Projekty domów Domus

Domus, czyli Dom u Sniechowskich, to pracownia o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym. Świadczy usługi w zakresie projektowania domów jednorodzinnych, a także wykonywania charakterystyk energetycznych domów. Dzięki ugruntowanemu wykształceniu oraz długoletniemu doświadczeniu pracownia zyskała zaufanie wielu inwestorów w całej Polsce. Pracownia przede wszystkim stawia na energooszczędność, a zatem projektuje domy, które charakteryzują się niższym niż w przypadku tradycyjnego budownictwa zapotrzebowaniem na energię cieplną dla ogrzewania i wentylacji. Kluczowymi cechami takich domów są: dobra izolacja cieplna, szczelność i kontrolowana wentylacja, a także zredukowanie mostków cieplnych. Ponadto stosuje się w takich domach następujące technologie: wentylację mechaniczną z rekuperacją, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła oraz kolektory słoneczne, których zadaniem jest wykorzystywanie ciepła ze źródeł odnawialnych.

Projekty proponowane przez pracownię to zarówno projekty domów parterowych, jak i domy z poddaszem użytkowym oraz domy piętrowe. Różna powierzchnia użytkowa sprawia, że każdy inwestor znajdzie w ofercie dom dla siebie. W kolekcji znajdują się domy większe dla wymagających inwestorów oraz domy mniejsze na każdą kieszeń. Można wybrać także dom bez garażu lub z dowolną liczbą stanowisk garażowych.

Domy oferowane przez pracownię Domus zawierają dobrze pomyślany rozkład funkcjonalny. To główna zaleta tych projektów. Cechują się podziałem na strefę dzienną, nocną oraz gospodarczą, dzięki czemu zapewniono maksymalną wygodę dla każdego domownika. Oddzielono od siebie część ogólnodostępną, a także pokoje nocne. Nie zapomniano także o zaplanowaniu dodatkowych pomieszczeń zwiększających komfort użytkowania domu takich jak spiżarnia, garderoby, różnego rodzaju schowki, kotłownia. Poza tym w wielu projektach zaplanowano także dodatkowy pokój dla gości, a także biuro.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 139
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.