Wizualizacja 1 garażu G16 Wizualizacja 2 garażu G16
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut garażu

G16 - Rzut garażu
G16 - Rzut garażu
1. Garaż 26,89 m²
2. Pom. gospodarcze 15,59 m²

Przekrój

G16 - Przekrój
G16 - Przekrój

Elewacje

G16 - Elewacja przednia
G16 - Elewacja przednia.
G16 - Elewacja tylna
G16 - Elewacja tylna.
G16 - Elewacja lewa
G16 - Elewacja lewa.
G16 - Elewacja prawa
G16 - Elewacja prawa.

Opis projektu G16

Projekt garażu G16 zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu wpasuje się doskonale na stosunkowo wąskiej działce. Zwarta forma zaplanowana na rzucie prostokąta została przykryta dwuspadowym dachem. Jest to znakomita propozycja dla osób, które chcą wybudować garaż przy niskim nakładzie finansowym i w stosunkowo krótkim czasie. Nie zastosowano w projekcie wielu ozdobnych elementów architektonicznych, przez co garaż doskonale wpasuje się w każdy krajobraz i będzie korespondował doskonale z istniejącym budynkiem o tradycyjnym stylu. Na przedniej ścianie zaplanowano szeroką, pojedynczą bramę wjazdową, która umożliwi swobodny wjazd samochodem do środka. Na bocznej ścianie przewidziano drzwi wejściowe prowadzące do części gospodarczej zawartej w projekcie. Wnętrze garażu G16 zostało doskonale doświetlone naturalnym światłem dzięki dużym oknom przewidzianym na ścianach budynku. Jasna, kremowa kolorystyka elewacji kontrastująca z ciemną barwą dachu wygląda elegancko i subtelnie, dzięki czemu nie rzuca się zanadto w oczy.

W projekcie G16 przewidziano duże pomieszczenie garażowe, które ochroni samochód rodzinny przed mrozem oraz deszczem. Jego imponująca powierzchnia umożliwi zaplanowanie w środku dodatkowego miejsca na szafy i półki na narzędzia samochodowe oraz opony zapasowe. W tylnej części zaplanowano duże pomieszczenie gospodarcze z niezależnym wejściem od zewnątrz. Można tu zaaranżować schowek na narzędzia ogrodowe, kosiarkę czy sprzęt sportowy i rowery. W razie potrzeb można także pomyśleć o przekształceniu tego pomieszczenia w warsztat majsterkowicza.

Technologia wykonania

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej.
Ściany murowane z bloczków z betonu komórkowego grubości 24cm i 12cm.
Brama o wymiarach 2,40x2,20m.
Więźba dachowa dwuspadowa, drewniana, pokryta blachodachówką.

749 zł

Zadzwoń 52 384 49 90

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji z Doradcą Projektowym!

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu G16
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Podobne projekty

Dedykowane dodatki

Kosztorys inwestorski
450,00 zł

Polecane technologie

Architekt radzi

Czy jest możliwość przerobienia projektu w taki sposób, aby przedłużyć dach i za pomieszczeniem gospodarczym zrobić wiatę garażową?

W powyższym projekcie istnieje możliwość zaprojektowania wiaty za pomieszczeniem gospodarczym, przedłużając dach wzdłuż kierunku kalenicy. Zmiana ta nie wpłynie na konstrukcję dachu, dlatego będzie łatwa do wprowadzenia na etapie adaptacji. Zgodę na tę zmianę dołączymy bezpłatnie do projektu.