Projekt garażu G35a (lustrzane odbicie)

Kod projektu: TGW-493
Powierzchnia użytkowa w projekcie garażu G35a

Pow. użytkowa

72,3 m²

Liczba stanowisk garażowych w projekcie garażu G35a

Garaż

2

Wielkość terenu zajmowana przez budynek

Pow. zabudowy

89,9 m²

Stopień nachylenia dachu przewidziany w projekcie garażu G35a

Kąt dachu

25°

990 zł

Dostępność: 3 - 5 dni roboczych

Darmowa dostawa
Bezpłatny zwrot i wymiana
Gwarancja najniższej ceny
Pakiet Gratisów
Bezpłatna zgoda na zmiany
Charakterystyka energetyczna

Co zawiera projekt?

Zawartość projektu obejmuje pełną dokumentację zgodną z aktualnym prawem budowlanym oraz pakiet bezpłatnych dodatków.

Dowiedz się więcej
  • Wizualizacje
  • Rzuty
  • Parametry techniczne
  • Technologia
  • Działka i elewacje
  • Podobne

Rzuty

Rzut parteru 72,30 m²

Zdjęcie rzutu Rzut parteru projektu garażu

Rzut parteru 72,30 m²

1. garaż 49,20 m²
2. pom. gosp. 8,70 m²
3. kotłownia 14,40 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w projekcie?

Zapytaj naszego Doradcę o możliwe modyfikacje. Ekspert przeanalizuje ich opłacalność i podpowie, co warto zmienić w Twoim projekcie.

Opis projektu G35a

Projekt G35a przedstawia nieskomplikowany i szybki w realizacji garaż, który pomieści z łatwością dwa samochody. Zwarta bryła zaplanowana na rzucie prostokąta została przykryta dwuspadowym dachem o nieskomplikowanej konstrukcji. Wymiary zewnętrzne budynku to 13,2 x 6,9 m. Ten szeroki budynek najlepiej będzie wyglądał w zabudowie wolno stojącej. Będzie pasował do budynku mieszkalnego o podobnej konstrukcji dachu. Na przedniej ścianie zaplanowano dwie pojedyncze bramy wjazdowe, dzięki czemu wjazd do garażu będzie się odbywał bezkolizyjnie. Obok znajdują się drzwi prowadzące do części gospodarczej. Duże okna znakomicie doświetlają wnętrze garażu naturalnym światłem słonecznym, dzięki czemu nie będzie konieczne włączanie światła w ciągu dnia podczas użytkowania z garażu.

Projekt garażu G35a jest przykładem dużego garażu, który zawiera miejsca dla dwóch dużych samochodów. W pomieszczeniu garażowym oprócz samochodów zmieszczą się także półki na narzędzia samochodowe oraz opony zapasowe. Poza miejscem do parkowania w budynku przewidziano także duże, niezależne pomieszczenie gospodarcze z oddzielnym wejściem z zewnątrz zaprojektowane jako samodzielna kotłownia z kominem spalinowym i schowkiem na paliwo. W miarę potrzeb można tam urządzić przestronną kuchnię letnią. Za nim znajduje się kolejne pomieszczenie pomocnicze przeznaczone na schowek na narzędzia ogrodnicze, sprzęt sportowy czy niepotrzebne na co dzień przedmioty, które zajmują miejsce w domu mieszkalnym. Projekt G35a jest znakomitą propozycją garażu, który można także przerobić na warsztat samochodowy, w którym będzie prowadzona działalność gospodarcza.

Chcesz uzyskać więcej informacji o tym projekcie, na przykład:

  • polecane przez architekta zmiany,
  • możliwości wprowadzania modyfikacji,
  • projekty podobne - o zbliżonym układzie lub parametrach,
  • optymalizacja kosztów budowy domu według tego projektu,
  • informacje szczegółowe - np. wymiary pomieszczeń, instalacje, materiały?

Zadzwoń 52 384 49 90 lub

Rabat 10% do sklepów budowlanych Castorama przy zakupie projektu domu
Przy zakupie projektu domu - rabat 10% do OBI
Gwarancja najniższej ceny w Tooba.pl, cykliczne promocje, możliwość negocjacji
Do zakupu projektu domu otrzymujesz gratis 10 projektów małej architektury z kosztorysami
Pakiet 10 dokumentów, takich jak wzory umów i wniosków, dołączany gratis do projektu domu
Niezbędny do pozwolenia na budowę dziennik budowy dołączany gratis do zakupu projektu domu w Tooba.pl
Obowiązkowa podczas budowy domu tablica informacyjna dołączana za darmo do zakupu projektu domu w Tooba.pl

Parametry projektu

Pow. użytkowa
72,3 m²
Pow. zabudowy
89,9 m²
Poddasze użytkowe
nie
Poddasze do adaptacji
nie
Strych
nie
Piwnica
nie
Liczba stanowisk
dwustanowiskowy
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Wysokość budynku
5,28 m
Szerokość budynku
6,9 m
Długość budynku
13,2 m
Kubatura
402,5 m³
Nachylenie dachu
25°
Wysokość pomieszczeń
3m
Rodzaj zabudowy
wolnostojący
Kalenica
równoległa do drogi
Pom. gospodarcze
tak

Technologia w projekcie garażu G35a

Przepraszamy, dla tego projektu nie opracowano jeszcze szczegółowego opisu technologii realizacji. Informacje techniczne zostaną wkrótce uzupełnione, aby mogli Państwo poznać zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, materiały oraz przyjęte założenia wykonawcze.

autor: arch. Katarzyna Słupeczańska, Kolekcja Murator

Opinie do projektu garażu G35a

Brak opinii o projekcie. Dodaj pierwszą ocenę.
Zaufaj marce Tooba
Firma projektowa istniejąca na rynku od 20 lat
20 lat doświadczenia
Najlepsza jakość obsługi przed i po zakupie projektu domu
Obsługa nr 1 w Polsce
Bardzo dobrze oceniana przez klientów platforma z projektami domów
Ocena klientów 5/5

Porozmawiaj z Doradcą o wybranym projekcie Zadzwoń

52 384 49 90

Jesteśmy dla Ciebie dostępni:

pon. – pt.

8:00 – 20:00

Umów kontakt telefoniczny z Doradcą Projektowym w wybranym terminie Umów termin konsultacji

Zależy Ci na kontakcie z Doradcą w konkretnym terminie?

Zadaj pytanie o ten projekt za pomocą wiadomości e-mail lub przez formularz Napisz lub wypełnij formularz

Wolisz kontakt mailowy? Nie ma problemu, czekamy na Twoją wiadomość!

projekty@tooba.pl

Imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Treść pytania do projektu G35a*