symbol: TWB-951
projekt Koncept-09 projekt Koncept-09
Ocena:
4,7/5 (9 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Rzut parteru

Koncept-09 - Rzut parteru
Koncept-09 - Rzut parteru.
powierzchnia 71,71 m²
1. wiatrołap 4,46 m²
2. kuchnia 11,22 m²
3. jadalnia 11,22 m²
4. salon 24,91 m²
5. komunikacja 8,11 m²
6. garderoba 2,79 m²
7. łazienka 2,82 m²
8. kotłownia/pralnia 6,18 m²
9. garaż 22,04 m²
taras 30,55 m²

Rzut poddasza

Koncept-09 - Rzut poddasza
Koncept-09 - Rzut poddasza.
powierzchnia 65,46 m²
powierzchnia po podłodze 82,58 m²
1. sypialnia 14,68 m² (18,03 m²)
2. garderoba 2,82 m² (4,84 m²)
3. komunikacja 14,62 m² (14,62 m²)
4. pokój 12,38 m² (16,79 m²)
5. pokój 12,38 m² (16,79 m²)
6. łazienka 8,58 m² (11,51 m²)
balkon 2,75 m²
taras 25,51 m²
w nawiasie podana została
powierzchnia pomieszczenia po podłodze

Przekrój

Koncept-09 - Przekrój
Koncept-09 - Przekrój.

Sytuacja

Koncept-09 - Sytuacja
Koncept-09 - Sytuacja.

Elewacja przednia

Koncept-09 - Elewacja przednia
Koncept-09 - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Koncept-09 - Elewacja tylna
Koncept-09 - Elewacja tylna.

Elewacja lewa

Koncept-09 - Elewacja lewa
Koncept-09 - Elewacja lewa.

Elewacja prawa

Koncept-09 - Elewacja prawa
Koncept-09 - Elewacja prawa.
Koncept-09 wariant 1
Cechy wariantu:Dom z garażem przeniesionym na bok budynku.
Koncept-09 wariant 2
Cechy wariantu:Dom z dachem o kącie nachylenia 45 stopni.

Opis projektu Koncept-09

Miłośnicy nowoczesnych trendów w architekturze z pewnością zwrócą uwagę na projekt Koncept-09. Jest to komfortowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem, połączonym z częścią mieszkalną. Komfort-9 spodoba się osobom ceniącym prostą elegancję oraz nowoczesne rozwiązania. Uwagę przykuwa tutaj szykowna elewacja z wkomponowanymi w nią elementami szarego klinkieru oraz duże przeszklenia, optymalnie doświetlająca wnętrza domu. Wybrana technologia wykonania oraz dwuspadowy dach o nieskomplikowanej konstrukcji sprawiają, że realizacja tej inwestycji będzie przedsięwzięciem atrakcyjnym finansowo. Plusem tego projektu jest nie tylko jego piękna architektura, ale także zewnątrzna przestrzeń wypoczynkowa; taras naziemny oraz drugi, umieszczony nad garażem.

Drzwi wejściowe do budynku Koncept-09 schowano we wnęce. Pierwszym pomieszczeniem, w którym znajdziemy się po przekroczeniu progu jest wiatrołap. Z sieni, za pośrednictwem garderoby oraz pomieszczenia gospodarczego, pomyślanego jako połączenie kotłowni z pralnią, dostaniemy się do garażu. Parter w całości zajmuje salon wypoczynkowy. Pokój dzienny posiada interesujący kształt. W jego narożniku znajduje się otwarta kuchnia z jadalnią. Salon sprzyja rodzinnej integracji i spędzaniu czasu we wspólnym gronie, a przyjemną atmosferę temu miejscu zapewnia między innymi kominek, który w zimowe wieczory skutecznie dogrzeje wnętrza. Dla wygody domowników oraz gości, nieopodal schodów prowadzących na poddasze wydzielono niewielką łazienkę z prysznicem.

Na drugiej kondygnacji rodzina znajdzie spokojny azyl w trzech wygodnych sypialniach. Największa z nich posiada własną garderobę oraz wyjście na balkon. Z kolei drzwi w jednej z dwóch pozostałych prowadzą na taras. Na poddaszu umieszczono także obszerną łazienkę, w której można zaaranżować komfortowy pokój kąpielowy.

Technologia wykonania

 • Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian
 • Stropy: żelbetowe wylewane
 • Schody: dwubiegowe żelbetowe
 • Dach: blacha tytanowo-cynkowa

Koszty budowy

Stan surowy zamknięty
224 tys. zł
Stan deweloperski
387 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
 • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
 • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
 • wystąpienie do banku o kredyt,
 • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Polecane technologie

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Koncept-09?

Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
52 384 49 90

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Koncept-09
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Dodatki do projektu

 • dodatek Bezpłatna zgoda na zmiany
  Bezpłatna zgoda na zmiany
 • dodatek Charakterystyka energetyczna
  Charakterystyka energetyczna
 • dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
  Dodatkowy egzemplarz projektu

  Często inwestorzy chcieliby mieć dodatkowy egzemplarz projektu, aby w czasie ubiegania się o pozwolenie na budowę móc już planować budowę, czy przyglądać się aranżacji przyszłego wnętrza. Taki dodatkowy egzemplarz może być również przekazany ekipie budowlanej lub można go wykorzystywać do własnych szkiców.

 • dodatek Dziennik budowy
  Dziennik budowy
 • dodatek Instalacja ogrzewania podłogowego
  Instalacja ogrzewania podłogowego

  Ogrzewanie podłogowe jest nowoczesnym i oszczędnym sposobem na ogrzanie naszego domu. Za sprawą wielu zalet, jego montaż staje się coraz bardziej popularny i to zarówno jako samodzielny układ grzewczy, czy w połączeniu z innymi instalacjami grzewczymi (np. standardowymi grzejnikami w niektórych pomieszczeniach).

  Zalety wynikające z zastosowania ogrzewania podłogowego to przekazywanie ciepła poprzez promieniowanie, a nie jak – w przypadku tradycyjnych grzejników – poprzez ruchy konwekcyjne, co skutkuje równomiernym oddawaniem ciepła w całym pomieszczeniu. Projekt wykonawczy instalacji ogrzewania podłogowego obejmuje opis techniczny systemu, rysunki techniczne instalacji, a także zestawienie materiałów niezbędnych do wykonania instalacji.

 • dodatek Instalacja solarna do ogrzewania wody
  Instalacja solarna do ogrzewania wody

  Kolektory słoneczne są idealnym rozwiązaniem jako dodatkowe źródło energii służące do ogrzewania wody użytkowej poza sezonem grzewczym, czyli w okresie wiosenno-letnim, kiedy to ilość dostarczanego promieniowania słonecznego jest najwyższa. Średnio, na terenie Polski instalacja solarna może zaoszczędzić do 60% kosztów ogrzewania wody. Kolektory słoneczne są zatem tanim i efektywnym sposobem wykorzystania naturalnych źródeł energii w naszym domu. Projekt wykonawczy instalacji solarnej obejmuje opis techniczny systemu, schemat instalacji, specyfikację urządzeń, a także rozmieszczenie kolektorów na dachu.

 • dodatek Kominek z płaszczem wodnym
  Kominek z płaszczem wodnym

  Kominek z płaszczem wodnym jest w pełni zintegrowany z podstawowym systemem ogrzewania, a sterowanie odbywa się automatycznie. Odpowiedni sterownik kieruje obwodami w celu optymalnego gospodarowania energią z wszystkich źródeł ciepła, tak aby ich działania wzajemnie się uzupełniały. Projekt kominka z płaszczem wodnym obejmuje opis techniczny systemu, schemat instalacji i specyfikację urządzeń.

 • dodatek Kotłownia na paliwo stałe
  Kotłownia na paliwo stałe

  Opracowanie dodatkowe zawierające zmianę ogrzewania na paliwo stałe - eko groszek, pellety lub drewno opałowe. Pakiet dostępny dla większości projektów, gdzie wielkość kotłowni umożliwia zastosowanie pieca na paliwo stałe.

 • dodatek Ogrzewanie kominkowe
  Ogrzewanie kominkowe

  Ogrzewanie kominkowe czyli system dystrybucji gorącego powietrza (DGP) to sposób na rozprowadzenie ciepła z kominka po pomieszczeniach naszego domu. Projekt ogrzewania kominkowego obejmuje opis techniczny systemu, rozmieszczenie urządzeń oraz trasę przebiegu przewodów z gorącym powietrzem.

 • dodatek Projekt ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła
  Projekt ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła

  Proponujemy Państwu projekt ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym w całym domu. Duże zalety takich rozwiązań to pokaźne oszczędności na kosztach eksploatacji, uniezależnienie od dostępności i cen gazu lub innych paliw stałych, bezobsługowe użytkowanie oraz brak konieczności posiadania w domu oddzielnego pomieszczenia kotłowni. Jest to opracowanie dodatkowe, nie wchodzące w skład dokumentacji projektowej i może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Można zamówić je wraz z projektem lub na późniejszym etapie. Zawartość projektu instalacji pompy ciepła:

  • Dobór gruntowej pompy ciepła
  • Dobór kolektora gruntowego
  • Projekt ogrzewania podłogowego w całym domu
  • Dobór systemu regulacji
 • dodatek Projekt szamba
  Projekt szamba
 • dodatek Projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja)
  Projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja)

  Współczesne budownictwo wciąż się rozwija, wprowadzając coraz bardziej energooszczędne rozwiązania do projektów domów jednorodzinnych. Nowoczesną alternatywą dla tradycyjnego sposobu wentylacji – czyli wentylacji grawitacyjnej jest dziś wentylacja mechaniczna wyposażona w system odzyskiwania ciepła. Wyposażenie domu w taką instalację nie tylko podnosi jego standard, ale przede wszystkim czyni go bardziej energooszczędnym przy jednoczesnym dostarczaniu domownikom powietrza wysokiej jakości, korzystnie wpływającego na ich zdrowie i dobre samopoczucie. Projekt wykonawczy wentylacji mechanicznej obejmuje opis techniczny systemu, rysunki techniczne oraz schemat instalacji, specyfikację urządzeń oraz zestawienie materiałów.

 • dodatek Projekt w PDF
  Projekt w PDF

  Wraz z zakupem projektu możemy dostarczyć część architektoniczną projektu oraz rzut fundamentów w formacie PDF. Takie pliki mogą okazać się bardzo przydatne np. wyceniając część prac u wykonawców lub można je wydrukować jako dodatkowe egzemplarze, które z pewnością przydadzą się na budowie.

  Zawartość plików PDF:

  • rzuty kondygnacji,
  • rzut dachu i więźby dachowej,
  • przekroje budynku,
  • rysunki elewacji,
  • zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej,
  • zestawienie więźby dachowej,
  • rzut fundamentów.
 • dodatek Szczegółowy kosztorys inwestorski
  Szczegółowy kosztorys inwestorski

  Kompletny kosztorys inwestorski jest kluczowym elementem w trakcie planowania i realizacji budowy domu. W skład kosztorysu wchodzą trzy pliki:

  • Pełen kosztorys inwestorski w pliku PDF
  • Przedmiar robót w pliku PDF
  • Kosztorys w pliku Excel - pozwalający dowolnie edytować i zmieniać pozycje kosztorysowe.

  Kosztorysy obejmują budowę budynku do stanu deweloperskiego. Przyjęliśmy średni poziom cen i materiałów dla całego kraju wg stawek Sekocenbudu na pierwszy kwartał 2014 roku.