układ pomieszczeń, zastosowane ekologiczne rozwiązania. W domu tym znajdują się 4 sypialnie i rozbudowana strefa dzienna wraz z pomieszczeniami pomocniczymi. Projekt godny polecenia.

Dom Ewa idealnie wpasuje się w każdą okolicę, ze względu na swój klasyczny wygląd i surową, choć stylową kolorystykę.

19. Projekt domu D153B (88,79 m²)

Projekt domu D153B
Projekt domu D153B

Dom D153B to stosunkowo niewielki, lecz bardzo ekonomiczny i energooszczędny budynek z poddaszem użytkowym. Zwarta bryła została przykryta dachem dwuspadowym, co znacząco obniża koszty budowy. Jeżeli ktoś poszukuje domku letniskowego, ta propozycja sprawdzi się bardzo dobrze.

Na parterze domu znajdują się: pomieszczenie techniczne, spiżarnia, kuchnia, salon z jadalnią, pokój i łazienka. Na poddaszu zaprojektowano: trzy pokoje i łazienkę. Wyjście na taras zaakcentowano stylowym zadaszeniem, które przypadnie do gustu wielu inwestorom.

Projekt z zewnątrz to połączenie modnych rozwiązań: tradycji i nowoczesnych akcentów. Ten dom zdecydowanie wpasuje się w każdą okolicę.

20. Projekt domu Jagoda CE (87,14 m²)

Projekt domu Jagoda CE
Projekt domu Jagoda CE

Projekt domu Jagoda CE to niewielki, lecz bardzo funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym. Prosta zwarta bryła i dwuspadowy dach sprawiają, że jest on niedrogi i szybki w realizacji. Jasny kolor budynku sprawia, że idealnie wpasuje się on w każdą okolicę.

Dom ten może zapewnić komfort nawet czteroosobowej rodzinie. Na parterze domu znajdują się: WC, kuchnia, salon i wiatrołap. Na poddaszu użytkowym zaprojektowano trzy sypialnie i łazienkę.

To opcja dla tych, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania, zależy im na przystępnej cenie oraz wygodzie.

21. Projekt domu Dom przy Bukowej 26 (95 m²)

Projekt domu Dom przy Bukowej 26 (95 m2)
Projekt domu Dom przy Bukowej 26 (95 m2)

Dom przy Bukowej 26 to budynek parterowy o powierzchni użytkowej 95 m². Łatwy w budowie i oszczędny w realizacji. Pozwala na budowę na niewielkiej działce. Układ funkcjonalny przewiduje 3 pokoje, otwartą kuchnię, salon, łazienkę, toaletę oraz kotłownię z miejscem na pralnię. Elewację wykonano w nowoczesnej stylistyce, przy użyciu modnych dodatków. Drewniana okładzina i czarno-biała kolorystyka to najmodniejszy obecnie design wykorzystywany w architekturze. Powyższy projekt przedstawia także budynek energooszczędny i tani w użytkowaniu. Parterowy raj dla 4-5-osobowej rodziny.

22. Projekt domu Armanda XS Bis (100,64 m²)

Projekt domu Armanda XS Bis
Projekt domu Armanda XS Bis

Armanda XS Bis to popularny projekt niewielkiego domu z poddaszem użytkowym. Zaprojektowano go w sposób energooszczędny, dbając o szczegóły i funkcjonalność. Już z daleka widać surową elegancję tego budynku.

Na parterze znajdują się: pokój, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, salon z jadalnią, spiżarnia i kuchnia. Na poddaszu za to zaprojektowano: trzy pokoje i łazienkę. Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że cała rodzina może cieszyć się oferowaną wygodą i komfortem.

Ze względu na swój stylowy wygląd oraz cenę, ten dom jest ceniony i często wybierany przez inwestorów. Jest to świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie czas w rodzinnej atmosferze, ale zależy im na funkcjonalnym rozdzieleniu strefy dziennej i nocnej. Do dyspozycji mieszkańców jest również taras.

23. Projekt domu Elka 2 Y (85,95 m²)

Projekt domu Elka 2 Y
Projekt domu Elka 2 Y

Projekt domu Elka 2 Y przedstawia parterowy dom dla trzyosobowej rodziny. Dzięki swojemu surowemu, lecz klasycznemu wyglądowi, dom wpasuje się w każdą okolicę. Posiada również stylowe i modne przeszklenia. Dzięki sprawdzonym zastosowaniom, takim jak dwuspadowy dach, projekt jest niedrogi i szybki w budowie.

Wewnątrz domu znajdują się: kotłownia, pokój, łazienka, sypialnia, kuchnia i salon. Budynek posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który uszczęśliwi każdego domownika.

Modny taras przedłuża strefę dzienną. To idealne miejsce na czas spędzony w rodzinnej atmosferze. Taras pozwala również na urządzenie jadalni na świeżym powietrzu w ciepłe wiosenne i letnie miesiące.

24. Projekt domu Sepia CE (69,7 m²)

Projekt domu Sepia CE
Projekt domu Sepia CE

Projekt domu Sepia CE prezentuje niewielki dom parterowy z dwuspadowym dachem. To niezwykle elegancki budynek, którzy łączy białe tynki z drewnianą okładziną. Efekt ceniony jest przez wielu inwestorów. Dzięki prostej architekturze, idealnie wpasuje się w każde otoczenie. Co zainteresuje niektórych - projekt można przekształcić w dom energooszczędny.

Wewnątrz znajdują się: kotłownia, pokój, sypialnia, łazienka, salon, kuchnia i wiatrołap. To idealny dom dla młodego małżeństwa, pary seniorów lub trzyosobowej rodziny.

Dodatkowo w projekcie domu uwzględniono taras, który pełni funkcję rekreacyjną. Odpoczynek na świeżym powietrzu w ciepłe miesiące to zawsze opcja, z której warto skorzystać. Również rodzinny czas w takiej atmosferze będzie naprawdę przyjemny.

25. Projekt domu Pilawa 02 całoroczny (61,69 m²)

Projekt domu Pilawa 02 całoroczny
Projekt domu Pilawa 02 całoroczny

Pilawa 02 całoroczny to projekt budynku z poddaszem użytkowym i dwuspadowym dachem. Idealnie sprawdzi się jako obiekt rekreacyjny. Ma niewielkie rozmiary, więc bez problemu powinien zmieścić się również na małej działce. Jest ekonomiczny na etapie inwestycji oraz późniejszej eksploatacji, co ceni wielu inwestorów.

Na parterze domu znajdują się: sypialnia, kotłownia, łazienka i pokój dzienny z aneksem kuchennym. Na piętrze zaprojektowano dwie sypialnie. To rozdzielenie na strefę dzienną i nocną sprawia, że dom może pochwalić się przemyślanym i funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Salon otwarty jest na ogród, dając szansę na to, by w cieplejsze dni spędzić czas w rodzinnej atmosferze, lub odpocząć na świeżym powietrzu.

26. Projekt domu Mokka 2 (89,59 m²)

Projekt domu Mokka 2
Projekt domu Mokka 2

Projekt domu Mokka 2 przedstawia parterowy dom ze strychem. Idealnie nadaje się dla czteroosobowej rodziny. Nieskomplikowana bryła i dwuspadowy dach sprawiają, że realizacja jest łatwa i tania. Dom posiada udogodnienie, jakim jest taras. Dzięki swojemu stylowemu choć klasycznemu wyglądowi, budynek wpasuje się w każde otoczenie.

Na parterze domu znajdują się: łazienka, trzy pokoje, pomieszczenie gospodarcze, WC, spiżarnia, salon z kuchnią i wiatrołap. Atrakcją projektu jest kominek, zaprojektowany w centrum pokoju dziennego. To idealne rozwiązanie na chłodne wieczory.

Ten stylowy projekt jest lubiany przez inwestorów. Przekonuje swoim modnym wyglądem oraz funkcjonalnością.

27. Projekt domu Tamarillo (109,9 m²)

Projekt domu Tamarillo
Projekt domu Tamarillo

Tamarillo to uroczy projekt jednorodzinnego domu z poddaszem użytkowym. Jego uniwersalna bryła wpasuje się w każdą okolicę. Dom ten zapewnia niewygórowane koszty eksploatacji, dzięki swoim energooszczędnym rozwiązaniom.

Na parterze domu znajdują się: pokój, kotłownia, łazienka, spiżarnia, kuchnia, salon i wiatrołap. Na poddaszu użytkowym zaprojektowano: garderobę, trzy pokoje i łazienkę.

Tamarillo to projekt, który wyróżnia się klasycznym wyglądem, połączonym ze stylowymi dodatkami. To dom, zapewniający wygodę i funkcjonalność całej rodzinie.

28. Projekt domu UA95 (68,09 m²)

Projekt domu UA95
Projekt domu UA95

UA95 to projekt parterowego domu z poddaszem do późniejszej adaptacji. Jego tradycyjny wygląd oraz wyjątkowa elewacja sprawiają, że budynek spodoba się nawet najbardziej wymagającym inwestorom. To idealny wybór dla tych, którzy chcą wybudować dom szybko i sprawnie. Może w nim zamieszkać trzy- lub nawet czteroosobowa rodzina.

Na parterze zaprojektowano: pomieszczenie gospodarcze, dwa pokoje, łazienkę oraz pokój dzienny połączony z jadalnią i kuchnią. Poddasze do adaptacji to świetne rozwiązanie dla tych, którzy w przyszłości planują powiększenie rodziny lub chcą podzielić wydatki związane z budową domu w czasie.

W projekcie znajduje się też taras – idealne miejsce na wypoczynek w ciepłe dni.

29. Projekt domu UA98 (76,11 m²)

Projekt domu UA98
Projekt domu UA98

Projekt UA98 przedstawia parterowy dom z poddaszem użytkowym. Charakteryzuje go modna, nowoczesna elewacja, która sprawia, że budynek pasuje do każdego krajobrazu. Choć nie należy do dużych domów, zdecydowanie zawarto w nim wszystko, co niezbędne dla pełnej wygody mieszkańców.

Na parterze zaprojektowano: pomieszczenie gospodarcze, pokój dzienny z kuchnią, gabinet oraz łazienkę. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz łazienka. Widoczny podział na strefę dzienną i nocną to gwarancja komfortu wszystkich domowników.

Do dyspozycji mieszkańców jest też wygodny taras.

30. Projekt domu Malutki 3 (90,25 m²)

Projekt domu Malutki 3
Projekt domu Malutki 3

Malutki 3 to kolejna świetna odsłona projektu Malutki, który debiutował w 2019 roku. To dom z poddaszem użytkowym, w którym znajdują się 3 sypialnie (wszystkie na poddaszu) oraz funkcjonalna strefa dzienna. Nie brakuje pomieszczeń pomocnych, które sprawiają, że użytkowanie tego domu będzie jeszcze wygodniejsze. Piękne, nowoczesne przeszklenia dodają prostej, skandynawskiej bryle wyjątkowego, nowoczesnego charakteru. Projekt zdecydowanie godny polecenia, tym bardziej, że budowa domu według danych wskaźnikowych nie będzie droga.

Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.