Rzut poddasza
- 980 zł
- Dodaj do schowka
- Pokaż projekt
- Zamów
- 780 zł
- Dodaj do schowka
- Pokaż projekt
- Zamów
- 980 zł
- Dodaj do schowka
- Pokaż projekt
- Zamów
Opis projektu DP-GDS2(03L)
Dwustanowiskowy, drewniany garaż z obszernym pomieszczeniem gospodarczym na strychu – taki obiekt zyskają Inwestorzy, którzy zdecydują się na realizację projektu DP-GDS2(03L). Jest to wielofunkcyjny budynek o bardzo prostej bryle przekrytej dachem dwuspadowym. Charakterystycznym elementem obecnym w projekcie DP-GDS2(03L) jest dodatkowe, stylowe zadaszenie umieszczone nad strefą wejściową, wsparte na dwóch prostych kolumnach. Budynek najlepiej będzie pasował do drewnianej zabudowy, utrzymanej w zbliżonym, klasycznym stylu.
Do wnętrza garażu DP-GDS2(03L) prowadzi szeroka brama wjazdowa. W środku bezpieczne schronienie znajdą dwa pojazdy, z pewnością uda się także wygospodarować miejsce na szafki bądź regały na narzędzia. Z garażu można dostać się do sieni, w której ulokowano schody na poddasze. Do tego wnętrza prowadzą również drzwi wejściowe umieszczone na frontowej elewacji. Na poddaszu znajduje się strych o powierzchni 26,91 m2. To doskonałe miejsce na zorganizowanie magazynu na rzadziej używane sprzęty. Wszystkim wnętrzom zapewniono naturalne oświetlenie, na ścianach szczytowych umieszczając duże okna.
Technologia wykonania
- Strop: drewniany
- Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- Ściany wewnętrzne: szkieletowe drewniane ocieplone wełną mineralną
- Ściany zewnętrzne:szkieletowe drewniane ocieplone wełną mineralną
Polecane technologie
Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt DP-GDS2(03L)?
Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.
Dodatki do projektu
-
Bezpłatna zgoda na zmiany
-
Charakterystyka energetyczna
-
Dziennik budowy
-
Kosztorys inwestorski
Dlaczego warto posiadać kosztorys?
- Kosztorys inwestorski ustala najbardziej prawdopodobny, średni koszt budowy, pozwala więc na zaplanowanie budżetu inwestycji.
- Umożliwia weryfikację ofert wykonawców, zwłaszcza pod względem finansowym.
- Ułatwia prowadzenie negocjacji z wykonawcami.
- Umożliwia kontrolę kosztów podczas realizacji kolejnych etapów budowy.
- Pomaga w weryfikacji ewentualnych zmian wprowadzanych podczas budowy.
- Jest podstawą wystąpienia do banku o kredyt na budowę lub do innych instytucji o dotację.
- Może zostać przygotowywany dla projektu po wprowadzeniu zmian adaptacyjnych, dotyczących m. in. rodzaju materiałów budowlanych.
-
Od parametrów działki w dużej mierze zależy, jaki dom będzie można postawić. Nietypowe wymiary mogą znacząco zawęzić ofertę projektową. Jeśli jednak działka jest wąska, problem staje się mniejszy.
-
W budownictwie jednorodzinnym coraz częściej stosuje się płytę fundamentową, która stanowi alternatywę dla tradycyjnych fundamentów. Płyta umożliwia posadowienie budynku na słabych gruntach, posiada także inne zalety.
-
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego powinien zostać dokładnie przestudiowany jeszcze przed zakupem działki. Inwestor dowie się z niego, czy i jaki dom może postawić na wybranym terenie.