Wizualizacja 1 garażu G234 Wizualizacja 2 garażu G234 Wizualizacja 3 garażu G234 Wizualizacja 4 garażu G234
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut garażu

G234 - Rzut garażu
G234 - Rzut garażu
1. Garaż trzystanowiskowy 133,00 m²

Elewacje

G234 - Elewacje
G234 - Elewacje.

Opis projektu G234

Jeśli planują Państwo budowę trzystanowiskowego garażu dla większych pojazdów, w tym na przykład dla samochodów dostawczych czy maszyn rolniczych, to projekt G234 może okazać się jedną z korzystniejszych propozycji. Przedstawia on budynek o klasycznej architekturze, dzięki której z łatwością wpasuje się w każdy rodzaj otoczenia, ale najbardziej będzie pasował do zabudowy utrzymanej w bardziej tradycyjnym stylu. Garaż zaprojektowano na rzucie w kształcie prostokąta i prostą, murowaną bryłę, pozbawioną niepotrzebnych detali architektonicznych, przykryto dwuspadowym dachem o nieskomplikowanej konstrukcji. W efekcie zastosowania wyłącznie sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych projekt G234 okaże się przedsięwzięciem nietrudnym w realizacji, a jego budżet zostanie zamknięty w rozsądnych granicach.

Do wnętrza garażu G234 prowadzą cztery bramy. Po jednej z nich umieszczono w elewacji frontowej i tylnej. Prowadzą do pojedynczego miejsca parkingowego; dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania parkujący wewnątrz samochód będzie mógł wjechać jedną bramą i wyjechać naprzeciwległą, co znacznie ułatwi manewrowanie. To miejsce parkingowe zostało ulokowane prostopadle w stosunku do dwóch pozostałych, do których prowadzą dwie sąsiadujące ze sobą bramy zaplanowane na lewej ścianie bocznej. Wymiary bram oraz wysokość wnętrza sprawiają, że projekt G234 może zostać wykorzystany jako garaż dla busów oraz innych pojazdów o większych od przeciętnych gabarytach. Do środka wiodą także osobne drzwi wejściowe, ulokowane pomiędzy bramami, ułatwiające codzienną komunikację.

Technologia wykonania

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Projekt garażu składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.    
1290 zł

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu G234
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Kosztorys inwestorski
450,00 zł
autor: ProArte

Polecane technologie