Projekty domów HB Studio

HB Studio to niewielka, lecz prężnie rozwijająca się pracownia projektowa składająca się z zespołu wykwalifikowanych architektów. Ich pasja, pomysłowość, kreatywność oraz zapał pozwoliły stworzyć szeroką gamę gotowych projektów domów mieszkalnych. Cały czas powiększająca się baza składa się z projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, z garażem lub bez garażu. Proste bryły domów o lekkiej konstrukcji pozwalają na szybką i tanią realizację oraz obniżają koszty późniejszej eksploatacji. Pracownia w projektach wykorzystuje stabilne, klasyczne rozwiązania, urozmaicając je innowacyjnymi pomysłami. Stonowana, jasna kolorystyka, proste kształty dachów, ozdobne wykusze, lukarny i balkony sprawiają, że domy zaprojektowane przez HB Studio z łatwością wkomponują się w każdy krajobraz, współgrając z naturą.

Dużą zaletą projektów pracowni HB Studio jest oddzielenie strefy dziennej od nocnej, co pozwala na budowę energooszczędnego domu, orientując go względem stron świata. Duże przeszklenia od strony południowej pozwolą ogrzać pokoje dzienne i zapewnią mniejszy pobór energii. Pracownia kładzie nacisk na funkcjonalność domów. Jasny, klarowny, logiczny układ pomieszczeń, maksymalne zagospodarowanie przestrzeni daje swobodę poruszania oraz pozwala na wygodne użytkowanie. Połączone ze sobą pomieszczenia tworzące otwarte przestrzenie umożliwiają gustowne zaaranżowanie wnętrza. Wyznaczenie osobnych pokojów z przeznaczeniem na garderobę, spiżarnię, schowki czy pomieszczenia gospodarcze zadowoli niewątpliwie każdą panią domu. Kominek zlokalizowany w salonie pozwoli na chwilę zadumy i oderwania się od codzienności.

Domy pracowni HB Studio są idealne dla inwestorów ceniących elegancję połączoną z funkcjonalnością. Praktyczne rozwiązania zastosowane w projektach czynią domy wygodnymi i zapewniają komfort użytkowania.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 47
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.