Projekty domów Bajer Dom

Bajer Dom to nieduża, lecz bogata w doświadczenia pracownia działająca na rynku architektonicznym od 1986 roku. Ponad dwudziestoletni staż w branży pozwolił na stworzenie dużej bazy gotowych projektów domów mieszkalnych. Biuro specjalizuje się w projektowaniu domów o konstrukcji szkieletowej, tzw. kanadyjskiej. Główną zaletą tej technologii jest większa powierzchnia użytkowa domu – w porównaniu z domami murowanymi – przy jednakowych wymiarach zewnętrznych uzyskana poprzez zmniejszenie grubości ścian zewnętrznych, co pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń do zagospodarowania. Ponadto domy o konstrukcji szkieletowej mogą z zewnątrz wyglądać jak murowane oraz są tańsze i szybsze w realizacji. W ofercie pracowni Bajer Dom znajdują się domy parterowe, z poddaszem użytkowym, z garażem jedno- lub dwustanowiskowym. Architekci wykorzystują klasyczne, sprawdzone rozwiązania, tworząc projekty domów idealne dla inwestorów preferujących styl tradycyjny. Proste bryły budynków, stonowane barwy elewacji, drewniane lub kamienne elementy wykończeniowe sprawiają, że domy są pełne wdzięku, ciepłe i przytulne. Spokojna kolorystyka oraz tradycyjny kształt dachu domu doskonale wpisują się w każdy krajobraz.

Pracownia Bajer Dom stawia na funkcjonalność zaprojektowanych wnętrz, projektując logiczny układ pomieszczeń. Projektanci dbają o prywatność domowników, wydzielając strefę dzienną i nocną domów. Taka konstrukcja pozwala także zorientować dom względem stron świata, co spowoduje, że salon będzie najbardziej doświetlonym pomieszczeniem domu.

Estetyczny wygląd i subtelne wykończenie domów zaprojektowanych przez pracownię Bajer Dom zainteresuje z pewnością inwestorów ceniących spokojną, tradycyjną formę prostą w wyrazie i oszczędną w detalu.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 45
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.