Wizualizacja 1 domu Parterowy 1 Wizualizacja 2 domu Parterowy 1
Ocena:
4,6/5 (44 opinie)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Aranżacje wnętrz

Rzut parteru

Parterowy 1 - Rzut parteru
Parterowy 1 - Rzut parteru
powierzchnia 222,10 m²
1. Wiatrołap 6,50 m²
2. WC 2,00 m²
3. Hol 10,10 m²
4. Komunikacja 8,80 m²
5. Gabinet 10,30 m²
6. Pralnia - suszarnia 5,20 m²
7. Łazienka 5,20 m²
8. Łazienka 9,50 m²
9. Komunikacja 3,40 m²
10. Garderoba 5,10 m²
11. Sypialnia 16,50 m²
12. Pokój 14,20 m²
13. Pokój 14,20 m²
14. Jadalnia 14,50 m²
15. Salon 29,00 m²
16. Kuchnia 14,60 m²
17. Kotłownia 7,00 m²
18. Garderoba 4,40 m²
19. Garaż 41,60 m²

Rzut parteru - wymiary szczegółowe

Parterowy 1 - Rzut parteru - wymiary szczegółowe
Parterowy 1 - Rzut parteru - wymiary szczegółowe

Sytuacja

Parterowy 1 - Sytuacja
Parterowy 1 - Sytuacja

Elewacje

Parterowy 1 - Elewacja przednia i boczna
Parterowy 1 - Elewacja przednia i boczna.
Parterowy 1 - Elewacja tylna i boczna
Parterowy 1 - Elewacja tylna i boczna.

Opis projektu Parterowy 1

Projekt Parterowy 1 przedstawia nowoczesny, komfortowy budynek o prostej bryle z płaskim dachem. Ta propozycja wyróżnia się nowoczesną formą oraz czytelnym układem pomieszczeń rozplanowanych na jednej kondygnacji. Projekt może więc szczególnie przypaść do gustu rodzinom, które doceniają komfort budynków parterowych z wyłącznie pełnowymiarowymi, ustawnymi pomieszczeniami. Elewację ogrodową tworzy transparentny pas dużych przeszkleń otwierających wnętrza na taras i ogród. Bryła posiada współczesny, horyzontalny charakter, podkreślony przez odpowiednio dobrane materiały wykończeniowe. Na uwagę zasługują także eleganckie elewacje, ocieplone drewnianą okładziną.

Strefę wejściową do domu Parterowy 1 umieszczono w praktycznej wnęce. Dalej prowadzi wiatrołap, który łączy część mieszkalną z garażem. Z garażu do domu możemy dostać się również przez garderobę, do której przylega obszerna kotłownia z wyjściem do ogrodu. Po lewej stronie od strefy wejściowej zaplanowano wnętrza o charakterze dziennym. Znajduje się tutaj przestronny, komfortowy pokój dzienny. Jego kształt i powierzchnia pozwalają na dużą dowolność aranżacyjną. Wstępnie zaplanowano tutaj miejsce na komplet wypoczynkowy przy częściowo zadaszonym tarasie, a także jadalnię. Do salonu przylega otwarta, wygodna kuchnia, którą zależnie od potrzeb można całkowicie oddzielić od pozostałych pomieszczeń.

Udając się w stronę dziennej części pomieszczeń, po lewej stronie miniemy toaletę. Dalej w głębi korytarza znajdują się cztery pokoje; trzy sypialnie oraz gabinet. Najbardziej komfortowo prezentuje się umieszczony w najbardziej zacisznym miejscu apartament gospodarzy, w którym sypialnię połączono z prywatną garderobą oraz łazienką. Wszystkie sypialnie posiadają wyjście na taras. Pomiędzy pokojami zaplanowano ponadto rodzinną łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze – pralnię.

Technologia wykonania

Ściany: trójwarstwowe - bloczek silikatowy + styropian, welna mineralna, tynk, systemowy panel elewacyjny, drewniany profil elewacyjny
Stropy: żelbetowe wylewane
Schody: systemowe
Dach: dach płaski membrana dachowa

Koszty budowy domu Parterowy 1

Stan surowy zamknięty
371 tys. zł
window.location.href='/serwis?action=error';