Projekty domów AJR Studio

AJR Studio to grupa młodych, kreatywnych architektów o niemałym doświadczeniu w projektowaniu budynków jedno- i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej oraz budynków wielofunkcyjnych. Pracownia styl tradycyjny budownictwa urozmaica nowatorskimi rozwiązaniami, tworząc domy o niepowtarzalnym wyglądzie. Harmonijne połączenie kolorów ozdobione ciekawymi detalami architektonicznymi sprawia, że dom wpisze się w każdy krajobraz. W proste bryły wkomponowano awangardowe kształty okien, sprawiając, że dom wygląda elegancko i stylowo. Proste bryły domu i nieskomplikowane kształty dachów powodują, że domy są tanie i szybkie w budowie.

Dla projektantów z pracowni AJR Studio ważna jest kwestia ochrony środowiska, co znajduje odzwierciedlenie w ich projektach. Niewątpliwą zaletą jest to, że domy tej pracowni są energooszczędne, zaś mniejsze zużycie energii wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania domu. W pracach szczególną uwagę zwracają duże przeszklenia pozwalające na doświetlenie pomieszczeń oraz starannie dobrane materiały budowlane. W domach pracowni AJR Studio wyraźnie wyznaczono strefy dzienną i nocną, odgradzając pomieszczenia służące rozrywce i relaksowi mieszkańców od części wypoczynkowo-sypialnej. Dom można ustawić na działce względem stron świata, pozwalając na dogrzanie pomieszczeń dziennych przez promienie słoneczne od strony południowej.

Bogata oferta różnorodnych projektów pracowni AJR Studio pozwala dobrać projekt do kształtu działki. Zadbano także o funkcjonalność pomieszczeń. Maksymalnie wykorzystano każdy metr kwadratowy powierzchni domu, tworząc logiczny układ pokojów oraz planując miejsce na szafy wnękowe czy schowki. Wygodę zapewniają wejścia do wnętrza domu zaprojektowane z różnych jego stron. Architekci AJR Studio zwracają uwagę na komfort użytkowników, dbając o ich wypoczynek. Przestronne tarasy zlokalizowane w otoczeniu domów zapewniają miejsce na weekendowy relaks i biesiadowanie w rodzinnym gronie. Projekty domów pracowni AJR Studio zainteresują z pewnością inwestorów preferujących funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 17
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.