Projekt garażu D2

symbol: TGL-824

Rzut garażu

D2 - Rzut garażu
D2 - Rzut garażu.

Przekrój

D2 - Przekrój
D2 - Przekrój.

Przepraszamy, dla tego projektu nie zostały przygotowane elewacje.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

Opis projektu D2

Jeśli planują Państwo budowę na swojej działce wygodnego garażu przeznaczonego dla samochodów osobowych oraz maszyn i narzędzi rolniczych, to projekt D2 może okazać się jedną z bardziej interesujących propozycji. Przedstawia on murowany budynek o bardzo prostej, zwartej bryle, zwieńczonej jednospadowym dachem o kącie nachylenia 15 stopni. Taka konstrukcja sprawia, że projekt D2 okaże się stosunkowo nietrudny i niedrogi w realizacji, będzie mógł także zostać dobudowany do innego obiektu. Na uwagę zasługuje tutaj również bardzo estetyczne wykończenie budynku, z utrzymanymi w jasnych kolorach elewacjami skontrastowanymi z ciemniejszym kolorem poszycia dachowego.

Do wnętrza garażu D2 wiodą dwie bramy wjazdowe, zapewniające wygodę manewrowania. Podział na dwie bramy jednocześnie przyczyni się do wolniejszego wychładzania się wnętrza podczas parkowania jednego samochodu w czasie chłodniejszych miesięcy w roku. Pomieszczeniu zapewniono naturalne oświetlenie, na prawej ścianie umieszczając trzy okna, optymalnie doświetlające wnętrze. Obok umieszczono także dodatkowe drzwi wyjściowe, ułatwiające korzystanie z budynku.

Technologia wykonania

 • Technologia tradycyjna, ściany murowane z pustaków ceramicznych grubości 25 cm, styropian 5cm, tynk zewnętrzny. Strop żelbetowy. Dach jednospadowy, ławy i ściany fundamentowe betonowe. Brama garażowa segmentowa.
  Program: dwa stanowiska postojowe dla samochodów osobowych
  Wykończenie: Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem silikonowym w kolorze białym. Stolarka okienna w kolorze białym, cokół budynku wykonany tynkiem mozaikowym. 
 • Minimalne wymiary działki: 13.25m x 13.25m
  Styl architektoniczny: nowoczesny
  Kąt nachylenia dachu: 15°
  Typ: projekty garaży z dachem jednospadowym, projekty garaży dwustanowiskowych , gotowe projekty garaży, garaże, projekt garażu. projekty garazy tanie w budowie
autor: Bob Studio

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt D2? Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
 • 52 384 49 90
 • 502 363 364
 • 502 363 539
 • 605 071 505


* pole obowiązkowe