Projekt domu D340 - WT2021 - wersja drewniana

Kod projektu: TWZ-758
Powierzchnia użytkowa w projekcie domu D340 - WT2021 - wersja drewniana

Pow. użytkowa

117,63 m²

Liczba sypialni w projekcie domu D340 - WT2021 - wersja drewniana

Pokoje

4

Łazienki występujące w projekcie D340 - WT2021 - wersja drewniana bez pomieszczeń typu WC

Łazienki

2

Liczba stanowisk garażowych w projekcie domu D340 - WT2021 - wersja drewniana

Garaż

0

Wielkość terenu zajmowana przez budynek

Pow. zabudowy

145,28 m²

Szacunkowy koszt budowy domu z projektu [nazwa projektu] do stanu surowego zamkniętego

Koszt SSZ

345 832,00 zł

Stopień nachylenia dachu przewidziany w projekcie domu D340 - WT2021 - wersja drewniana

Kąt dachu

35°

4 399 zł

Dostępność: 3 - 5 dni roboczych

Darmowa dostawa
Bezpłatny zwrot i wymiana
Gwarancja najniższej ceny
Pakiet Gratisów
Bezpłatna zgoda na zmiany
Charakterystyka energetyczna

Co zawiera projekt?

Zawartość projektu obejmuje pełną dokumentację zgodną z aktualnym prawem budowlanym oraz pakiet bezpłatnych dodatków.

Dowiedz się więcej

Rzuty

Rzut parteru 121,35 m²

Zdjęcie rzutu Rzut parteru projektu domu

Rzut parteru 121,35 m²

1. Wiatrołap 7,27 m²
2. Spiżarnia 2,52 m²
3. Toaleta 2,90 m²
4. Kuchnia 15,03 m²
5. Salon 24,84 m²
6. Hall 7,18 m²
7. Pokój 13,66 m²
8. Sypialnia 12,62 m²
9. Łazienka 4,08 m²
10. Garderoba 4,08 m²
11. Korytarz 4,68 m²
12. Pokój 12,18 m²
13. Łazienka 6,59 m²
14. Pom. Techniczne 3,72 m²
T.1. Taras 9,02 m²
T.2. Taras 12,49 m²
T.3. Taras 22,53 m²

Usytuowanie budynku na działce

Usytuowanie projektu domu D340 - WT2021 - wersja drewniana na działce

Przekrój

Przekrój projektu domu D340 - WT2021 - wersja drewniana

Elewacje

Chcesz wprowadzić zmiany w projekcie?

Zapytaj naszego Doradcę o możliwe modyfikacje. Ekspert przeanalizuje ich opłacalność i podpowie, co warto zmienić w Twoim projekcie.

Parametry projektu

Pow. użytkowa
117,63 m²
Pow. zabudowy
145,28 m²
Min. szer. działki
21,83 m
Min. dł. działki
17,8 m
Kondygnacje
parterowy
Poddasze użytkowe
nie
Poddasze do adaptacji
nie
Strych
nie
Piwnica
nie
Garaż
bez garażu
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Wysokość budynku
7,01 m
Szerokość budynku
14,83 m
Długość budynku
9,8 m
Kubatura
777,83 m³
Nachylenie dachu
35°
Rodzaj zabudowy
wolnostojący
Technologia
drewniany - szkielet
Styl
nowoczesny
Kalenica
równoległa do drogi
Powierzchnia dachu
218,92 m²
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Kominek
tak

Opis projektu D340 - WT2021 - wersja drewniana

D340 – WT2021 – wersja drewniana – nowoczesny dom otwarty na ogród

D340 – WT2021 w wersji drewnianej to parterowy dom szkieletowy o powierzchni użytkowej 117,63 m², który łączy prostą konstrukcję z rozwiązaniami podnoszącymi komfort codziennego życia. Budynek zaprojektowano na planie prostokąta i przykryto dwuspadowym dachem o nachyleniu 35°, co sprzyja sprawnej realizacji inwestycji. Charakter domu tworzą przede wszystkim duże przeszklenia oraz liczne wyjścia na tarasy, dzięki którym wnętrza pozostają w stałym kontakcie z ogrodem. Nowoczesny wygląd podkreśla połączenie jasnych elewacji z drewnianymi akcentami, dobrze wpisujące się w technologię szkieletu drewnianego.

Najważniejsze atuty projektu D340 – WT2021 – wersja drewniana

  • Dom został zaprojektowany w technologii szkieletu drewnianego.
  • Salon i kuchnia tworzą wspólną przestrzeń o powierzchni niemal 40 m².
  • Przy kuchni zaplanowano spiżarnię zwiększającą możliwości przechowywania.
  • Sypialnia rodziców została połączona z garderobą i prywatną łazienką.
  • W domu przewidziano trzy sypialnie oraz rozbudowaną strefę dzienną.
  • Do dyspozycji mieszkańców są dwie łazienki oraz osobna toaleta.
  • Trzy tarasy, w tym jeden wejściowy, pozwalają korzystać z ogrodu na różne sposoby.
  • Pomieszczenie techniczne może pełnić funkcję pralni i zaplecza gospodarczego.

Prawie 40 m² wspólnej przestrzeni dziennej

Centralnym miejscem domu D340 – WT2021 – wersja drewniana jest otwarta strefa dzienna składająca się z salonu o powierzchni 24,84 m² oraz kuchni liczącej 15,03 m². Taki układ pozwala swobodnie wydzielić część wypoczynkową, jadalnianą i kuchenną, zachowując jednocześnie przestronny charakter wnętrza. Kominek umieszczony w salonie może stanowić dodatkowe źródło ciepła oraz naturalny punkt organizujący aranżację tej części domu.

Kuchnia została uzupełniona o spiżarnię o powierzchni 2,52 m², która przejmuje przechowywanie zapasów i części wyposażenia. Dzięki temu łatwiej zachować porządek w głównej zabudowie kuchennej i ograniczyć liczbę wysokich szafek.

Duże przeszklenia od strony ogrodu sprawiają, że wnętrze jest dobrze doświetlone, a granica pomiędzy domem a otoczeniem staje się mniej wyraźna. Bezpośrednie wyjście na główny taras o powierzchni 22,53 m² dodatkowo wzmacnia ten efekt i pozwala naturalnie połączyć codzienne życie domowników z przestrzenią ogrodową.

D340 – WT2021 – wersja drewniana – prywatna część domu z apartamentem rodziców

Strefa nocna została wyraźnie oddzielona od części dziennej, co pomaga zachować większą prywatność mieszkańców. W projekcie przewidziano trzy sypialnie o powierzchniach 13,66 m², 12,62 m² oraz 12,18 m². Zbliżone metraże ułatwiają aranżację pokoi dziecięcych, gabinetów lub sypialni gościnnych bez wyraźnych różnic w ich wielkości.

Największym atutem tej części domu jest sypialnia rodziców połączona z garderobą o powierzchni 4,08 m² oraz prywatną łazienką. Takie rozwiązanie tworzy niezależną przestrzeń gospodarzy i pozwala wyraźnie oddzielić ją od pozostałych pokoi.

Do dyspozycji domowników pozostaje również druga łazienka o powierzchni 6,59 m² oraz osobna toaleta dostępna bliżej strefy dziennej. Rozbudowane zaplecze sanitarne dobrze odpowiada potrzebom większej rodziny.

Dom dla rodziny ceniącej przestrzeń i kontakt z ogrodem

D340 – WT2021 w wersji drewnianej będzie odpowiedni dla inwestorów poszukujących domu parterowego z dużą strefą wspólną i dobrze rozbudowaną częścią prywatną. Trzy sypialnie, apartament rodziców z własną garderobą i łazienką oraz rozbudowane zaplecze sanitarne pozwalają stworzyć komfortowe warunki dla rodziny 2+2 lub 2+3.

Projekt wyróżnia się także sposobem połączenia wnętrza z ogrodem. Oprócz głównego tarasu przy salonie przewidziano dwa dodatkowe tarasy o powierzchniach 12,49 m² i 9,02 m². Jedna z tych stref została powiązana z częścią prywatną domu, dzięki czemu mieszkańcy mogą korzystać z bardziej kameralnej przestrzeni wypoczynkowej niezależnie od aktywności odbywających się w salonie. Uzupełnieniem programu jest pomieszczenie techniczne o powierzchni 3,72 m², które może pełnić funkcję pralni oraz miejsca przechowywania środków gospodarczych. To propozycja dla osób, które oprócz odpowiedniej liczby pokoi zwracają uwagę również na relację domu z otoczeniem i możliwość korzystania z ogrodu na co dzień.

Chcesz uzyskać więcej informacji o tym projekcie, na przykład:

  • polecane przez architekta zmiany,
  • możliwości wprowadzania modyfikacji,
  • projekty podobne - o zbliżonym układzie lub parametrach,
  • optymalizacja kosztów budowy domu według tego projektu,
  • informacje szczegółowe - np. wymiary pomieszczeń, instalacje, materiały?

Zadzwoń 52 384 49 90 lub

Rabat 10% do sklepów budowlanych Castorama przy zakupie projektu domu
Przy zakupie projektu domu - rabat 10% do OBI
Gwarancja najniższej ceny w Tooba.pl, cykliczne promocje, możliwość negocjacji
Do zakupu projektu domu otrzymujesz gratis 10 projektów małej architektury z kosztorysami
Pakiet 10 dokumentów, takich jak wzory umów i wniosków, dołączany gratis do projektu domu
Niezbędny do pozwolenia na budowę dziennik budowy dołączany gratis do zakupu projektu domu w Tooba.pl
Obowiązkowa podczas budowy domu tablica informacyjna dołączana za darmo do zakupu projektu domu w Tooba.pl

Technologia w projekcie domu D340 - WT2021 - wersja drewniana

  • Ściany zewnętrzne: drewniane z ociepleniem.
  • Strop: drewniany.
  • Dach: dwuspadowy, kąt nachylenia 35 st.
  • Pokrycie dachu: blacha ocynkowana na rąbek.
  • Elewacja: tynk cienkowarstwowy, drewno.
  • Ogrzewanie: gazowe.
  • Projekt zgodny z Wt2021.

Koszty budowy

od 345 832,00 zł*
Ceny aktualne na III kwartał 2025 roku
  • Stan surowy zamknięty
    345 832,00 zł
  • Stan deweloperski Economic
    +118 807,00 zł
  • Stan deweloperski Premium
    +225 851,00 zł
*Dotyczy wykończenia budynku do stanu surowego zamkniętego. Podane ceny netto zostały wyliczone metodą wskaźnikową przy założeniu systemu gospodarczego i uwzględniają szacunkowy koszt materiałów. Zobacz, co zawierają koszty budowy

Przygotuj się do budowy!

Zamów kosztorys inwestorski i poznaj dokładne koszty materiałów, cen robocizny i innych nakładów.

Stan surowy zamknięty
345 832,00 zł

Stan surowy zamknięty uwzględnia kompletną konstrukcję wraz z elementami zabezpieczającymi budynek przed czynnikami atmosferycznymi. Obiekt jest przygotowany do wykonania kolejnych etapów.

Stan surowy zamknięty obejmuje:

  • Fundamenty, ściany nośne i działowe
  • Dach, strop, pokrycie dachowe
  • Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna
Stan deweloperski Economic
+118 807,00 zł

Wersja ekonomiczna stanu deweloperskiego uwzględnia instalacje, urządzenia i materiały ze średniej półki cenowej, charakteryzujące się standardową jakością.

Stan deweloperski Economic obejmuje:

  • Instalacja elektryczna
    14 116,00 zł
    kompletna instalacja elektryczna z osprzętem (gniazda, łączniki, rozdzielnica), przewody, puszki, zabezpieczenia.
    Zastosowane materiały: przewody NKT, osprzęt Simon 10, rozdzielnica Hager Gamma.
  • Instalacja sanitarna
    19 997,00 zł
    instalacja wodociągowa, kanalizacyjna i gazowa bez armatury, wentylacja grawitacyjna.
    Zastosowane materiały: rury PP i PE Wavin, instalacja kanalizacyjna z rur HT+, wentylacja grawitacyjna.
  • Instalacja grzewcza
    30 584,00 zł
    pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe wodne.
    Zastosowane materiały: pompa ciepła typu split Kaisai Arctic, ogrzewanie podłogowe z rurami Tece.
  • Wykończenie wewnętrzne
    28 231,00 zł
    tynki wewnętrzne gipsowe + wylewki cementowe. Bez gładzi, farb, podłóg i drzwi.
    Zastosowane materiały: tynki gipsowe Knauf MP75, wylewki cementowe miksokret Atlas Posadzka 20.
  • Wykończenie zewnętrzne
    25 879,00 zł
    elewacja z ociepleniem, tynki, parapety, obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe.
    Zastosowane materiały: styropian EPS 70-040 (np. Swisspor), tynk akrylowy Atlas, blacha powlekana Plannja, rynny PCV Bryza.
Stan deweloperski Premium
+225 851,00 zł

Wersja premium stanu deweloperskiego uwzględnia instalacje, urządzenia i materiały z wyższej półki cenowej, wyróżniające się najwyższą jakością w obrębie grupy produktowej.

Stan deweloperski Premium obejmuje:

  • Instalacja elektryczna
    29 408,00 zł
    kompletna instalacja elektryczna z osprzętem (gniazda, łączniki, rozdzielnica), przewody, puszki, zabezpieczenia.
    Zastosowane materiały: przewody LappKabel, osprzęt Simon 55, Legrand Valena Life, rozdzielnica Schneider Electric.
  • Instalacja sanitarna
    43 523,00 zł
    instalacja wodociągowa, kanalizacyjna i gazowa bez armatury, wentylacja grawitacyjna.
    Zastosowane materiały: rury wielowarstwowe Uponor, kanalizacja niskoszumowa Wavin AS, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła LWZ 180 Stiebel Eltron.
  • Instalacja grzewcza
    61 168,00 zł
    pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe wodne.
    Zastosowane materiały: pompa ciepła Stiebel Eltron HPA 8kW Plus Flex, ogrzewanie podłogowe z rozdzielaczami Herz, sterowanie Salus/Heatmiser.
  • Wykończenie wewnętrzne
    37 642,00 zł
    tynki wewnętrzne gipsowe + wylewki cementowe. Bez gładzi, farb, podłóg i drzwi.
    Zastosowane materiały: tynki cementowo-wapienne Baumit MPI25, wylewki anhydrytowe Knauf FE 80.
  • Wykończenie zewnętrzne
    54 110,00 zł
    elewacja z ociepleniem, tynki, parapety, obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe.
    Zastosowane materiały: styropian grafitowy Termo Organika, tynk silikonowy Baumit, blacha powlekana Plannja, rynny stalowe Galeco STAL, podbitka z kompozytu Vox.

Pakiet bezpłatnych dodatków

Kupujesz projekt domu, dostajesz wsparcie warte tysiące złotych. Konkretne rabaty w sklepach budowlanych, konsultacje z ekspertami oraz atrakcyjne wyceny, które realnie obniżą koszty budowy Twojego domu. Wybierz maksymalnie 10 dodatków i zacznij budowę z przewagą, jaką daje tylko Tooba.pl.

Rabat 10% na zakupy w Castorama
Rabat 10% na zakupy w OBI
Pompa ciepła
Płyta styropianowa na wymiar
Okna, żaluzje, rolety
Rekuperacja
Izolacja celulozowa
Wyceń adaptację
Pakiet umów i wniosków
Dziennik Budowy
Tablica informacyjna
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Szambo
10 projektów małej architektury ogrodowej
10 projektów rabat ogrodowych
Jak uzyskać gratisy w 3 prostych krokach?
wybór projektu domu
Wybierz projekt domu
Znajdź swój wymarzony projekt i dodaj go do koszyka.
dodanie gratisów do projektu domu do koszyka
Dodaj gratisy w koszyku
Przejdź do następnego kroku i wybierz 10 dodatków – całkowicie za darmo!
zamów i opłać projekt, aby otrzymać pakiet gratisów
Dokończ zamówienie
Potwierdź zakup, a Twój projekt i pakiet gratisów będą gotowe do realizacji.
autor: Artinex

Podobne projekty

112,47 m²
0
4 299 zł
108,47 m²
4
1
0
4 949 zł
114,19 m²
4
1
0
4 900 zł
106,02 m²
4
2
0
3 690 zł
117,3 m²
5
1
0
4 189 zł
110 m²
5
1
0
4 250 zł
103 m²
4
1
0
4 189 zł
108,15 m²
0
4 749 zł
114,46 m²
4
1
0
4 600 zł
108,46 m²
4
1
0
4 500 zł
110,8 m²
0
4 319 zł
106,12 m²
4
1
0
4 649 zł
111,88 m²
4
2
0
4 850 zł
114,32 m²
4
1
0
4 949 zł
122,11 m²
4
1
0
4 509 zł
116,06 m²
5
2
0
4 249 zł
4 649 zł
najniższa cena z 30 dni: 4 649 zł
122,6 m²
4
1
0
4 950 zł
106,67 m²
4
1
0
4 949 zł
128,73 m²
4
1
0
4 949 zł
98,9 m²
4
2
0
2 990 zł
112,19 m²
4
2
0
3 690 zł
103,47 m²
4
1
0
5 480 zł
123,08 m²
5
1
0
2 990 zł
119,8 m²
5
2
0
6 050 zł
115,6 m²
3
1
0
5 150 zł
105,07 m²
4
1
0
4 649 zł
110,8 m²
4
1
0
5 049 zł
112,31 m²
4
2
2
4 949 zł
99,69 m²
4
2
0
4 111 zł
113,29 m²
4
1
0
4 900 zł

Opinie do projektu domu D340 - WT2021 - wersja drewniana

Brak opinii o projekcie. Dodaj pierwszą ocenę.
Zaufaj marce Tooba
Firma projektowa istniejąca na rynku od 20 lat
20 lat doświadczenia
Najlepsza jakość obsługi przed i po zakupie projektu domu
Obsługa nr 1 w Polsce
Bardzo dobrze oceniana przez klientów platforma z projektami domów
Ocena klientów 5/5

Porozmawiaj z Doradcą o wybranym projekcie Zadzwoń

52 384 49 90

Jesteśmy dla Ciebie dostępni:

pon. – pt.

8:00 – 20:00

Umów kontakt telefoniczny z Doradcą Projektowym w wybranym terminie Umów termin konsultacji

Zależy Ci na kontakcie z Doradcą w konkretnym terminie?

Zadaj pytanie o ten projekt za pomocą wiadomości e-mail lub przez formularz Napisz lub wypełnij formularz

Wolisz kontakt mailowy? Nie ma problemu, czekamy na Twoją wiadomość!

projekty@tooba.pl

Imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Treść pytania do projektu D340 - WT2021 - wersja drewniana*