symbol: TJT-616
projekt Koncept-03 projekt Koncept-03 projekt Koncept-03
Ocena:
4,7/5 (22 opinie)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Projekt Koncept-03 - aranżacje wnętrz

więcej aranżacji

Rzut parteru

Koncept-03 - Rzut parteru
Koncept-03 - Rzut parteru.
powierzchnia 72,24 m²
1. wiatrołap 4,95 m²
2. kotłownia/pralnia 4,12 m²
3. salon z jadalnią 44,68 m²
4. komunikacja 3,71 m²
5. kuchnia 9,44 m²
6. spiżarnia 3,25 m²
7. wc 2,09 m²
8. garaż 21,18 m²
taras 39,26 m²

Rzut poddasza

Koncept-03 - Rzut poddasza
Koncept-03 - Rzut poddasza.
powierzchnia 63,77 m²
powierzchnia po podłodze 77,33 m²
1. komunikacja 12,04 m² (12,00 m²)
2. pokój 1-os. 12,78 m² (16,03 m²)
3. pokój 1-os. 14,82 m² (18,60 m²)
4. sypialnia 2-os. 15,12 m² (17,94 m²)
5. łazienka 3,11 m² (4,54 m²)
6. łazienka 5,90 m² (8,18 m²)
balkon 8,46 m²
w nawiasie podana została
powierzchnia pomieszczenia po podłodze

Sytuacja

Koncept-03 - Sytuacja
Koncept-03 - Sytuacja.

Przekrój

Koncept-03 - Przekrój
Koncept-03 - Przekrój.

Elewacja przednia

Koncept-03 - Elewacja przednia
Koncept-03 - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Koncept-03 - Elewacja tylna
Koncept-03 - Elewacja tylna.

Elewacja lewa

Koncept-03 - Elewacja lewa
Koncept-03 - Elewacja lewa.

Elewacja prawa

Koncept-03 - Elewacja prawa
Koncept-03 - Elewacja prawa.
projekt Koncept-03 B
Pow. użytkowa:135,85 m²
Technologia:murowany
Garaż:jednostanowiskowy
Min. wymiary działki:20,9 x 37,95 m
Koncept-03 wariant 1
Cechy wariantu:Dom poszerzony (garaż dwustanowiskowy), z dachem o kącie nachylenia 45 stopni, antresolą i gabinetem na parterze.

Opis projektu Koncept-03

Koncept-03 to projekt eleganckiego i niebanalnego budynku z jednostanowiskowym garażem dostawionym obok części mieszkalnej. Zwartą bryłę zwieńczono tutaj dwuspadowym dachem o nieskomplikowanej konstrukcji. Takie rozwiązanie będzie miało korzystny wpływ na tempo prac budowlanych oraz ich koszty. Koncept-03 to nowoczesna propozycja zawarta w uniwersalnej formie. Interesująco połączono tutaj materiały wykończeniowe, kontrastując chłód klinkieru z przyjaznym ciepłem drewnianej okładziny. Optymalne doświetlenie wszystkich pomieszczeń zapewniają duże przeszklenia; w tym także okna połaciowe.

W projekcie Koncept-03 do wiatrołapu przylega pomieszczenie techniczne, pomyślane jako połączenie pralni z kotłownią. Parter zajmuje strefa dzienna, którą zaprojektowano w kształcie litery L. Atutem takiego rozwiązania jest umiejscowiony za rogiem kominek, przy którym można relaksować się z dala od części kuchennej. W tym obszernym salonie wypoczynkowym jest wystarczająco dużo miejsca na stół, przy którym zmieści się cała rodzina. Pokój dzienny łączy się z kuchnią, uzupełnioną o spiżarnię. Obok tej ostatniej znajduje się niewielkie wc, które jednak można powiększyć kosztem spiżarni i w ten sposób uzupełnić o prysznic. Z salonu można wyjść na przestronny taras naziemny – idealne miejsce dla osób ceniących relaks na świeżym powietrzu. Na poddaszu z kolei znajdują się trzy komfortowe sypialnie; w tym jedna z prywatną łazienką. Druga łazienka jest dostępna wprost z korytarza. Zależnie od potrzeb, można łazienki połączyć lub jedną przeznaczyć na garderobę.

Technologia wykonania

 • Fundamenty: tradycyjne – na ławach fundamentowych.
 • Ściany: dwuwarstwowe – pustak ceramiczny 25 cm + styropian 15 cm/wełna mineralna 12 cm.
 • Stropy: żelbetowe wylewane.
 • Schody: jednobiegowe żelbetowe.
 • Dach: tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną lub cementową.
 • Elewacja: tynk silikonowy i akrylowy w połączeniu z płytami elewacyjnymi.
 • Ogrzewanie: gazowe – piec kondensacyjny. Grzejniki kanałowe przy dużych przeszkleniach na parterze oraz tradycyjne grzejniki w pozostałych pomieszczeniach.
 • Wentylacja: grawitacyjna.

Koszty budowy

Stan surowy zamknięty
223 tys. zł
Stan deweloperski
371 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
 • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
 • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
 • wystąpienie do banku o kredyt,
 • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Polecane technologie

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Koncept-03?

Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
52 384 49 90

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Treść pytania do projektu Koncept-03
Twoja wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca w celu omówienia zapytania.

Tańsze materiały budowlane?
Uzyskaj specjalne rabaty od naszych partnerów!

podaj kod pocztowy
Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza.

Dodatki do projektu

 • dodatek Bezpłatna zgoda na zmiany
  Bezpłatna zgoda na zmiany
 • dodatek Charakterystyka energetyczna
  Charakterystyka energetyczna
 • dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
  Dodatkowy egzemplarz projektu

  Często inwestorzy chcieliby mieć dodatkowy egzemplarz projektu, aby w czasie ubiegania się o pozwolenie na budowę móc już planować budowę, czy przyglądać się aranżacji przyszłego wnętrza. Taki dodatkowy egzemplarz może być również przekazany ekipie budowlanej lub można go wykorzystywać do własnych szkiców.

 • dodatek Dziennik budowy
  Dziennik budowy
 • dodatek Instalacja ogrzewania podłogowego
  Instalacja ogrzewania podłogowego

  Ogrzewanie podłogowe jest nowoczesnym i oszczędnym sposobem na ogrzanie naszego domu. Za sprawą wielu zalet, jego montaż staje się coraz bardziej popularny i to zarówno jako samodzielny układ grzewczy, czy w połączeniu z innymi instalacjami grzewczymi (np. standardowymi grzejnikami w niektórych pomieszczeniach).

  Zalety wynikające z zastosowania ogrzewania podłogowego to przekazywanie ciepła poprzez promieniowanie, a nie jak – w przypadku tradycyjnych grzejników – poprzez ruchy konwekcyjne, co skutkuje równomiernym oddawaniem ciepła w całym pomieszczeniu. Projekt wykonawczy instalacji ogrzewania podłogowego obejmuje opis techniczny systemu, rysunki techniczne instalacji, a także zestawienie materiałów niezbędnych do wykonania instalacji.

 • dodatek Instalacja solarna do ogrzewania wody
  Instalacja solarna do ogrzewania wody

  Kolektory słoneczne są idealnym rozwiązaniem jako dodatkowe źródło energii służące do ogrzewania wody użytkowej poza sezonem grzewczym, czyli w okresie wiosenno-letnim, kiedy to ilość dostarczanego promieniowania słonecznego jest najwyższa. Średnio, na terenie Polski instalacja solarna może zaoszczędzić do 60% kosztów ogrzewania wody. Kolektory słoneczne są zatem tanim i efektywnym sposobem wykorzystania naturalnych źródeł energii w naszym domu. Projekt wykonawczy instalacji solarnej obejmuje opis techniczny systemu, schemat instalacji, specyfikację urządzeń, a także rozmieszczenie kolektorów na dachu.

 • dodatek Kominek z płaszczem wodnym
  Kominek z płaszczem wodnym

  Kominek z płaszczem wodnym jest w pełni zintegrowany z podstawowym systemem ogrzewania, a sterowanie odbywa się automatycznie. Odpowiedni sterownik kieruje obwodami w celu optymalnego gospodarowania energią z wszystkich źródeł ciepła, tak aby ich działania wzajemnie się uzupełniały. Projekt kominka z płaszczem wodnym obejmuje opis techniczny systemu, schemat instalacji i specyfikację urządzeń.

 • dodatek Kotłownia na paliwo stałe
  Kotłownia na paliwo stałe

  Opracowanie dodatkowe zawierające zmianę ogrzewania na paliwo stałe - eko groszek, pellety lub drewno opałowe. Pakiet dostępny dla większości projektów, gdzie wielkość kotłowni umożliwia zastosowanie pieca na paliwo stałe.

 • dodatek Ogrzewanie kominkowe
  Ogrzewanie kominkowe

  Ogrzewanie kominkowe czyli system dystrybucji gorącego powietrza (DGP) to sposób na rozprowadzenie ciepła z kominka po pomieszczeniach naszego domu. Projekt ogrzewania kominkowego obejmuje opis techniczny systemu, rozmieszczenie urządzeń oraz trasę przebiegu przewodów z gorącym powietrzem.

 • dodatek Projekt ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła
  Projekt ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła

  Proponujemy Państwu projekt ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym w całym domu. Duże zalety takich rozwiązań to pokaźne oszczędności na kosztach eksploatacji, uniezależnienie od dostępności i cen gazu lub innych paliw stałych, bezobsługowe użytkowanie oraz brak konieczności posiadania w domu oddzielnego pomieszczenia kotłowni. Jest to opracowanie dodatkowe, nie wchodzące w skład dokumentacji projektowej i może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Można zamówić je wraz z projektem lub na późniejszym etapie. Zawartość projektu instalacji pompy ciepła:

  • Dobór gruntowej pompy ciepła
  • Dobór kolektora gruntowego
  • Projekt ogrzewania podłogowego w całym domu
  • Dobór systemu regulacji
 • dodatek Projekt szamba
  Projekt szamba
 • dodatek Projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja)
  Projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja)

  Współczesne budownictwo wciąż się rozwija, wprowadzając coraz bardziej energooszczędne rozwiązania do projektów domów jednorodzinnych. Nowoczesną alternatywą dla tradycyjnego sposobu wentylacji – czyli wentylacji grawitacyjnej jest dziś wentylacja mechaniczna wyposażona w system odzyskiwania ciepła. Wyposażenie domu w taką instalację nie tylko podnosi jego standard, ale przede wszystkim czyni go bardziej energooszczędnym przy jednoczesnym dostarczaniu domownikom powietrza wysokiej jakości, korzystnie wpływającego na ich zdrowie i dobre samopoczucie. Projekt wykonawczy wentylacji mechanicznej obejmuje opis techniczny systemu, rysunki techniczne oraz schemat instalacji, specyfikację urządzeń oraz zestawienie materiałów.

 • dodatek Projekt w PDF
  Projekt w PDF

  Wraz z zakupem projektu możemy dostarczyć część architektoniczną projektu oraz rzut fundamentów w formacie PDF. Takie pliki mogą okazać się bardzo przydatne np. wyceniając część prac u wykonawców lub można je wydrukować jako dodatkowe egzemplarze, które z pewnością przydadzą się na budowie.

  Zawartość plików PDF:

  • rzuty kondygnacji,
  • rzut dachu i więźby dachowej,
  • przekroje budynku,
  • rysunki elewacji,
  • zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej,
  • zestawienie więźby dachowej,
  • rzut fundamentów.
 • dodatek Szczegółowy kosztorys inwestorski
  Szczegółowy kosztorys inwestorski

  Kompletny kosztorys inwestorski jest kluczowym elementem w trakcie planowania i realizacji budowy domu. W skład kosztorysu wchodzą trzy pliki:

  • Pełen kosztorys inwestorski w pliku PDF
  • Przedmiar robót w pliku PDF
  • Kosztorys w pliku Excel - pozwalający dowolnie edytować i zmieniać pozycje kosztorysowe.

  Kosztorysy obejmują budowę budynku do stanu deweloperskiego. Przyjęliśmy średni poziom cen i materiałów dla całego kraju wg stawek Sekocenbudu na pierwszy kwartał 2014 roku.