symbol: TAN-369
projekt G234 projekt G234 projekt G234 projekt G234
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut garażu

G234 - Rzut garażu
G234 - Rzut garażu.
1. Garaż trzystanowiskowy 133,00 m²

Elewacje

G234 - Elewacje
G234 - Elewacje.

Opis projektu G234

Jeśli planują Państwo budowę trzystanowiskowego garażu dla większych pojazdów, w tym na przykład dla samochodów dostawczych czy maszyn rolniczych, to projekt G234 może okazać się jedną z korzystniejszych propozycji. Przedstawia on budynek o klasycznej architekturze, dzięki której z łatwością wpasuje się w każdy rodzaj otoczenia, ale najbardziej będzie pasował do zabudowy utrzymanej w bardziej tradycyjnym stylu. Garaż zaprojektowano na rzucie w kształcie prostokąta i prostą, murowaną bryłę, pozbawioną niepotrzebnych detali architektonicznych, przykryto dwuspadowym dachem o nieskomplikowanej konstrukcji. W efekcie zastosowania wyłącznie sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych projekt G234 okaże się przedsięwzięciem nietrudnym w realizacji, a jego budżet zostanie zamknięty w rozsądnych granicach.

Do wnętrza garażu G234 prowadzą cztery bramy. Po jednej z nich umieszczono w elewacji frontowej i tylnej. Prowadzą do pojedynczego miejsca parkingowego; dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania parkujący wewnątrz samochód będzie mógł wjechać jedną bramą i wyjechać naprzeciwległą, co znacznie ułatwi manewrowanie. To miejsce parkingowe zostało ulokowane prostopadle w stosunku do dwóch pozostałych, do których prowadzą dwie sąsiadujące ze sobą bramy zaplanowane na lewej ścianie bocznej. Wymiary bram oraz wysokość wnętrza sprawiają, że projekt G234 może zostać wykorzystany jako garaż dla busów oraz innych pojazdów o większych od przeciętnych gabarytach. Do środka wiodą także osobne drzwi wejściowe, ulokowane pomiędzy bramami, ułatwiające codzienną komunikację.

Technologia wykonania

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Projekt garażu składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.    

Polecane technologie

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt G234?

Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
52 384 49 90

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu G234
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Dodatki do projektu

 • dodatek Bezpłatna zgoda na zmiany
  Bezpłatna zgoda na zmiany
 • dodatek Charakterystyka energetyczna
  Charakterystyka energetyczna
 • dodatek Dziennik budowy
  Dziennik budowy
 • dodatek Kosztorys inwestorski
  Kosztorys inwestorski

  Dlaczego warto posiadać kosztorys?

  • Kosztorys inwestorski ustala najbardziej prawdopodobny, średni koszt budowy, pozwala więc na zaplanowanie budżetu inwestycji.
  • Umożliwia weryfikację ofert wykonawców, zwłaszcza pod względem finansowym.
  • Ułatwia prowadzenie negocjacji z wykonawcami.
  • Umożliwia kontrolę kosztów podczas realizacji kolejnych etapów budowy.
  • Pomaga w weryfikacji ewentualnych zmian wprowadzanych podczas budowy.
  • Jest podstawą wystąpienia do banku o kredyt na budowę lub do innych instytucji o dotację.
  • Może zostać przygotowywany dla projektu po wprowadzeniu zmian adaptacyjnych, dotyczących m. in. rodzaju materiałów budowlanych.
autor: ProArte