Projekt domu New House 749 w1 G1

Kod projektu: TCT-586
Powierzchnia użytkowa w projekcie domu New House 749 w1 G1

Pow. użytkowa

99,77 m²

Liczba sypialni w projekcie domu New House 749 w1 G1

Pokoje

5

Łazienki występujące w projekcie New House 749 w1 G1 bez pomieszczeń typu WC

Łazienki

2

Liczba stanowisk garażowych w projekcie domu New House 749 w1 G1

Garaż

1

Wielkość terenu zajmowana przez budynek

Pow. zabudowy

118,34 m²

Szacunkowy koszt budowy domu z projektu [nazwa projektu] do stanu surowego zamkniętego

Koszt SSZ

283 416,00 zł

Stopień nachylenia dachu przewidziany w projekcie domu New House 749 w1 G1

Kąt dachu

35°

5 490 zł

Dostępność: Projekt dostępny w terminie 30 dni.

Darmowa dostawa
Bezpłatny zwrot i wymiana
Gwarancja najniższej ceny
Pakiet Gratisów
Bezpłatna zgoda na zmiany
Charakterystyka energetyczna

Co zawiera projekt?

Zawartość projektu obejmuje pełną dokumentację zgodną z aktualnym prawem budowlanym oraz pakiet bezpłatnych dodatków.

Dowiedz się więcej

Rzuty

Rzut parteru 87,54 m²

Zdjęcie rzutu Rzut parteru projektu domu

Rzut parteru 87,54 m²

1. Wiatrołap 3,49 m²
2. Gabinet 8,64 m²
3. Kotłownia / pomieszczenie gospodarcze 4,96 m²
4. Komunikacja 4,35 m²
5. Łazienka 2,43 m²
6. Spiżarnia 1,85 m²
7. Kuchnia 8,03 m²
8. Salon / jadalnia 23,28 m²
9. Schowek 1,03 m² (1,87 m²)
G. Garaż 29,48 m²
T. Taras 44,83 m²

Rzut poddasza 41,71 m²

Zdjęcie rzutu Rzut poddasza projektu domu

Rzut poddasza 41,71 m²

1. Komunikacja 4,68 m²
2. Sypialnia 10,70 m² (13,49 m²)
3. Garderoba 3,62 m² (5,50 m²)
4. Sypialnia 9,20 m² (13,45 m²)
5. Sypialnia 8,67 m² (12,42 m²)
6. Łazienka 4,84 m² (6,71 m²)
T. Taras 61,01 m²

Usytuowanie budynku na działce

Usytuowanie projektu domu New House 749 w1 G1 na działce

Przekrój

Przekrój projektu domu New House 749 w1 G1

Elewacje

Chcesz wprowadzić zmiany w projekcie?

Zapytaj naszego Doradcę o możliwe modyfikacje. Ekspert przeanalizuje ich opłacalność i podpowie, co warto zmienić w Twoim projekcie.

Parametry projektu

Pow. użytkowa
99,77 m²
Pow. zabudowy
118,34 m²
Min. szer. działki
19,15 m
Min. dł. działki
20,9 m
Kondygnacje
parterowy
Poddasze użytkowe
tak
Poddasze do adaptacji
nie
Strych
nie
Piwnica
nie
Garaż
jednostanowiskowy
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Wysokość budynku
7,54 m
Szerokość budynku
12,15 m
Długość budynku
15,4 m
Kubatura
655 m³
Nachylenie dachu
35°
Rodzaj zabudowy
wolnostojący
Technologia
murowany
Styl
nowoczesna stodoła
Kalenica
prostopadła do drogi
Powierzchnia dachu
110 m²
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
2
Kominek
nie

Opis projektu New House 749 w1 G1

New House 749 w1 G1 – nowoczesna stodoła z dużymi przeszkleniami

Projekt New House 749 w1 G1 to nowoczesna stodoła o powierzchni użytkowej 99,77 m², w której prostą bryłę z dachem dwuspadowym zestawiono z wyrazistą ramą architektoniczną otaczającą parter. Rozwiązanie to nie tylko podkreśla współczesny charakter budynku, ale również tworzy zadaszenie nad wejściem i tarasem oraz stanowi konstrukcyjną podstawę tarasu na poddaszu. Charakterystycznym elementem domu jest także niemal w całości przeszklona ściana szczytowa. Okna sięgające aż po kalenicę nawiązują do geometrii dachu i skutecznie doświetlają wnętrza obu kondygnacji. Elewacje wykończono połączeniem białego i grafitowego tynku z drewnem elewacyjnym, dzięki czemu nowoczesna forma zyskuje cieplejszy, bardziej ponadczasowy wygląd. Mimo niespełna 100 m² powierzchni użytkowej projekt oferuje pięć pokoi, jednostanowiskowy garaż oraz rozbudowane zaplecze gospodarcze, zachowując czytelny podział na strefę dzienną i prywatną.

Najważniejsze atuty projektu New House 749 w1 G1

  • Na powierzchni niespełna 100 m² zaplanowano pięć pokoi, co pozwala wygodnie zorganizować przestrzeń dla rodziny 2+2.
  • Gabinet na parterze zapewnia komfortowe miejsce do pracy zdalnej i może pełnić funkcję domowego biura.
  • Kuchnię uzupełniono o spiżarnię, która ułatwia przechowywanie zapasów i rzadziej używanego wyposażenia.
  • Największa sypialnia na poddaszu posiada prywatną garderobę zwiększającą komfort codziennego użytkowania.
  • Tarasy na parterze i poddaszu tworzą dodatkowe miejsca wypoczynku oraz ułatwiają korzystanie z ogrodu i otoczenia domu.
  • Jednostanowiskowy garaż połączono z kotłownią, tworząc praktyczne zaplecze techniczne budynku.
  • Ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz wentylacja mechaniczna z rekuperacją zwiększają komfort użytkowania i wspierają energooszczędną eksploatację.

Parter jako miejsce do pracy i wspólnego życia

Wejście do domu prowadzi przez podcień do wiatrołapu, z którego można przejść zarówno do części mieszkalnej, jak i do gabinetu oraz garażu. Gabinet usytuowano tuż przy wejściu, dzięki czemu może funkcjonować niezależnie od pozostałej części domu. Takie rozwiązanie sprawdzi się podczas pracy zdalnej lub prowadzenia spotkań. Od strony garażu zaplanowano kotłownię pełniącą jednocześnie funkcję pomieszczenia gospodarczego, co pozwala oddzielić zaplecze techniczne od stref przeznaczonych do codziennego życia.

Centralną część parteru New House 749 w1 G1 zajmuje otwarta strefa dzienna. Kuchnię zaprojektowano w praktycznym układzie dwurzędowym, który zapewnia wygodną organizację pracy i pozostawia miejsce na swobodne poruszanie się pomiędzy ciągami roboczymi. Bezpośrednio obok znajduje się spiżarnia, dzięki której część produktów spożywczych oraz drobnego wyposażenia można przechowywać poza główną zabudową. Salon z jadalnią i kuchnią tworzy wspólną przestrzeń o powierzchni ponad 31 m², otwartą na ogród dzięki dużym przeszkleniom sięgającym od podłogi do sufitu. Takie rozwiązanie nie tylko doświetla wnętrza, ale również sprawia, że zadaszony taras staje się naturalnym przedłużeniem strefy dziennej podczas cieplejszych miesięcy.

Parter uzupełniają niewielka łazienka oraz schowek wykorzystujący przestrzeń pod biegiem schodów. Dzięki temu nawet przy stosunkowo niewielkim metrażu projekt oferuje miejsce na przechowywanie przedmiotów używanych na co dzień, bez konieczności zajmowania nimi salonu czy gabinetu.

New House 749 w1 G1 – przemyślane poddasze z trzema sypialniami

Poddasze w całości przeznaczono na prywatną strefę domowników. Zaplanowano tutaj trzy sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę usytuowaną naprzeciw schodów, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia są łatwo dostępne z centralnej części kondygnacji. Największa sypialnia została uzupełniona o prywatną garderobę, która pozwala ograniczyć liczbę wysokich szaf w pokoju i pozostawić więcej miejsca na swobodną aranżację części wypoczynkowej.

Pozostałe dwie sypialnie, mimo usytuowania pod połaciami dachu, zachowują dobrą funkcjonalność. Ścianka kolankowa oraz proporcje bryły sprawiają, że skosy zajmują głównie obrzeża pomieszczeń, pozostawiając ich środkową część wygodną do ustawienia łóżek, biurek i pozostałego wyposażenia. Dzięki temu wszystkie trzy pokoje można urządzić jako komfortowe sypialnie dla domowników, zachowując czytelny podział pomiędzy strefą wspólną na parterze a częścią przeznaczoną wyłącznie do odpoczynku.

Tarasy na dwóch kondygnacjach – wypoczynek na zewnątrz

Przestrzeń zewnętrzną zaplanowano tak, aby stanowiła naturalne uzupełnienie wnętrz. Taras na parterze został częściowo osłonięty bryłą budynku, dzięki czemu zapewnia większy komfort użytkowania zarówno podczas intensywnego słońca, jak i mniej sprzyjającej pogody. Powierzchnia około 44 m² pozwala urządzić jednocześnie strefę wypoczynkową oraz miejsce do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Bezpośrednie połączenie z salonem sprawia, że latem obie części domu mogą funkcjonować jako jedna, większa przestrzeń.

Drugim charakterystycznym elementem projektu New House 749 w1 G1 jest taras na poddaszu utworzony nad garażem, wejściem oraz tarasem parteru. Dostęp do niego prowadzi z dwóch skrajnych sypialni, dzięki czemu może pełnić funkcję bardziej prywatnej strefy przeznaczonej przede wszystkim dla domowników. To dobre miejsce na ustawienie leżaków, niewielkiego zestawu wypoczynkowego lub stworzenie kameralnego kącika do czytania. Zestawienie dwóch tarasów o odmiennym charakterze sprawia, że dom oferuje więcej możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu, mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni użytkowej.

Dom dla rodziny 2+2 z rekuperacją i ogrzewaniem podłogowym

New House 749 w1 G1 to propozycja dla rodziny 2+2, która poszukuje kompaktowego domu zapewniającego zarówno wygodną strefę wspólną, jak i wyraźnie wydzieloną część prywatną. Trzy sypialnie na poddaszu pozwalają zachować komfort wszystkich domowników, natomiast gabinet na parterze może pełnić funkcję domowego biura lub zostać wykorzystany jako dodatkowy pokój, jeśli potrzeby rodziny zmienią się w przyszłości. Uzupełnieniem programu funkcjonalnego są garaż, kotłownia, spiżarnia oraz schowek pod schodami, które ułatwiają organizację codziennego życia i pomagają utrzymać porządek w części mieszkalnej.

Komfort użytkowania zwiększają również rozwiązania techniczne zastosowane w standardzie projektu. Ogrzewanie podłogowe przewidziano w całym domu, co zapewnia równomierny rozkład temperatury i daje większą swobodę aranżacji wnętrz, szczególnie na poddaszu. Standard obejmuje także wentylację mechaniczną z rekuperacją, która wspomaga odzysk ciepła, poprawia jakość powietrza oraz sprzyja bardziej energooszczędnej eksploatacji budynku. Dzięki połączeniu dobrze wykorzystanej powierzchni z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi projekt stanowi interesującą propozycję dla inwestorów szukających funkcjonalnego domu o współczesnej architekturze.

Chcesz uzyskać więcej informacji o tym projekcie, na przykład:

  • polecane przez architekta zmiany,
  • możliwości wprowadzania modyfikacji,
  • projekty podobne - o zbliżonym układzie lub parametrach,
  • optymalizacja kosztów budowy domu według tego projektu,
  • informacje szczegółowe - np. wymiary pomieszczeń, instalacje, materiały?

Zadzwoń 52 384 49 90 lub

Rabat 10% do sklepów budowlanych Castorama przy zakupie projektu domu
Przy zakupie projektu domu - rabat 10% do OBI
Gwarancja najniższej ceny w Tooba.pl, cykliczne promocje, możliwość negocjacji
Do zakupu projektu domu otrzymujesz gratis 10 projektów małej architektury z kosztorysami
Pakiet 10 dokumentów, takich jak wzory umów i wniosków, dołączany gratis do projektu domu
Niezbędny do pozwolenia na budowę dziennik budowy dołączany gratis do zakupu projektu domu w Tooba.pl
Obowiązkowa podczas budowy domu tablica informacyjna dołączana za darmo do zakupu projektu domu w Tooba.pl

Technologia w projekcie domu New House 749 w1 G1

  • Fundamenty: tradycyjne - na ławach fundamentowych.
  • Ściany: dwuwarstwowe pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm / wełna mienralna 16 cm.
  • Strop: żelbetowy wylewany.
  • Dach: tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną, odwodnienie systemowe Galeco.
  • Elewacja: tynk w kolorze białym i grafitowym, połączony z drewnem elewacyjnym.
  • Ogrzewanie: gazowe - piec kondensacyjny, ogrzewanie podłogowe w całym domu.
  • Wentylacja: mechaniczna z rekuperacją.

Koszty budowy

od 283 416,00 zł*
Ceny aktualne na III kwartał 2025 roku
  • Stan surowy zamknięty
    283 416,00 zł
  • Stan deweloperski Economic
    +100 767,00 zł
  • Stan deweloperski Premium
    +191 558,00 zł
*Dotyczy wykończenia budynku do stanu surowego zamkniętego. Podane ceny netto zostały wyliczone metodą wskaźnikową przy założeniu systemu gospodarczego i uwzględniają szacunkowy koszt materiałów. Zobacz, co zawierają koszty budowy

Przygotuj się do budowy!

Zamów kosztorys inwestorski i poznaj dokładne koszty materiałów, cen robocizny i innych nakładów.

Stan surowy zamknięty
283 416,00 zł

Stan surowy zamknięty uwzględnia kompletną konstrukcję wraz z elementami zabezpieczającymi budynek przed czynnikami atmosferycznymi. Obiekt jest przygotowany do wykonania kolejnych etapów.

Stan surowy zamknięty obejmuje:

  • Fundamenty, ściany nośne i działowe
  • Dach, strop, pokrycie dachowe
  • Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna
Stan deweloperski Economic
+100 767,00 zł

Wersja ekonomiczna stanu deweloperskiego uwzględnia instalacje, urządzenia i materiały ze średniej półki cenowej, charakteryzujące się standardową jakością.

Stan deweloperski Economic obejmuje:

  • Instalacja elektryczna
    11 972,00 zł
    kompletna instalacja elektryczna z osprzętem (gniazda, łączniki, rozdzielnica), przewody, puszki, zabezpieczenia.
    Zastosowane materiały: przewody NKT, osprzęt Simon 10, rozdzielnica Hager Gamma.
  • Instalacja sanitarna
    16 961,00 zł
    instalacja wodociągowa, kanalizacyjna i gazowa bez armatury, wentylacja grawitacyjna.
    Zastosowane materiały: rury PP i PE Wavin, instalacja kanalizacyjna z rur HT+, wentylacja grawitacyjna.
  • Instalacja grzewcza
    25 940,00 zł
    pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe wodne.
    Zastosowane materiały: pompa ciepła typu split Kaisai Arctic, ogrzewanie podłogowe z rurami Tece.
  • Wykończenie wewnętrzne
    23 945,00 zł
    tynki wewnętrzne gipsowe + wylewki cementowe. Bez gładzi, farb, podłóg i drzwi.
    Zastosowane materiały: tynki gipsowe Knauf MP75, wylewki cementowe miksokret Atlas Posadzka 20.
  • Wykończenie zewnętrzne
    21 949,00 zł
    elewacja z ociepleniem, tynki, parapety, obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe.
    Zastosowane materiały: styropian EPS 70-040 (np. Swisspor), tynk akrylowy Atlas, blacha powlekana Plannja, rynny PCV Bryza.
Stan deweloperski Premium
+191 558,00 zł

Wersja premium stanu deweloperskiego uwzględnia instalacje, urządzenia i materiały z wyższej półki cenowej, wyróżniające się najwyższą jakością w obrębie grupy produktowej.

Stan deweloperski Premium obejmuje:

  • Instalacja elektryczna
    24 943,00 zł
    kompletna instalacja elektryczna z osprzętem (gniazda, łączniki, rozdzielnica), przewody, puszki, zabezpieczenia.
    Zastosowane materiały: przewody LappKabel, osprzęt Simon 55, Legrand Valena Life, rozdzielnica Schneider Electric.
  • Instalacja sanitarna
    36 915,00 zł
    instalacja wodociągowa, kanalizacyjna i gazowa bez armatury, wentylacja grawitacyjna.
    Zastosowane materiały: rury wielowarstwowe Uponor, kanalizacja niskoszumowa Wavin AS, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła LWZ 180 Stiebel Eltron.
  • Instalacja grzewcza
    51 880,00 zł
    pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe wodne.
    Zastosowane materiały: pompa ciepła Stiebel Eltron HPA 8kW Plus Flex, ogrzewanie podłogowe z rozdzielaczami Herz, sterowanie Salus/Heatmiser.
  • Wykończenie wewnętrzne
    31 926,00 zł
    tynki wewnętrzne gipsowe + wylewki cementowe. Bez gładzi, farb, podłóg i drzwi.
    Zastosowane materiały: tynki cementowo-wapienne Baumit MPI25, wylewki anhydrytowe Knauf FE 80.
  • Wykończenie zewnętrzne
    45 894,00 zł
    elewacja z ociepleniem, tynki, parapety, obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe.
    Zastosowane materiały: styropian grafitowy Termo Organika, tynk silikonowy Baumit, blacha powlekana Plannja, rynny stalowe Galeco STAL, podbitka z kompozytu Vox.

Pakiet bezpłatnych dodatków

Kupujesz projekt domu, dostajesz wsparcie warte tysiące złotych. Konkretne rabaty w sklepach budowlanych, konsultacje z ekspertami oraz atrakcyjne wyceny, które realnie obniżą koszty budowy Twojego domu. Wybierz maksymalnie 10 dodatków i zacznij budowę z przewagą, jaką daje tylko Tooba.pl.

HomeProfit
Rabat 10% na zakupy w Castorama
Rabat 10% na zakupy w OBI
Pompa ciepła
Fotowoltaika z magazynem energii
Płyta styropianowa na wymiar
Okna, żaluzje, rolety
Rekuperacja
Izolacja celulozowa
Wyceń adaptację
Pakiet umów i wniosków
Dziennik Budowy
Tablica informacyjna
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Szambo
10 projektów małej architektury ogrodowej
10 projektów rabat ogrodowych
Jak uzyskać gratisy w 3 prostych krokach?
wybór projektu domu
Wybierz projekt domu
Znajdź swój wymarzony projekt i dodaj go do koszyka.
dodanie gratisów do projektu domu do koszyka
Dodaj gratisy w koszyku
Przejdź do następnego kroku i wybierz 10 dodatków – całkowicie za darmo!
zamów i opłać projekt, aby otrzymać pakiet gratisów
Dokończ zamówienie
Potwierdź zakup, a Twój projekt i pakiet gratisów będą gotowe do realizacji.

Podobne projekty

99,77 m²
5
2
2
5 490 zł
102,25 m²
5
2
0
5 490 zł
120 m²
5
2
1
5 099 zł
102,22 m²
4
1
1
5 890 zł
99,77 m²
5
2
0
5 490 zł
123,23 m²
5
2
1
5 990 zł
102,25 m²
5
2
0
5 490 zł
99,93 m²
5
2
0
5 490 zł
104,42 m²
4
2
2
7 500 zł
102,49 m²
4
1
1
5 890 zł
99,93 m²
5
2
2
5 490 zł
102,26 m²
4
1
1
5 690 zł
99,5 m²
5
2
1
4 190 zł
102,22 m²
4
1
0
5 690 zł
138,14 m²
5
2
2
6 290 zł
95,06 m²
4
1
1
5 690 zł
119,69 m²
5
3
1
5 800 zł
113,79 m²
5
3
2
5 990 zł
116,27 m²
4
2
2
6 990 zł
123,23 m²
5
2
2
5 990 zł
102,25 m²
5
2
0
5 490 zł
196,9 m²
4
2
0
5 800 zł
157 m²
5
3
2
6 190 zł
86,22 m²
4
1
0
3 300 zł
160,17 m²
6
2
2
7 790 zł
134,53 m²
5
2
1
5 099 zł
123,43 m²
5
2
2
5 990 zł
114,18 m²
5
3
1
5 990 zł

Opinie do projektu domu New House 749 w1 G1

Brak opinii o projekcie. Dodaj pierwszą ocenę.
Zaufaj marce Tooba
Firma projektowa istniejąca na rynku od 20 lat
20 lat doświadczenia
Najlepsza jakość obsługi przed i po zakupie projektu domu
Obsługa nr 1 w Polsce
Bardzo dobrze oceniana przez klientów platforma z projektami domów
Ocena klientów 5/5

Porozmawiaj z Doradcą o wybranym projekcie Zadzwoń

52 384 49 90

Jesteśmy dla Ciebie dostępni:

pon. – pt.

8:00 – 20:00

Umów kontakt telefoniczny z Doradcą Projektowym w wybranym terminie Umów termin konsultacji

Zależy Ci na kontakcie z Doradcą w konkretnym terminie?

Zadaj pytanie o ten projekt za pomocą wiadomości e-mail lub przez formularz Napisz lub wypełnij formularz

Wolisz kontakt mailowy? Nie ma problemu, czekamy na Twoją wiadomość!

projekty@tooba.pl

Imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Treść pytania do projektu New House 749 w1 G1*