Wizualizacja 1 domu Arnika CE Wizualizacja 2 domu Arnika CE
Ocena:
0,0/5 (0 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Aranżacje wnętrz

Aranżacja wnętrz 1 domu Arnika CE
Aranżacja wnętrz 2 domu Arnika CE
Aranżacja wnętrz 3 domu Arnika CE
Aranżacja wnętrz 4 domu Arnika CE
Aranżacja wnętrz 5 domu Arnika CE
Aranżacja wnętrz 6 domu Arnika CE

Rzut parteru

Arnika CE - Rzut parteru
Arnika CE - Rzut parteru
1. wiatrołap 3,53 m²
2. hall 8,15 m²
3. wc 1,73 m²
4. kuchnia 9,50 m²
5. salon / jadalnia 34,02 m²
6. schody 3,56 m²
7. kotłownia 6,53 m²
8. garaż 17,81 m²

Rzut poddasza

Arnika CE - Rzut poddasza
Arnika CE - Rzut poddasza
1. korytarz/komunikacja 10,97 m²
2. sypialnia 15,76 m²
3. garderoba 3,84 m²
4. łazienka 6,07 m²
5. sypialnia 14,31 m²
6. sypialnia 12,16 m²

Sytuacja

Arnika CE - Sytuacja
Arnika CE - Sytuacja

Elewacje

Arnika CE - Elewacja przednia
Arnika CE - Elewacja przednia.
Arnika CE - Elewacja tylna
Arnika CE - Elewacja tylna.
Arnika CE - Elewacja lewa
Arnika CE - Elewacja lewa.
Arnika CE - Elewacja prawa
Arnika CE - Elewacja prawa.

Opis projektu Arnika CE

Projekt Arnika (CE) zainteresuje z pewnością każdą osobę preferującą styl klasyczny. Ten jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle domu o nieskomplikowanej konstrukcji pozwoli na szybką i niedrogą budowę oraz późniejszą eksploatację. Gustownie dobrana kolorystyka elewacji w odcieniach pomarańczu zwieńczona czerwonym dwuspadowym dachem sprawi, że dom będzie współgrał z każdym otoczeniem. Opaski okienne, zgrabna lukarna umieszczona nad wejściem, ażurowe balustrady balkonów, drewniane ogrodzenia tarasu oraz płytki klinkierowe w kolorze dachu nadają domowi ciepły, przytulny charakter.

Dom Arnika (CE) jest idealny dla 4-osobowej rodziny. Zaletą projektu jest jego duża funkcjonalność oraz czytelny układ pomieszczeń. Dom podzielono na strefy: gospodarczą, dzienną oraz nocną. Część gospodarcza składa się z jednostanowiskowego garażu, z którego można przejść do pomieszczenia przeznaczonego na kotłownię z osobnym wejściem za domem. Do wnętrza domu Arnika (CE) przechodzi się przez sień, w której wygospodarowano miejsce na szafę wnękową gromadzącą garderobę wierzchnią domowników. Z sieni można przejść do garażu oraz strefy dziennej domu. Duży salon połączony jest z jadalnią oraz kuchnią, tworząc otwartą przestrzeń. Centralnie umiejscowiony kominek stworzy przytulny klimat oraz ogrzeje dom w okresie zimowym. Dwuskrzydłowe drzwi prowadzą na zadaszony taras, na którym można zjeść posiłki w ciepłe dni.

Poddasze składające się z trzech przestronnych sypialni, w tym jednej zawierającej własną garderobę, pozwala zachować prywatność domownikom. Wspólną dla wszystkich mieszkańców łazienkę można przekształcić w niewielkie domowe spa.

Projekt Arnika (CE) spodoba się z pewnością osobom ceniącym elegancję oraz funkcjonalność. Maksymalnie zagospodarowana przestrzeń domu zapewni wygodne użytkowanie na co dzień.

Technologia wykonania

Dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 40°. Stropy: żelbetowe, wylewane. Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian

Koszty budowy domu Arnika CE

Stan surowy zamknięty
190,5 tys. zł
Stan deweloperski
302,5 tys. zł