symbol: TJR-711
projekt Bernard 2 projekt Bernard 2 projekt Bernard 2 projekt Bernard 2
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Bernard 2 - Rzut parteru
Bernard 2 - Rzut parteru.
1. Wiatrołap 4,57 m²
2. Hall 8,77 m²
3. Kuchnia 14,14 m²
4. Spiżarnia 1,10 m²
5. Salon z jadalnią 35,93 m²
6. Pokój 10,07 m²
7. Łazienka 3,79 m²
8. Kotłownia 6,50 m²
9. Garaż 32,10 m²

Rzut poddasza

Bernard 2 - Rzut poddasza
Bernard 2 - Rzut poddasza.
1. Hall 8,50 m²
2. Pokój 12,10 m²
3. Garderoba 3,57 m²
4. Pokój 15,81 m²
5. Pokój 15,81 m²
6. Łazienka 6,83 m²

Sytuacja

Bernard 2 - Sytuacja
Bernard 2 - Sytuacja.

Elewacja przednia

Bernard 2 - Elewacja przednia
Bernard 2 - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Bernard 2 - Elewacja tylna
Bernard 2 - Elewacja tylna.

Elewacja lewa

Bernard 2 - Elewacja lewa
Bernard 2 - Elewacja lewa.

Elewacja prawa

Bernard 2 - Elewacja prawa
Bernard 2 - Elewacja prawa.
projekt Bernard
Pow. użytkowa:137,55 m²
Technologia:murowany
Garaż:jednostanowiskowy
Min. wymiary działki:23,98 x 18,78 m

Opis projektu Bernard 2

Projekt Bernard 2 przedstawia wygodny dom o prostej, lecz niebanalnej formie. Murowana bryła budynku została przekryta dwuspadowym dachem. Z jego frontowej połaci wyłania się elegancka lukarna. Interesujące rozwiązanie, urozmaicające architekturę budynku, polega na połączeniu podcienia wejściowego z formą jednostanowiskowego garażu występującego z frontowej elewacji. Nad garażem zaplanowano atrakcyjny taras. Drugi taras ulokowano na parterze, przy salonie, a dbając o komfort wypoczynku przyszłych mieszkańców, utworzono nad nim zadaszenie.

Po przekroczeniu progu domu Bernard 2 znajdziemy się w wiatrołapie. Stąd możemy dostać się nie tylko do części mieszkalnej, ale także do dwustanowiskowego garażu, którego dopełnieniem jest kotłownia z własnym wyjściem na zewnątrz. W holu, po lewej stronie od strefy wejściowej, w niewielkim korytarzu zaplanowano łazienkę z kabiną prysznicową oraz dodatkowy pokój – doskonałe miejsce na gabinet lub sypialnię dla gości. Najważniejszym pomieszczeniem na parterze domu Bernard 2, tworzącym jednocześnie prawdziwe serce całego domu, jest przestronny salon z jadalnią i otwartą kuchnią. Tę ostatnią, zależnie od potrzeb, za pomocą ściany działowej z łatwością można oddzielić od pozostałych pomieszczeń. Poczucie przestronności w salonie potęgują nie tylko duże przeszklenia, ale także antresola, otwierająca to pomieszczenie na drugą kondygnację. Pustkę można jednak zlikwidować i po doprojektowaniu stropu miejsce to przeznaczyć na pomieszczenie pomocnicze – pralnię lub garderobę.

Na poddaszu domu znajdziemy trzy sypialnie oraz łazienkę z wnęką na pralkę. Dwa większe pokoje są doświetlone oknami połaciowymi i zlokalizowanymi w ścianie szczytowej portfenetrami. Trzecia sypialnia z kolei posiada własną garderobę i wyjście na znajdujący się nad garażem taras.

Koszty budowy (wskaźnikowe)

Stan surowy zamknięty
264 tys. zł
Stan deweloperski
401 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
 • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
 • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
 • wystąpienie do banku o kredyt,
 • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Polecane technologie

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Bernard 2?

Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
52 384 49 90

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Bernard 2
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Dodatki do projektu

 • dodatek Bezpłatna zgoda na zmiany
  Bezpłatna zgoda na zmiany
 • dodatek Charakterystyka energetyczna
  Charakterystyka energetyczna
 • dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
  Dodatkowy egzemplarz projektu

  W sytuacji, gdy z jakiegoś powodu potrzebny jest dodatkowy egzemplarz projektu, udostępniamy naszym Inwestorom tę opcję. Warunkiem dokonania zakupu jest posiadanie oryginalnej dokumentacji projektu, którego dodatkowy egzemplarz chcą Państwo nabyć.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Dziennik budowy
  Dziennik budowy
 • dodatek Instalacja solarna
  Instalacja solarna

  Projekt instalacji solarnej. W naszej szerokości geograficznej kolektory solarne są w stanie pokryć około 60%, a latem nawet do 100% całkowitego zapotrzebowania na energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej, liczonej średnio w skali roku. Można u zyskać dopłatę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zakup i montaż kolektorów słonecznych w wysokości do 45% inwestycji.

  Projekt zawiera wszystkie podstawowe informacje o wielkości i rodzaju poszczególnych elementów instalacji, schematy i parametry techniczne oraz informacje o lokalizacji kolektorów i ich rodzaju. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia.

  Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Kominek z płaszczem wodnym - bezpłatny
  Kominek z płaszczem wodnym - bezpłatny

  Projekt w standardzie posiada kominek z płaszczem wodnym.

 • dodatek Kosztorys inwestorski
  Kosztorys inwestorski

  Kosztorys w formie papierowej. Dokładnie rozpisane koszty, jakie poniesie inwestor podczas budowy domu. Dostępność 1-5 dni roboczych.

 • dodatek Kosztorys inwestorski wersja elektroniczna
  Kosztorys inwestorski wersja elektroniczna

  Kosztorys w formie plików w dwóch formatach *rds (Rodos) oraz *xls (Excel). Dokładnie rozpisane koszty, jakie poniesie inwestor podczas budowy domu z możliwością ich modyfikowania. Dodatkowo Klient otrzyma wersję kosztorysu w formie papierowej.

  Przybliżony czas oczekiwania- 1-5 dni.

  Uwaga! Ze względu na formę, produkt nie podlega zwrotowi ani wymianie.

 • dodatek Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza
  Ogrzewanie kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza

  Projekt instalacji systemu dystrybucji gorącego powietrza z ogrzewania kominkowego. Posiadając kominek z systemem dystrybucji gorącego powietrza, zwiększamy efektywność dogrzewania mieszkania kominkiem. Dzięki zastosowaniu systemu kanałów i niezbędnych urządzeń możliwe jest rozprowadzenie strumienia ciepłego powietrza z kominka bezpośrednio do sąsiednich pomieszczeń.

  Projekt zawiera instalację systemu dystrybucji gorącego powietrza zintegrowaną z istniejącym kominkiem, rozrysowane schematy tras kanałów oraz stosownych urządzeń. Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Ogrzewanie podłogowe
  Ogrzewanie podłogowe

  Projekt wodnego ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe to komfort cieplny przy utrzymywaniu niższej temperatury w pomieszczeniu niż w przypadku ogrzewania tradycyjnego, dzięki temu jest rozwiązaniem energooszczędnym, a z punktu widzenia aranżacji wnętrz brak widocznych grzejników ułatwia wystrój pomieszczeń. Projekt ogrzewania podłogowego zawiera rozrysowaną instalację z dobraną, na podstawie strat ciepła w poszczególnych pomieszczeniach, właściwą średnicą rur grzejnych, ich rozstawem, długością obiegów grzewczych.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Pergola
  Pergola

  Projekt pergoli ogrodowej. Projekt obiektu małej architektury umożliwia stworzenie wyjątkowego miejsca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W połączeniu z odpowiednim usytuowaniem i roślinnością może zapewnić nie tylko przyjemną atmosferę w pełne słońca dni, ale też ograniczyć nagrzewanie pomieszczeń w lecie i stworzyć doskonałe ramy dla kompozycji roślinnych entuzjastom florystyki.

  Projekt zawiera rysunki elementów głównej konstrukcji i wypełnienia, opis techniczny oraz zestawienie drewna.

  Przybliżony czas oczekiwania: 1-5 dni.

 • dodatek Pompa ciepła
  Pompa ciepła

  Projekt wewnętrzny pompy ciepła. Projekt zawiera wewnętrzną instalację pompy ciepła zintegrowaną z istniejącym systemem ogrzewania, dobór mocy właściwego urządzenia w oparciu o zapotrzebowanie budynku na energię oraz stosowne dla projektu obliczenia.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania - 14 dni.

 • dodatek Rekuperacja
  Rekuperacja

  Projekt wykonawczy systemu rekuperacji.

  Stosowanie systemów wentylacji mechanicznej w budownictwie indywidualnym, pomaga zapewnić odpowiednią higienę powietrza wewnątrz kuchni, wc, pokoju dziennego czy – co ważne – również w sypialni. Poprzez zapewnienie wentylacji na odpowiednim poziomie, możemy nie tylko poprawić klimat wnętrz naszych domów, ale przede wszystkim zagwarantować sobie bezpieczeństwo i oszczędności na kosztach ogrzewania.

  Przed zamówieniem prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji zamówienia. Przybliżony czas oczekiwania -14 dni.

 • dodatek Skrócony kosztorys
  Skrócony kosztorys

  Wyciąg to zestawienie ilościowe wszystkich materiałów budowlanych użytych w projekcie. Planując budowę domu, warto skorzystać z zestawienia materiałowego, które ułatwi Państwu porównanie cen materiałów budowlanych w hurtowniach, kupno odpowiedniej ilości materiałów potrzebnych do budowy domu, organizację prac budowlanych zarówno jeżeli planują Państwo budowę domu sposobem gospodarczym, jak i z pomocą firm budowlanych.

 • dodatek Tablica budowlana
  Tablica budowlana

  Budowlana tablica informacyjna o wielkości 70cm na 120cm, zgodna z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 26.06.2002 roku Dz.U. Nr 108 z 17 lipca 2002 r.poz.953 z póź. zmianami wykonana na płycie PCV o grubości 0,6 mm techniką zapewniającą jej trwałość i czytelność przez cały okres trwania budowy domu.

 • dodatek Zestawienie materiałów
  Zestawienie materiałów

  Planując budowę domu, warto skorzystać z zestawienia materiałowego, które ułatwi Państwu porównanie cen materiałów budowlanych w hurtowniach, kupno odpowiedniej ilości materiałów potrzebnych do budowy domu, organizację prac budowlanych zarówno jeżeli planują Państwo budowę domu sposobem gospodarczym, jak i z pomocą firm budowlanych.