Wizualizacja 1 domu Openair 2 Wizualizacja 2 domu Openair 2 Wizualizacja 3 domu Openair 2 Wizualizacja 4 domu Openair 2 Wizualizacja 5 domu Openair 2 Wizualizacja 6 domu Openair 2
Ocena:
4,6/5 (10 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Openair 2 - Rzut parteru
Openair 2 - Rzut parteru

Sytuacja

Openair 2 - Sytuacja
Openair 2 - Sytuacja

Opis projektu Openair 2

Projekt domu Openair 2 to parterowy, modernistyczny budynek o powierzchni użytkowej 140,9 m². W jego bryle znajduje się dwustanowiskowy garaż. Zaplanowano go w murowanej technologii - z nowoczesną elewacją i płaskim dachem. Idealny do wybudowania na wąskich działkach, o minimalnej szerokości 22,14 m.

Projekt domu zaplanowany z myślą o czteroosobowej rodzinie

Wewnątrz budynku nie zapomniano o wyjątkowej i nowoczesnej przestrzeni, zaplanowanej z myślą o nawet czteroosobowej rodzinie. Do wnętrza wchodzimy przez wiatrołap. Po lewej znajduje się kuchnia, spiżarnia oraz salon o powierzchni użytkowej 42,1 m². Nie zapomniano tam o kominku oraz wyjściu na obszerny taras, który stanie się miejscem codziennym spotkań z innymi członkami rodziny, przyjęć z towarzystwie znajomych czy miejscem codziennego spożywania posiłków na świeżym powietrzu.

Garaż dwustanowiskowy o powierzchni ponad 40 m2

Po drugiej stronie domu znajduje się część gospodarcza budynku; garaż dwustanowiskowy i kotłownia. W garażu o powierzchni 40,8 m² zaplanowano wystarczająco dodatkowego miejsca, by przechowywać tam również narzędzia do majsterkowania, rowery, motory czy rzeczy przydatne w pielęgnacji ogrodu. W kotłowni znajduje się okno.

Trzy sypialnie – każda ponad 12 m2!

W głębi domu zaprojektowano WC oraz pralnię. Nie zapomniano też o dwóch łazienkach, które na pewno przydadzą się, gdy będziemy przygotowywać się z rana do pracy oraz szkoły. To część nocna budynku, dlatego zadbano o praktyczną powierzchnię trzech sypialni (największa z nich posiada osobną garderobę). Sypialnie (12,2 m², 12,2 m² oraz 18,1 m²) posiadają okna, a największa z nich ma wyjście na taras.

Modernistyczny budynek – idealny do miejskich okolic

Projekt domu Openair 2 wpisze się w miejskie działki, jednocześnie zachwycając funkcjonalnym układem pomieszczeń i dostosowaniem do potrzeb większej rodziny. Warto zwrócić też uwagę na zadaszone wejście do domu, które okaże się szczególnie przydatne podczas gorszej pogody. To samo dotyczy garażu, z którego możemy znaleźć się bezpośrednio w wiatrołapie, bez konieczności wychodzenia z auta na zewnątrz.

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Openair 2
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Pakiet GRATISÓW do projektu

Dedykowane gratisy do projektu Openair 2! Do zamówienia możesz wybrać do 5 dowolnych gratisów z poniższej listy.

Warianty

projekt Openair 1
  • Openair 1
  • Pow. użytkowa:161,9 m²
  • Technologia:murowany
  • Garaż:dwustanowiskowy
  • Min. wymiary działki:b/d
4 600,00 zł

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Egzemplarz archiwalny projektu
150,00 zł
Kosztorys
390,00 zł

Polecane technologie