TOP30 najchętniej wybieranych projektów domów! Bestsellery

Jakie są najczęściej wybierane projekty w tym sezonie? Specjalnie dla Was zebraliśmy TOP 30 najchętniej wybieranych projektów domów – to domy parterowe, z poddaszem i piętrowe. Sprawdźcie, które projekty cieszą się największym zainteresowaniem wśród osób budujących dom.

Projekty domów - TOP 30 - bestsellery
Projekty domów - TOP 30 - bestsellery

TOP30 – najchętniej wybieranych projektów domów

W popularnych projektach domów rezygnuje się z piwnic, które znacząco podwyższają koszt inwestycji. Sprawdzonym rozwiązaniem jest poddasze do adaptacji – często rozbudowuje się budynek, gdy zapada decyzja o np. powiększeniu rodziny.

Domy z naszego zestawienia zaskakują ekonomicznością, tak poszukiwaną przez inwestorów, ale również łatwością w aranżacji i funkcjonalnością pomieszczeń.

Ważny jest również podział na część nocną oraz dzienną – gdzie parter służy do zabawy oraz relaksu w rodzinnym gronie, podczas gdy na piętrze znajduje się strefa na wypoczynek i sen.

Modne duże przeszklenia - projekty domów nowoczesnych wiodą prym

Popularne są w ostatnim czasie projekty domów z dużymi przeszkleniami otwartymi na ogród, gdzie czas można spędzić na świeżym powietrzu i w świetnym towarzystwie. Taras to marzenie, które warto spełnić – projekty z nimi są znacznie częściej wybierane. Warto pamiętać, że projektanci starają się zapewnić każdej rodzinie jak największy komfort.

Do łask wracają domy małe oraz średnie – będące świetną alternatywą dla mieszkania w centrum miasta, gdzie często panuje zgiełk – a sąsiedzi nie ułatwiają życia, gdy przytrafia się remont za remontem lub ulubiona muzyka okazuje się grać nieco zbyt entuzjastycznie.

Nasze zestawienie TOP 30 to zasługa inwestorów, którzy po konsultacjach, opiniach, poleceniach i co najważniejsze - własnej, przemyślanej decyzji, wybrali akurat te projekty – sprawiając, że stały się bestsellerami. Sprawdźcie je koniecznie – to propozycje godne polecenia dla osób stojących przed wyborem projektu swojego pierwszego domu.

1. Projekt domu Mini 4 Energo (109,88 m²)

Projekt domu Mini 4 Energo
Projekt domu Mini 4 Energo

Projekt Mini 4 Energo przedstawia dom, który czaruje swoją przytulnością. Urok zawdzięcza niebanalnej elewacji, która łączy elegancką biel z modną szarością oraz drewnem, które nigdy nie zniknie z listy największych trendów. To dom w którym może zamieszkać dwu- lub nawet czteroosobowa rodzina. Dzięki prostej formie budynku oraz podzielonemu na strefy wnętrzu, mieszkańcy mogą mieć pewność, że jest to rozwiązanie, które na pewno ich nie zawiedzie.

Na parterze domu znajdują się pomieszczenia takie jak: kotłownia, łazienka, trzy sypialnie, toaleta, pokój dzienny z jadalnią, spiżarnia i kuchnia. Całość, dzięki funkcjonalnemu układowi, jest niezawodna w codziennym użytkowaniu.

Dodatkowo, dom prezentuje się niebywale urokliwie dzięki łączeniu sprawdzonych materiałów. Świetnie prezentuje się w każdej okolicy.

2. Projekt domu Armanda XS Bis (100,64 m²)

Projekt domu Armanda XS Bis
Projekt domu Armanda XS Bis

Armanda XS Bis to nieduży, przytulny i ekonomiczny dom z poddaszem użytkowym. Jest to budynek funkcjonalny, o prostej i zaplanowanej konstrukcji. Szczególny wygląd zewnętrzny oraz odpowiednie proporcje tworzą wyjątkowy dom, któremu warto poświęcić swoją uwagę. Zaprojektowano go jako energooszczędny, co na pewno zainteresuje wielu inwestorów. Zadbano o jego dobre doświetlenie i praktycznie rozplanowanie pomieszczeń.

Na parterze domu znajdują się: gabinet, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, salon z jadalnią, spiżarnia i kuchnia. Na poddaszu zaprojektowano: łazienkę i trzy pokoje. Dzięki wyraźnemu podziałowi na strefę nocną i dzienną, dom jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.

3. Projekt domu Teresa (118,2 m²)

Projekt domu Teresa
Projekt domu Teresa

Projekt Teresa prezentuje parterowy dom o wyrazistym zarysie w kształcie litery L. Posiada praktyczny garaż o dwóch stanowiskach. To budynek, który łącząc klasyczne i sprawdzone rozwiązania z tymi nowoczesnymi, prezentuje się stylowo i modnie – pasując do każdej okolicy, w jakiej zdecydujemy się go postawić.

Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że dom jest naprawdę wyjątkowy. Wewnątrz znajdziemy: cztery garderoby, jadalnię, kotłownię, kuchnię, dwie łazienki, trzy sypialnie, pokój dzienny i sień. To wspaniały dom charakteryzujący się pełną funkcjonalnością.

4. Projekt domu Dom przy Rubinowej 3 (115,34 m²)

Projekt domu Dom przy Rubinowej 3
Projekt domu Dom przy Rubinowej 3

Wygodny dom parterowy z jednostanowiskowym garażem? To właśnie rozwiązanie, którym jest Dom przy Rubinowej 3. Spodoba się on głównie tym inwestorom, którzy posiadają małe dzieci, ponieważ wszystkie pomieszczenia umieszczone zostały na jednej kondygnacji. Dodatkowo, posiada on popularną opcję jaką jest czterospadowy dach. Dom prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Na parterze domu znajdują się: kotłownia, trzy pokoje, łazienka, garderoba, WC, pokój dzienny, kuchnia i spiżarnia. Garaż został skomunikowany z wnętrzem domu za pomocą kotłowni. W salonie znajduje się kominek, który sprawi wiele radości podczas rodzinnych wieczorów. Taras naziemny to doskonałe miejsce, gdzie można zorganizować jadalnię na świeżym powietrzu.

5. Projekt domu Abra (109,62 m²)

Projekt domu Abra
Projekt domu Abra

Wygodny i elegancki, a przy tym w pełni ekonomiczny zarówno na etapie inwestycji, jak i podczas późniejszej eksploatacji – to właśnie najlepsza charakterystyka domu Abra. Prosta bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem. Nie przewidziano w nim garażu, poddasza, ani podpiwniczenia, lecz to wciąż jeden z czołowych projektów w naszym zestawieniu. Dzięki przylegającemu do domu tarasowi – każdy może spędzić czas na dworze, relaksując się pod stylowym zadaszeniem.

Wewnątrz domu znajdują się takie pomieszczenia jak: trzy pokoje, łazienka, salon z kominkiem, kuchnia, spiżarnia, WC i pomieszczenie gospodarcze. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę całej rodzinie.

6. Projekt domu Tryton (98,96 m²)

Projekt domu Tryton
Projekt domu Tryton

Wygodny dom parterowy - Tryton - to jedna z najpopularniejszych i najkorzystniejszych propozycji. Budynek posiada prostą bryłę zaplanowaną na rzucie w kształcie kwadratu, urozmaiconą wnęką wejściową oraz podcieniem tarasowym – cenionym przez wielu inwestorów. Czterospadowy dach jest elegancki i stylowy.

Na parterze zaprojektowano: trzy pokoje, kotłownię, pralnię, łazienkę, salon z jadalnią, kuchnię i spiżarnię. Pokój dzienny jest jasnym, otwartym i wygodnym pomieszczeniem. Na uwagę zasługuje również kominek, który zimą ułatwia ogrzewanie – jest też świetnym miejscem na wspólne wieczory w rodzinnym towarzystwie.

Układ pomieszczeń sprawia idealne warunki zarówno dla codziennej integracji rodzinnej, jak i wieczornego relaksu we własnym pokoju.

7. Projekt domu Koncept-31 (142,19 m²)

Projekt domu Koncept-31
Projekt domu Koncept-31

Koncept-31 to propozycja dla tych inwestorów, którzy szukają w pełni komfortowego, parterowego domu wyglądającego elegancko i korzystającego z nowoczesnych rozwiązań. Bryła, zaprojektowana na rzucie zbliżonym do litery T, robi ogromne wrażenie, dodatkowo z tyłu budynku powstało zaciszne miejsce na taras – ukryty pomiędzy dwoma skrzydłami domu i zacieniony pergolą. Do użytku inwestorów jest również dwustanowiskowy garaż – bardzo pomocny w codziennym życiu.

Na parterze domu znajdują się: komunikacja, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, gabinet, łazienka, dwie sypialnie, dwie garderoby, WC, salon z jadalnią, kuchnia i spiżarnia. Dom został zaprojektowany w standardzie energooszczędnym, posiada również odpowiednio grubą izolację ścian, dachu i podłóg.

To projekt dla tych, którzy lubią połączenia sprawdzonych, klasycznych rozwiązań z tymi nowoczesnymi, a jednocześnie oczekują pełnej funkcjonalności swojego domu i wygody dla wszystkich jego mieszkańców.

8. Projekt domu Mokka 2 (89,59 m²)

Projekt domu Mokka 2
Projekt domu Mokka 2

Projekt Mokka 2 przedstawia parterowy dom ze strychem. Już pierwsze spojrzenie uświadamia, że jest niezwykle przytulny i wygodny, odpowiedni dla co najmniej czteroosobowej rodziny. Nieskomplikowana bryła i dwuspadowy dach znacznie ułatwiają realizację i co ważne – obniżają koszt inwestycji. Z tyłu budynku znajduje się taras, prowadzący do ogrodu. Dom, dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi, wpisze się w każdy krajobraz.

Na parterze domu znajdują się: łazienka, trzy pokoje, pomieszczenie gospodarcze, WC, spiżarnia i salon z kuchnią. Jedną z atrakcji projektu jest klimatyczny kominek, który został usytuowany w centrum pokoju dziennego. To świetne miejsce na relaks podczas chłodnych wieczorów.

Mokka 2 to spełnienie marzeń każdej rodziny, która poszukuje komfortowego i niedrogiego w budowie domu parterowego. Również koszty późniejszej eksploatacji są niewielkie, co warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań zalet tego projektu.

9. Projekt domu BW-49 wariant 2 (99,1 m²)

Projekt domu BW-49 wariant 2
Projekt domu BW-49 wariant 2

Zgrabny, wysoki i elegancki – taki jest właśnie dom BW-49. Dodatkowo posiada poddasze użytkowe i jednostanowiskowy garaż – a to zalety, jakich często oczekują inwestorzy na drodze do posiadania wymarzonego domu. Dzięki nieskomplikowanej konstrukcji – zaplanowanej na rzucie w kształcie prostokąta bryle – jest stosunkowo prosty oraz niedrogi w budowie.

Na parterze domu znajdują się takie pomieszczenia jak: schowek, składzik, kotłownia, łazienka, pokój, spiżarnia, kuchnia i pokój dzienny. Na poddaszu zaprojektowano za to: trzy pokoje i łazienkę. Ten podział na strefę nocną oraz dzienną sprawia, że dom jest w pełni funkcjonalny. Pokój dzienny posiada również kominek.

To piękny dom, który pasuje do każdej okolicy. Zachwyca również ceną, którą wielu inwestorów uzna za bardzo korzystną.

10. Projekt domu Terrier 4 z garażem (98,3 m²)

Projekt domu Terrier 4 z garażem
Projekt domu Terrier 4 z garażem

Terrier 4 to niewielki, parterowy dom, bez podpiwniczenia i poddasza użytkowego. Zwarta bryła, oparta na rzucie prostokąta została zaprojektowana z symetryczną fasadą frontową w części głównej oraz wejściem podkreślonym prostym, lecz stylowym zadaszeniem. W projekcie znajduje się jednostanowiskowy garaż.

Wewnątrz domu zaprojektowano takie pomieszczenia jak: kotłownię, łazienkę, cztery pokoje, pokój dzienny, kuchnię i spiżarnię. Ponadczasowa architektura tego domu sprawia, że wpisze się w niemal każdy krajobraz.

To rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie niebanalne rozwiązania, modne wykończenia i rodzinną atmosferę. Warto wziąć pod uwagę ten projekt również ze względu na przystępną cenę.

11. Projekt domu Armanda Mała (117,01 m²)

Projekt domu Armanda Mała
Projekt domu Armanda Mała

Projekt Armanda Mała prezentuje parterowy dom z poddaszem użytkowym. Jest przytulny, elegancki i ekonomiczny. Jego realizacja jest łatwa oraz niedroga. Zwartą bryłę na planie prostokąta przykryto stromym dachem dwuspadowym.

Na parterze domu znajdują się: gabinet, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, salon z jadalnią, spiżarnia, kuchnia oraz wiatrołap. Na poddaszu użytkowym zaprojektowano: trzy pokoje (o powierzchni 11,85 m², 12,98 m² oraz 14,32 m²) i łazienkę.

Schody prowadzące na poddasze da się wykończyć na różne sposoby. Mogą zostać otwarte na salon lub odizolowane za pomocą ścianki działowej.

12. Projekt domu Koncept-66 A (104 m²)

Projekt domu Koncept-66 A
Projekt domu Koncept-66 A

Koncept-66 A to stylowy, nowoczesny i funkcjonalny parterowy dom z poddaszem użytkowym. Już sam jego wygląd zewnętrzny robi ogromne wrażenie. To budynek, którego nie da się nie zauważyć. Ogromne przeszklenia zapewniają niezapomniane widoki.

Na parterze domu zaplanowano: pomieszczenie gospodarcze/pralnię, WC, saunę, salon z jadalnią i kuchnią, łazienkę i sypialnię. Na poddaszu zaprojektowano: dwie sypialnie dwuosobowe oraz antresolę.

Antresola urozmaica i powiększa przestrzeń. Można ją zaaranżować w wybrany przez siebie sposób np. urządzając tam kącik czytelniczy.

13. Projekt domu Tamarillo (109,9 m²)

Projekt domu Tamarillo
Projekt domu Tamarillo

Tamarillo to parterowy dom z poddaszem użytkowym. Jest to uroczy i ekonomiczny budynek, który wyróżnia się uniwersalną bryłą, która świetnie wpisuje się w każdy krajobraz. Budowa tego obiektu nie jest droga, nie należy też do trudnych. Dom zapewnia niewygórowane koszty eksploatacji, dzięki energooszczędnym rozwiązaniom.

Na parterze domu zaprojektowano: pokój, kotłownię, łazienkę, spiżarnię, kuchnię i salon z kominkiem. Na poddaszu użytkowym zaplanowano: garderobę, trzy pokoje oraz łazienkę.

To lubiany projekt, który jest świetną alternatywą dla mieszkania w mieście.

14. Projekt domu Tamina Mała PS (93,07 m²)

Projekt domu Tamina Mała PS
Projekt domu Tamina Mała PS

Projekt Tamina Mała PS przedstawia wygodny dom parterowy, który jest marzeniem wielu inwestorów. Stosunkowo niewysokie koszty budowy zawdzięcza prostej bryle z lekkim stropem drewnianym oraz nieskomplikowanemu dachowi dwuspadowemu.

Wewnątrz domu zaplanowano funkcjonalny układ pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną oraz nocną. Salon z kuchnią oraz praktyczna spiżarnia sprzyjają łatwemu przemieszczaniu się podczas np. podawania posiłków. Trzy pokoje, łazienka, pralnia i kotłownia obok siebie sprawiają, że każdy może wygodnie odpocząć i skorzystać z dodatkowych pomieszczeń.

15. Projekt domu Enzo PS (99,19 m²)

Projekt domu Enzo PS
Projekt domu Enzo PS

Projekt Enzo PS przedstawia parterowy dom z poddaszem do późniejszej adaptacji oraz jednostanowiskowym garażem. To propozycja niedużego i taniego w budowie domu. Rozmieszczenie pomieszczeń na jednym poziomie na pewno docenią szczególnie rodziny z małymi dziećmi.

Na parterze domu zaplanowano: kotłownię, trzy pokoje, pomieszczenie gospodarcze, garderobę, WC, łazienkę, salon z jadalnią, spiżarnię, kuchnię oraz wiatrołap. Strych ma 74,90 m². Poddasze można rozbudować w przyszłości. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą podzielić w czasie koszty inwestycji lub planują powiększenie rodziny.

W projekcie znajduje się też taras – idealny na wspólne posiłki, relaks na świeżym powietrzu lub czytanie ulubionej książki.

16. Projekt domu Sowa 1 bez garażu (139,8 m²)

Projekt domu Sowa 1 bez garażu
Projekt domu Sowa 1 bez garażu

Sowa 1 to parterowy dom z poddaszem użytkowym. Budynek jest murowany, a kondygnacje rozdziela strop gęstożebrowy. Całość wieńczy stromy dach dwuspadowy – sprawdzone i lubiane przez inwestorów rozwiązanie.

Na parterze domu znajdują się: kotłownia, łazienka, pokój, spiżarnia, kuchnia, pokój dzienny z jadalnią oraz wiatrołap. Na poddaszu użytkowym zaplanowano: trzy pokoje (każdy z nich ma ponad 14 m²) oraz łazienkę z wygodnym miejscem na wannę.

Taras to dodatkowa przestrzeń, która sprzyja wspólnym posiłkom, odpoczynkowi oraz przebywaniu na świeżym powietrzu. To zdecydowanie rodzinny projekt. Warto wziąć go pod uwagę, jeżeli szukamy w pełni funkcjonalnego rozwiązania dla wszystkich domowników.

17. Projekt domu Daktyl 2 (110,91 m²)

Projekt domu Daktyl 2
Projekt domu Daktyl 2

Daktyl 2 to parterowy dom bez garażu. To idealne rozwiązanie dla cztero- lub nawet pięcioosobowej rodziny. Jego główną zaletą jest prosta bryła oraz dwuspadowy dach. Sprzyjają one szybkiej realizacji oraz niskim kosztom, co zdecydowanie doceni wielu inwestorów.

Wewnątrz domu znajdują się: garderoba, WC, łazienka, trzy pokoje, salon z kuchnią i pomieszczenie gospodarcze. Widoczny podział na strefę dzienną i nocną zapewnia maksymalny komfort w ciągu nocy oraz zabawę, relaks i wolną przestrzeń podczas dziennych czynności.

Do tylnej ściany domu przylega taras, który pełni funkcję rekreacyjną.

18. Projekt domu Inka II z garażem 1-st. A na paliwo stałe (96,6 m²)

Projekt domu Inka II z garażem 1-st. A na paliwo stałe
Projekt domu Inka II z garażem 1-st. A na paliwo stałe

Przedstawiony projekt prezentuje parterowy dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. Jest niewielki, ale też tani w budowie. Jego wyjątkowa strefa wejściowa przykuwa wzrok. Elewacja została wykończona modną i elegancką okładziną klinkierową.

Na parterze budynku znajdują się: garaż, kotłownia, łazienka, pokój, salon z kuchnią i spiżarnia. Na poddaszu użytkowym zaplanowano: trzy sypialnie (w tym jedną z osobną garderobą), pralnię oraz łazienkę.

19. Projekt domu Domidea 50 d40 (118,68 m²)

Projekt domu Domidea 50 d40
Projekt domu Domidea 50 d40

Domidea 50 d40 to parterowy dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. To również znakomita propozycja dla tych, którzy posiadają wąskie działki. Budynek jest prosty i tani w budowie. Nic dziwnego, że cieszy się zainteresowaniem inwestorów.

Na parterze domu zaplanowano: garaż, kotłownię, pokój, łazienkę, spiżarnię, kuchnię oraz salon. Na poddaszu użytkowym zaprojektowano: trzy pokoje, dwie łazienki oraz garderobę. Największa sypialnia posiada wyjście na balkon.

Projekt wyróżnia się wygodnym i przemyślanym układem pomieszczeń.

20. Projekt domu Tracja 5 (109,85 m²)

Projekt domu Tracja 5
Projekt domu Tracja 5

Projekt Tracja 5 przedstawia parterowy dom ze strychem. Można go wybudować na niewielkiej działce. Dzięki prostej konstrukcji oraz nieskomplikowanemu dachowi dwuspadowemu, koszty budowy, jak i późniejsze opłaty eksploatacyjne nie należą do wysokich.

Wewnątrz domu zaplanowano: WC, spiżarnię, kuchnię, salon z jadalnią, trzy pokoje, kotłownię, pralnię oraz łazienkę. Do dyspozycji mieszkańców jest też strych o powierzchni 39,87 m².

W budynku zaplanowano dwa rodzaje ogrzewania: gazowe oraz na paliwo stałe. Inwestor może sam podjąć decyzję, który z nich zastosuje w swoim budynku.

21. Projekt domu Flavio (124,2 m²)

Projekt domu Flavio
Projekt domu Flavio

Flavio to parterowy dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. To tradycyjny, murowany budynek z podpiwniczeniem rozciągającym się pod całą powierzchnią mieszkania.

W piwnicy zaplanowano garaż, pralnię i kotłownię. Na parterze znajdują się: łazienka, salon z kuchnią, pokój i wiatrołap z garderobą. Na poddaszu użytkowym zaprojektowano: łazienkę i trzy pokoje.

Na parterze znajduje się też przyjemny taras, który na pewno doceni wielu inwestorów.

22. Projekt domu D155 – Danusia (49,6 m²)

Projekt domu D155 - Danusia
Projekt domu D155 - Danusia

D155 – Danusia to parterowy dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. To propozycja sympatycznej budowli, która może stać się nie tylko domem całorocznym, ale również posiadłością letniskową.

Na parterze domu znajdują się: garaż, dwa pokoje, łazienka, pomieszczenie techniczne oraz kuchnia. Na poddaszu zaplanowano dwa pokoje i garderobę.

Nieskomplikowana bryła oraz prosta konstrukcja sprawiają, że nie można przejść obok niego obojętnie.

23. Projekt domu Irys (78,4 m²)

Projekt domu Irys
Projekt domu Irys

Irys to parterowy dom z poddaszem do późniejszej adaptacji. To rozwiązanie pozwala na dobudowanie przestrzeni, gdy np. podejmiemy decyzję o powiększeniu rodziny. Konstrukcja budynku jest prosta, a dom zdecydowanie wpisze się w każdy krajobraz.

Na parterze zaplanowano: salon z jadalnią, kuchnię, dwa pokoje, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu użytkowym, jeżeli zdecydujemy się na jego adaptację, można wydzielić dwa pokoje oraz łazienkę. Do pokoju dziennego przylega atrakcyjny taras naziemny.

24. Projekt domu Ajaks Bis (127,26 m²)

Projekt domu Ajaks Bis
Projekt domu Ajaks Bis

Projekt Ajaks Bis przedstawia parterowy dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. Wewnątrz znajduje się świetnie zaplanowany układ.

Na parterze domu znajdują się: garaż, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze/garderoba (w zależności od potrzeb inwestorów), łazienka, pokój/gabinet, salon z jadalnią, kuchnia i spiżarnia. Na poddaszu użytkowym zaplanowano: strych (18,35 m²), łazienkę, garderobę i trzy pokoje. Łazienka posiada miejsce na wannę oraz kabinę prysznicową.

25. Projekt domu Ciepły (114 m²)

Projekt domu Ciepły
Projekt domu Ciepły

Projekt Ciepły przedstawia parterowy dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem. To idealne rozwiązanie dla cztero- lub nawet pięcioosobowej rodziny. Tradycyjna i ponadczasowa bryła sprzyja łatwej i taniej realizacji.

Na parterze domu znajdują się: garaż, pomieszczenie techniczne, łazienka, komunikacja, spiżarnia, kuchnia, salon z jadalnią oraz garderoba. Na poddaszu użytkowym zaprojektowano: trzy pokoje, łazienkę oraz garderobę.

Dom zaplanowano z troską o przyjazny klimat dla całej rodziny. Jest też przystosowany do łatwego montażu urządzeń związanych z odnawialnymi źródłami energii.

26. Projekt domu Domena 103 (126,69 m²)

Projekt domu Domena 103
Projekt domu Domena 103

Domena 103 to parterowy dom z poddaszem do późniejszej adaptacji. Został stworzony z myślą o cztero- lub nawet pięcioosobowej rodzinie. Po zaadaptowaniu może być to rozwiązanie dla nawet siedmiu osób.

Na parterze domu zaplanowano: kuchnię, spiżarnię, salon z jadalnią, cztery pokoje, pralnię, dwie łazienki, garderobę oraz kotłownię. Strych to 75,77 m² do późniejszej adaptacji. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy myślą o powiększeniu rodziny w przyszłości.

Projekt w standardzie posiada dodatkowo projekt ogrzewania kominkiem z płaszczem wodnym.

27. Projekt domu Kaminero Lux (154,17 m²)

Projekt domu Kaminero Lux
Projekt domu Kaminero Lux

Projekt Kaminero Lux przedstawia parterowy dom z poddaszem użytkowym oraz dwustanowiskowym garażem. Jest to reprezentacyjny i atrakcyjny wizualnie budynek, przeznaczony dla nawet ośmioosobowej rodziny.

Na parterze domu znajdują się: garaż, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, pokój lub gabinet (w zależności od potrzeb inwestorów), salon z jadalnią, spiżarnia oraz kuchnia. Na poddaszu użytkowym zaplanowano: cztery pokoje oraz łazienkę z funkcjonalną pralnią.

Kaminero Lux należy do wyjątkowych projektów, które wpasują się w każdy krajobraz, jednocześnie przykuwając spojrzenia.

28. Projekt domu Malinowy KO (118,43 m²)

Projekt domu Malinowy KO
Projekt domu Malinowy KO

Malinowy KO to parterowy dom z poddaszem użytkowym. Budynek jest zgrabny i przytulny. To zdecydowanie w pełni rodzinne rozwiązanie. Mogą w nim zamieszkać nawet cztery osoby. Budynek jest też ekonomiczny, co zawdzięcza prostej bryle.

Na parterze domu znajdują się: kotłownia, WC, kuchnia, spiżarnia oraz pokój dzienny z jadalnią. Na poddaszu zaprojektowano łazienkę i trzy pokoje.

Duży zadaszony taras dostępny z salonu idealnie nadaje się na wspólne posiłki i zabawę w ciepłe miesiące. Zadaszenie chroni przed deszczem, śniegiem lub innymi zjawiskami pogodowymi.

29. Projekt domu Dostępny D45 Wariant II (128,98 m²)

Projekt domu Dostępny D45 Wariant II
Projekt domu Dostępny D45 Wariant II

Projekt Dostępny D45 Wariant II prezentuje parterowy dom z poddaszem do późniejszej adaptacji oraz dwustanowiskowym garażem. Możliwość późniejszej adaptacji poddasza to świetne rozwiązanie dla tych, którzy planują w przyszłości powiększyć rodzinę.

Na parterze zaplanowano: taras, garaż, dwie garderoby, trzy pomieszczenia techniczne, cztery pokoje, dwie łazienki, salon z jadalnią, kuchnię oraz spiżarnię. Jak można zauważyć, jest to w pełni wygodny oraz funkcjonalny dom dla dużej rodziny.

Bryła budynku oparta została na kształcie kwadratu. Elewacja z kolei to połączenie bieli z szarością oraz stylowymi wstawkami drewna.

30. Projekt domu Koncept-26 (165,36 m²)

Projekt domu Koncept-26
Projekt domu Koncept-26

Koncept-26 to parterowy dom z poddaszem do późniejszej adaptacji oraz dwustanowiskowym garażem. Posiada interesujący układ pomieszczeń oraz atrakcyjny, obszerny taras, którzy docenią inwestorzy lubiący spędzać czas na świeżym powietrzu.

Wewnątrz domu znajdują się: komunikacja, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, gabinet, łazienka, trzy sypialnie, dwie garderoby, WC, salon z jadalnią, kuchnia oraz spiżarnia. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę wszystkich domowników.

To dom, którzy docenią wymagający inwestorzy. Nowoczesna forma budynku oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne od razu rzucają się w oczy.

Komentarze