Wizualizacja 1 garażu G239 wiata garażowa Wizualizacja 2 garażu G239 wiata garażowa Wizualizacja 3 garażu G239 wiata garażowa Wizualizacja 4 garażu G239 wiata garażowa
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut przyziemia

G239 wiata garażowa - Rzut przyziemia
G239 wiata garażowa - Rzut przyziemia
powierzchnia 56,25 m²
1. Wiata 38,75 m²
2. Pomieszczenie Gospodarcze 11,87 m²
3. Weranda 5,63 m²

Elewacje

G239 wiata garażowa - Elewacje
G239 wiata garażowa - Elewacje.

Opis projektu G239 wiata garażowa

Jeśli poszukują Państwo projektu, który będzie oferował połączenie wiaty garażowej z pomieszczeniem gospodarczym oraz częścią rekreacyjną, to G239 może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Projekt przedstawia murowany budynek z wiatą garażową, pod którą wygodnie zaparkują dwa samochody. Całość zwieńczono reprezentacyjnym dachem czterospadowym. Budynek o tak eleganckiej i zarazem uniwersalnej architekturze z pewnością bez trudu wkomponuje się w każdy rodzaj zabudowy. Jeśli w polu Państwa zainteresowań znajdują się projekty garaży z dachem czterospadowym i chcieliby Państwo poznać także inne propozycje z tej kolekcji, to zachęcamy do przejrzenia pozostałych ofert z tej listy.

Pod wiatą garażu G239 wygodnie zaparkują dwa samochody, znajdzie się tutaj także miejsce, które będzie można przeznaczyć na skład opału. W projekcie przewidziano ponadto pomieszczenie gospodarcze, do którego wejście prowadzi z werandy. To ostatnie miejsce zainteresuje zwłaszcza Inwestorów, którzy podobnego rozwiązania nie przewidzieli w bezpośrednim otoczeniu domu. Weranda uzupełni tę lukę i stworzy atrakcyjne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu. Pomieszczenie gospodarcze, doświetlone naturalnym światłem, będzie mogło z kolei stanowić doskonałe zaplecze techniczne dla ogrodu.

Technologia wykonania

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Projekt garażu składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.
690 zł

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu G239 wiata garażowa
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Kosztorys inwestorski
450,00 zł
autor: ProArte

Polecane technologie