Projekty domów Mój-Dom

Mój-Dom to pracownia architektoniczna specjalizująca się w projektach domów jednorodzinnych całorocznych oraz letniskowych. Bogata oferta biura zawiera projekty domów murowanych, szkieletowych (tzw. kanadyjskich) oraz z bali. Różnorodność prac umożliwia dopasowanie projektów, uwzględniając oczekiwania, potrzeby oraz możliwości inwestorów. W swojej pracy biuro projektowe opiera się na sprawdzonych, tradycyjnych rozwiązaniach, zaskakując nowatorskimi, niebanalnymi pomysłami. Zespół tworzą kreatywni, pomysłowi, pełni pasji i zaangażowania projektanci o dużym doświadczeniu niezbędnym do profesjonalnych realizacji. Wdrażają w swoje prace najnowsze trendy w budownictwie, projektując niepowtarzalne, wyjątkowe domy, obok których nie sposób przejść obojętnie. Oszczędna forma i prosta konstrukcja nawiązują do tradycyjnego polskiego stylu, a subtelne detale architektoniczne oraz ciekawe połączenia materiałów odzwierciedlają innowacyjne koncepcje.

Proste bryły o dobrze dobranych proporcjach i skali pozwalają na szybkie i tanie wykonanie. Gustownie dobrana kolorystyka, drewniane czy kamienne elementy elewacji, klasyczne kształty dachów sprawiają, że domy pracowni Mój-Dom idealnie wpasowują się w każdy krajobraz, współgrając z okoliczną naturą. Zgrabne balkony, lukarny czy duże zadaszone werandy nadają domom przytulny, gościnny charakter. Należyte wykorzystanie przestrzeni, logiczny układ pomieszczeń, wydzielenie osobnych pomieszczeń z przeznaczeniem na spiżarnię, kotłownię, garderoby, pomieszczenia gospodarcze czynią domy funkcjonalnymi. Architekci dbają nie tylko o funkcjonalność oraz estetykę, ale także o energooszczędność. Podział domu na strefy dzienną i nocną oraz duże przeszklenia w pokojach dziennych od strony południowej pozwalają na dogrzanie pomieszczeń promieniami słonecznymi.

Projekty pracowni Mój-Dom zwrócą uwagę inwestorów szukających urokliwych domów swym charakterem nawiązujących do tradycji polskiego budownictwa, które wpasują się harmonijnie w krajobraz górski oraz podmiejski.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 243
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.