Projekty domów Archeton

Pracownia projektowa Archeton działa na rynku architektonicznym od 1991 roku. Swoją wiedzę oraz duże, bogate doświadczenie wykorzystuje, opracowując gotowe projekty domów jednorodzinnych. Ta popularna wśród inwestorów grupa stale wzbogaca swoją ofertę o nowe prace. Architekci pracowni Archeton starają się spełniać wymagania klientów, tworząc projekty stale podążające za trendami budowlanymi. Jednocześnie stosują tradycyjne, sprawdzone rozwiązania, sprawiając, że ich domy są solidne i dają gwarancję jakości. Projektanci skupiają się na tym, by domy przez nich projektowane zapewniały wysoki komfort użytkowania oraz były ekonomiczne w eksploatacji. Pracownia posiada szeroką ofertę gotowych projektów domów. Ich prace są różnorodne, co sprawia, że każdy znajdzie dom na miarę swoich potrzeb, oczekiwań oraz możliwości.

Projekty domów spełniają zarówno wymagania estetyczne, jak i funkcjonalne przyszłych inwestorów. Szeroka gama projektów pozwala na wybór idealnego nie tylko pod względem technologii wykonania (murowany, z bali, szkieletowy), ale także stylu budynku, wielkości czy kształtu. Domy zwracają uwagę znakomicie dobraną kolorystyką, ozdobnymi lukarnami lub balkonami oraz elementami elewacji pełniącymi funkcję dekoracyjną. W bogatej ofercie pracowni Archeton znajdują się także domy energooszczędne obniżające koszty eksploatacji z wydzielonymi strefami dzienną i nocną, które można ustawić względem stron świata. Architekci zwracają uwagę na funkcjonalność przestrzenną, tworząc maksymalnie klarowny układ wnętrz. Dużą zaletą projektów jest wydzielenie części gospodarczej, która składa się z garażu, pomieszczenia z przeznaczeniem na kotłownię oraz pralni. Zadbano także o wygospodarowanie miejsca na garderoby pomagające utrzymać porządek w domu.

Pracownia Archeton stawia sobie za cel tworzenie uniwersalnych, ponadczasowych projektów, ciągle podążając za modą i stosując najnowocześniejsze rozwiązania.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 4
Wybrane parametry:
 • piętrowe
 • z nowoczesną elewacją
 • + Dodaj do schowka TCB-237projekt Piryt

  Piryt

  Pow. użytkowa: 164 m²

  3690

 • + Dodaj do schowka TFW-442projekt Piryt G2

  Nowość Piryt G2

  Pow. użytkowa: 138,2 m²

  3090

 • + Dodaj do schowka TDF-276projekt Piryt As

  Piryt As

  Pow. użytkowa: 153,6 m²

  3490

 • + Dodaj do schowka TSL-691projekt Piryt G1

  Nowość Piryt G1

  Pow. użytkowa: 153,2 m²

  3490