Wizualizacja 1 stajni S16 Stajnia dla koni - 4 boksy Wizualizacja 2 stajni S16 Stajnia dla koni - 4 boksy Wizualizacja 3 stajni S16 Stajnia dla koni - 4 boksy Wizualizacja 4 stajni S16 Stajnia dla koni - 4 boksy
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

S16 Stajnia dla koni - 4 boksy - Rzut parteru
S16 Stajnia dla koni - 4 boksy - Rzut parteru
powierzchnia 98,61 m²
1. Komunikacja 36,45 m²
2. Siodlarnia 4,91 m²
3. Łazienka 4,35 m²
4. Paszalnia 5,46 m²
5. Boks 10,50 m²
6. Boks 10,50 m²
7. Boks 10,50 m²
8. Boks 10,50 m²
9. Część gosp. 5,44 m²

Elewacje

S16 Stajnia dla koni - 4 boksy - Elewacje
S16 Stajnia dla koni - 4 boksy - Elewacje.

Opis projektu S16 Stajnia dla koni - 4 boksy

Ta stajnia jest zaprojektowana na planie litery „L”. Zostały tutaj przewidziane cztery równe boksy, z których każdy posiada dwa wyjścia – jedno do komunikacji, posiadającej wyjście na północy i południu budynku, oraz drugie – bezpośrednio z każdego boksu. Projekt ten został pomyślany tak, by mieszkające tutaj konie, mogły prosto z boksu wychodzić na wybieg, urządzony przy zachodniej ścianie budynku. Ponadto mamy przy wschodniej ścianie pomieszczenia pomocnicze, niezbędne przy hodowli koni, a więc jest część gospodarcza, paszalnia oraz siodlarnia z dostępem do łazienki i osobnym wejściem z zewnątrz. Ta stajnia jest bardzo przestrzenna. Wszystkie pomieszczenia mają optymalne gabaryty. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest projektem przeznaczonym dla osób, które cenią komfort hodowanych koni, ale nie myślą o rozwijaniu hodowli. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?
Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Technologia wykonania

Technologia tradycyjna, ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Projekt posiada poddasze nieużytkowe.

1300 zł

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu S16 Stajnia dla koni - 4 boksy
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Kosztorys inwestorski
450,00 zł
autor: ProArte

Polecane technologie