Wizualizacja 1 domu Miluś Wizualizacja 2 domu Miluś
Ocena:
4,9/5 (9 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Miluś - Rzut parteru
Miluś - Rzut parteru
1. Przedsionek 3,04 m²
2. Łazienka 5,10 m²
3. Hol + korytarz 11,99 m²
4. WC 2,09 m²
5. Pokój 8,82 m²
6. Kuchnia 7,08 m²
7. Pokój dzienny + jadalnia 32,45 m²
8. Sypialnia 11,55 m²
9. Sypialnia 9,30 m²
10. Sypialnia 11,40 m²
11. Pom. gospodarcze 4,90 m²
12. Garaż 18,12 m²

Sytuacja

Miluś - Sytuacja
Miluś - Sytuacja

Elewacje

Miluś - Elewacje
Miluś - Elewacje.

Opis projektu Miluś

Ciepły, przytulny, aczkolwiek ze zdecydowanym charakterem. Ten opis w pełni oddaje to, jak wygląda projekt domu jednorodzinnego Miluś. Już na pierwszy rzut oka posiadłość urzeka stylowym portykiem, jakim zaakcentowano wejście od frontu. Uwadze z pewnością nie ujdą również ładne, drewniane wykończenia elewacji, które wyjątkowo spójnie komponują się z popielatą blachodachówką i białą, surową bryłą budowli. Walory estetyczne to jednak nie wszystko, czym wyróżnia się ten urokliwy projekt. Dużą, jeżeli nie największą jego zaletą jest koszt budowy i późniejszej eksploatacji domu. Zastosowanie taniej, a jednocześnie sprawdzonej technologii wykonania znacznie obniży cenę realizacji projektu Miluś, pozwalając na przeznaczenie nadwyżki pieniędzy np. na bardziej wyszukane wnętrze.

Przestrzeń mieszkalna projektu Miluś została właściwie podzielona na trzy funkcjonalne części: dzienną, prywatną i usytuowaną po prawej stronie gospodarczą. Jednostanowiskowy garaż z pomieszczeniem technicznym zapewni doskonałą ochronę każdemu pojazdowi. Tuż obok zorganizowano również trzy pokoje sypialne oraz komfortową łazienkę. Ogromnym atutem pomieszczenia łazienkowego jest jego wyposażenie w okno, które zapobiegnie powstawaniu tak szkodliwej dla zdrowia pleśni na ścianach i suficie. Ponadto usytuowanie łazienki w centralnym punkcie zagwarantuje wygodę i swobodny dostęp użytkownikom właściwie wszystkich wnętrz. Praktyczna komunikacja prowadzi również do dodatkowego pokoju dla gości, WC, a także połączonego z kuchnią i jadalnią przestronnego salonu. Istotnym plusem pokoju dziennego jest zaprojektowanie dwuskrzydłowego przeszklenia, z którego można wyjść na elegancki taras za domem. Z kolei podcień tarasu zapewni doskonały relaks i wypoczynek wszystkim domownikom.

Projekt Miluś to oferta domu, która dzięki swoim walorom przyciąga zarówno ludzi gustujących w niskich posiadłościach, jak i tych preferujących dużo wyższe budowle w klasycznym stylu.

Technologia wykonania

  • Fundamenty; betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. 
  • Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki ceramiczne max + styropian + tynk cienkowarstwowy.
  • Strop: drewniane wiązary kratownicowe.
  • Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie.
  • Pokrycie dachu: dachówka. 

Koszty budowy domu Miluś

Stan surowy zamknięty
198 tys. zł
Stan deweloperski
269 tys. złwindow.location.href='/serwis?action=error';