Pow. użytkowa
72,33 m²
Garaż
2
Pow. zabudowy
87,39 m²
Kąt dachu
3°
1 190 zł
Dostępność: 3 - 5 dni roboczych
Co zawiera projekt?
Zawartość projektu obejmuje pełną dokumentację zgodną z aktualnym prawem budowlanym oraz pakiet bezpłatnych dodatków.
Dowiedz się więcejChcesz wprowadzić zmiany w projekcie?
Zapytaj naszego Doradcę o możliwe modyfikacje. Ekspert przeanalizuje ich opłacalność i podpowie, co warto zmienić w Twoim projekcie.
Garaż dla dwóch samochodów oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Taki układ funkcjonalny został zawarty w projekcie G299. Jest to murowany budynek o bardzo prostej bryle zwieńczonej dachem płaskim. Dzięki nieskomplikowanej konstrukcji projekt będzie nietrudny i niedrogi w realizacji. W środku zaplanowano dwustanowiskowy garaż oraz obszerne zaplecze gospodarcze. Powierzchnia zabudowy w tym przypadku wynosi 87,39 m². Budynek wykończono białym tynkiem, co sprawia, że będzie prezentować się bardzo elegancko i zarazem będzie mógł dyskretnie wkomponować się w każdy rodzaj zabudowy.
W projekcie G299 frontową elewację urozmaica podcień wejściowy, który prowadzi do przedsionka. Z tego miejsca są dostępne wszystkie pomieszczenia. Po lewej stronie usytuowano wejście do mniejszego pomieszczenia gospodarczego, naprzeciwko drzwi wejściowych – do większego, a po prawej stronie umieszczono drzwi do garażu. To wnętrze nie zostało przedzielone ścianą działową. Wygodnie zaparkują w nim dwa samochody osobowe. W garażu przewidziano jedną wspólną bramę wjazdową dla obydwóch samochodów.
Zadzwoń 52 384 49 90 lub
Buduj świadomie od pierwszego kroku. Płatne dodatki pozwalają rozwinąć projekt o dodatkowe opracowania, które wspierają proces budowy i ograniczają ryzyko błędów. Wybierz rozwiązania, które dają Ci większą kontrolę nad kosztami, harmonogramem i przebiegiem inwestycji.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni:
pon. – pt.
8:00 – 20:00
Zależy Ci na kontakcie z Doradcą w konkretnym terminie?
Wolisz kontakt mailowy? Nie ma problemu, czekamy na Twoją wiadomość!