Projekty domów HomeKoncept

Pracownia HomeKoncept istnieje na rynku budowlanym już wiele lat. Zajmuje się tworzeniem gotowych projektów domów nowoczesnych przeznaczonych dla inwestorów poszukujących niebanalnych rozwiązań i oryginalnych, nowatorskich pomysłów. Dzięki gruntownemu wykształceniu, wieloletniemu doświadczeniu, a także kreatywności architektów i projektantów powstają unikatowe i niebanalne projekty. Domy projektowane przez pracownię HomeKoncept są uniwersalne i ponadczasowe, dlatego doskonale wpasują się w każdy krajobraz. Ich bryła i konstrukcja opiera się na modernistycznych, nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych.

W swoich projektach pracownia proponuje często otwarte przestrzenie nadające wnętrzu przestronności i jasności. Pokoje dzienne optycznie powiększają duże przeszklenia, które łączą salony z tarasami oraz ogrodami. Duże okna tarasowe czy balkonowe nadają budynkom wyjątkowy charakter stanowiący o jego estetyce. Domy pracowni HomeKoncept zawierają efektowne salony będące miejscem spotkań całej rodziny. Domy są tak przygotowywane, aby zapewniały wygodę użytkowania całej rodzinie. W projektach intymne pomieszczenia są najczęściej ukryte w osobnej części za osobnymi drzwiami, aby mieszkańcy czuli się komfortowo.

Pośród projektów oferowanych przez pracownię HomeKoncept znajdują się domy o różnej powierzchni użytkowej. Są to zarówno domy małe idealne na każdą kieszeń, jak i większe domy odpowiednie dla dużych rodzin. Można wybrać projekty domów bez garażu, z garażem jednostanowiskowym, a także projekt domu z garażem dwustanowiskowym. Domy różnią się także liczbą kondygnacji. Mimo popularności projektów domów parterowych często wybierane są także domy z poddaszem użytkowym oraz domy piętrowe.

Projekty pracowni HomeKoncept można dowolnie zmieniać, dostosowując do wymagań inwestora. Mając pisemną zgodę od autora, można prowadzać szczegółowe zmiany na etapie adaptacji projektu do działki.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 88
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.