Wizualizacja 1 domu Atreusz Mały II Wizualizacja 2 domu Atreusz Mały II Wizualizacja 3 domu Atreusz Mały II Wizualizacja 4 domu Atreusz Mały II
Ocena:
5,0/5 (2 opinie)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Atreusz Mały II - Rzut parteru
Atreusz Mały II - Rzut parteru
1. Wiatrołap 4,30 m²
2. Hall 6,80 m²
3. Kuchnia 9,80 m²
4. Pok. dzienny + jadalnia 33,20 m²
5. Pokój 10,10 m²
6. Spiżarnia 2,60 m²
7. Łazienka 4,70 m²
8. Pom. gospodarcze 5,50 m²
9. Garaż 38,20 m²

Rzut poddasza

Atreusz Mały II - Rzut poddasza
Atreusz Mały II - Rzut poddasza
1. Hall 6,60 m²
2. Pokój 13,20 m²
3. Pokój 12,70 m²
4. Pokój 12,80 m²
5. Garderoba 4,70 m²
6. Łazienka 5,00 m²
7. Strych 31,50 m²

Sytuacja

Atreusz Mały II - Sytuacja
Atreusz Mały II - Sytuacja

Elewacje

Atreusz Mały II - Elewacja przednia
Atreusz Mały II - Elewacja przednia.
Atreusz Mały II - Elewacja tylna
Atreusz Mały II - Elewacja tylna.
Atreusz Mały II - Elewacja lewa
Atreusz Mały II - Elewacja lewa.
Atreusz Mały II - Elewacja prawa
Atreusz Mały II - Elewacja prawa.

Opis projektu Atreusz Mały II

Jeśli cenią Państwo tradycyjną architekturę w najlepszym, nowoczesnym wydaniu, to projekt Atreusz Mały II stanowi jedną z tych propozycji, którym warto przyjrzeć się bliżej. Jest to pełna niezaprzeczalnego uroku willa z doskonale zaplanowanym programem funkcjonalnym, przewidzianym dla cztero-, pięcioosobowej rodziny. Budynek składa się z dwóch części; głównej bryły oraz dobudowanego do niej dużego garażu. Obydwie części zostały przekryte eleganckimi, nieskomplikowanymi konstrukcyjnie dachami dwuspadowymi. Połacie dachu nad częścią mieszkalną ozdobiono stylowymi, uroczymi lukarnami z ażurowymi balkonami. Trzeci balkon znajduje się nad przeszklonym wykuszem, który w niebanalny sposób powiększa pokój dzienny. Uroku i lekkości budynkowi dodają duże okna ze szprosami.

W projekcie Atreusz Mały II wiatrołap jest tym pomieszczeniem, który chroni resztę wnętrz przed wychłodzeniem i wilgocią. Po opuszczeniu sieni znajdziemy się w holu. Tutaj po prawej stronie wydzielono łazienkę z kabiną prysznicową, w korytarzu wyznaczono także miejsce na wnękę, którą można przeznaczyć na spiżarnię. Dalej zamykany korytarz prowadzi do garażu. Na jego tyłach pozostawiono sporo miejsca, które można przeznaczyć na przykład na magazyn na rzadziej używane sprzęty. Na tyłach garażu wydzielono także kotłownię z piecem gazowym i wyjściem wprost do ogrodu. Na parterze przewidziano miejsce na dodatkowy pokój – idealne miejsce na gabinet. Najważniejszą część dolnej kondygnacji zajmuje obszerny, komfortowy pokój dzienny z jadalnią w wykuszu oraz wygodną kuchnią zaplanowaną we frontowej części budynku. Niebanalnym elementem urozmaicającym aranżację tego wnętrza jest centralnie usytuowany kominek, który zapewni pomieszczeniu przyjemny klimat i skutecznie je ogrzeje.

Przechodząc na drugą kondygnację domu Atreusz Mały II, znajdziemy wśród pokojów prywatnych. Na poddaszu przewidziano bowiem trzy sypialnie oraz rodzinną łazienkę. Sypialnia dwuosobowa została wyposażona we własną garderobę. Atutem projektu jest pomieszczenie pozostawione nad garażem. Wstępnie zaplanowano tutaj strych, ale wnętrze można przeznaczyć na cele mieszkalne i na przykład utworzyć tutaj komfortowy apartament gospodarzy, w którym sypialnia zostałaby połączona z garderobą oraz łazienką.

Technologia wykonania

Konstrukcja: Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie: Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Koszty budowy domu Atreusz Mały II

Stan surowy zamknięty
208 tys. zł
Stan deweloperski
339 tys. zł

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Atreusz Mały II
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Pakiet GRATISÓW do projektu

Dedykowane gratisy do projektu Atreusz Mały II! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.

Warianty

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Kosztorys inwestorski
450,00 zł
Tablica informacyjna
45,00 zł
autor: Marcin Abramowicz, Dobre Domy

Polecane technologie