Rzut parteru
Rzut poddasza
- 2590 zł
- Dodaj do schowka
- Pokaż projekt
- Zamów
- 2590 zł
- Dodaj do schowka
- Pokaż projekt
- Zamów
Opis projektu Alfa segment skrajny lewy
- Projekt nowoczesnego budynku do realizacji w układzie szeregowym lub bliźniaczym. Elegancki i wysmakowany detal w połączeniu z prostą, minimalistyczną bryłą sprawia, że budynek jest bardzo atrakcyjny wizualnie, a jednocześnie łatwy i tani w realizacji. Niewielka powierzchnia użytkowa jest doskonale rozplanowana, budynek mieści bogaty program funkcjonalny. Poddasze mieści trzy duże sypialnie, które dzięki wysokiej ściance kolankowej są wygodne i ustawne. Powierzchnię użytkową można zwiększyć o 20m² przestrzeni nad poddaszem, przeznaczając ją na strych lub dodatkowe pomieszczenia mieszkalne.
Koszty budowy (wskaźnikowe)
- Stan surowy zamknięty
- 160 tys. zł
- Stan deweloperski
- 254 tys. zł
- szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
- kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
- wystąpienie do banku o kredyt,
- prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Polecane technologie
Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Alfa segment skrajny lewy?
Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.
Dodatki do projektu
-
Bezpłatna zgoda na zmiany
-
Charakterystyka energetyczna
-
Dziennik budowy
-
Egzemplarz archiwalny projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu dla inwestora (nie stanowi dokumentacji do złożenia w urzędzie).
-
Kosztorys
Kosztorys to szczegółowe opracowanie zawierające książkę przedmiarów, zestawienia materiałów oraz pełne obliczenia kosztorysowe z podziałem na stan surowy oraz wykończenia. Wszystkie opracowania kosztorysowe i kalkulacyjne przygotowujemy na podstawie średnich cen rynkowych (netto) cennika Sekocenbud, zakładając realizację budowy przez firmę budowlaną. Kosztorysy uwzględniają stan surowy oraz wykończenia, nie obejmują natomiast instalacji wewnętrznych i armatury sanitarnej, na które przewidzieć należy ok. 15% wartości kosztorysowej stanu surowego.
-
Projekt instalacji pompy ciepła
Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które pobiera określoną ilość energii cieplnej ze źródła ciepła, którym może być np. grunt, woda gruntowa, powietrze, ścieki itp. i za pomocą procesów termodynamicznych przenosi ją do górnego źródła ciepła, które bezpośrednio stanowi system grzewczy budynku - ogrzewanie podłogowe.
-
Projekt instalacji solarnej
Instalacja solarna jest systemem, który za pomocą kolektorów słonecznych umożliwia wykorzystanie energii słonecznej do podgrzania ciepłej wody użytkowej oraz wspomagania instalacji centralnego ogrzewania. Pozyskaną energię kolektory przekazują do odbiorników ciepła, dzięki czemu zgromadzona w zasobniku woda jest podgrzewana, a układ solarny może współpracować także z kotłem lub z pompą ciepła.
-
Od parametrów działki w dużej mierze zależy, jaki dom będzie można postawić. Nietypowe wymiary mogą znacząco zawęzić ofertę projektową. Jeśli jednak działka jest wąska, problem staje się mniejszy.
-
W budownictwie jednorodzinnym coraz częściej stosuje się płytę fundamentową, która stanowi alternatywę dla tradycyjnych fundamentów. Płyta umożliwia posadowienie budynku na słabych gruntach, posiada także inne zalety.
-
Planując budowę domu, trzeba mieć na uwadze zachowanie odpowiednich odległości od granic działki, sąsiednich zabudowań, a także od drogi publicznej. W szczególnych przypadkach budynki można sytuować bliżej.