Wizualizacja 1 garażu G170 Wizualizacja 2 garażu G170 Wizualizacja 3 garażu G170 Wizualizacja 4 garażu G170
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut garażu

G170 - Rzut garażu
G170 - Rzut garażu
powierzchnia 32,07 m²
1. Garaż 28,31 m²
2. Skład drewna kominkowego 1,88 m²
3. Skład na odpady 1,88 m²

Elewacje

G170 - Elewacje
G170 - Elewacje.

Opis projektu G170

Projekt G170 przedstawia budynek z jednostanowiskowym garażem oraz dodatkowym zapleczem gospodarczym. W tym przypadku postawiono wyłącznie na sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, prostą, murowaną bryłę, zaplanowaną na rzucie w kształcie prostokąta, przekrywając symetrycznym dachem dwuspadowym. Zadbano przy tym także o bardzo estetyczny sposób wykończenia, stawiając na atrakcyjne zestawienie kolorystyczne jasnych elewacji z drewnianą okładziną, ciemniejszą podmurówką oraz pokryciem dachowym o podobnej barwie.

Do wnętrza garażu G170 prowadzi wygodna brama wjazdowa. Wewnątrz swobodnie zaparkuje jeden samochód osobowy, znajdzie się także przestrzeń na motocykl lub rowery. W garażu będzie można także wygospodarować miejsce na przydatne szafki bądź regały z narzędziami. Na tylnej ścianie umieszczono tutaj dodatkowe wyjście, ułatwiające codzienną komunikację. Wnętrzu zapewniono jednocześnie optymalne oświetlenie światłem naturalnym, na trzech ścinach umieszczając po jednym oknie. Charakterystycznymi, przydatnymi elementami zaplanowanymi na zewnątrz garażu G170 są dwie wnęki, w których przewidziano skład drewna kominkowego oraz miejsce na śmietniki.

Technologia wykonania

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.
Projekt garażu składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej.

399 zł

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu G170
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Kosztorys inwestorski
450,00 zł
autor: ProArte

Polecane technologie