Projekty domów Archikado

Pracownia Archikado zajmująca się sporządzaniem gotowych projektów domów mieszkalnych, projektowaniem urbanistycznym i technologicznym istnieje na rynku od 1992 roku. Tworzy ją zespół wyspecjalizowanych projektantów o bogatym doświadczeniu w branży. Powiązanie wiedzy nabytej w kontaktach z inwestorami z własnymi pomysłami wpływa na atrakcyjność i wyjątkowość prac. Zastosowanie tradycyjnych technologii w połączeniu z nowatorskimi rozwiązaniami pozwoliło stworzyć szeroką gamę gotowych projektów domów. Różnorodność rozwiązań wykorzystana w projektach sprawia, że każdy inwestor wśród oferty pracowni Archikado znajdzie dom dostosowany do jego potrzeb i możliwości.

Domy zaprojektowane przez architektów pracowni są rozległe, okazałe, co pozwoli zagospodarować przestrzeń według upodobań. Bryły domów o różnych kształtach ozdobione są lukarnami oraz balkonami, tworząc zgrabną konstrukcję. W projektach wykorzystano zdobienia elewacji składające się z drewnianych czy kamiennych elementów. Subtelne detale architektoniczne tworzą ciepły, przytulny wygląd domów. Gustownie dobrana kolorystyka oraz kształty dachów sprawiają, że domy idealnie wpiszą się w każdy krajobraz.

Architekci z pracowni Archikado dbają o funkcjonalność domów, wyznaczając strefy dzienną, nocną i gospodarczą. Logiczny układ pomieszczeń sprawia, że wnętrze staje się maksymalnie klarowne i przejrzyste. Praktycznym wyjściem jest zaprojektowanie dobudowanego garażu, co pomaga ochronić samochód przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Podcienie tarasów pozwalają na użytkowanie z nich nie tylko w upalne dni, lecz także podczas deszczu. Spokojna, subtelna forma domów z kolekcji pracowni Archikado cechująca się prostotą i elegancją z pewnością zwróci uwagę niejednego inwestora.

Liczba projektów domów spełniających kryteria wyszukiwania: 40
Nie wybrano żadnych parametrów. Określ parametry poszukiwanego projektu.