Projekt domu Z78

symbol: TRN-461

Rzut parteru

Z78 - Rzut parteru
Z78 - Rzut parteru.
powierzchnia 70,20 m²
hol 4,20 m²
kuchnia 6,40 m²
pokój 13,40 m²
pokój 11,30 m²
pom.gosp. 4,60 m²
salon+jadalnia 21,00 m²
sień 4,10 m²
łazienka 5,20 m²

Sytuacja

Z78 - Sytuacja
Z78 - Sytuacja.

Elewacja przednia

Z78 - Elewacja przednia
Z78 - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Z78 - Elewacja tylna
Z78 - Elewacja tylna.

Elewacja lewa

Z78 - Elewacja lewa
Z78 - Elewacja lewa.

Elewacja prawa

Z78 - Elewacja prawa
Z78 - Elewacja prawa.
projekt Z78 GL
Pow. użytkowa:70,8 m²
Technologia:murowany
Garaż:jednostanowiskowy
Min. wymiary działki:17,96 x 19,98 m

Opis projektu Z78

Projekt Z78 to propozycja niewielkiego domu przeznaczonego dla trzyosobowej rodziny. Ta prosta bryła zaprojektowana na planie prostokąta zwieńczona dwuspadowym dachem umożliwi szybką i tanią realizację oraz ekonomiczną eksploatację. Oszczędną formę domu urozmaicono dużym podcieniem wejściowym osłaniającym ganek, a także zadaszeniem tarasu stanowiącym przedłużenie dachu chroniącym nie tylko przed zbytnim nasłonecznieniem, ale także przed ulewnym deszczem. Biała, tynkowa elewacja została ozdobiona drewnianą okładziną oraz kamiennymi klinkierowymi płytkami wykończeniowymi. Dom idealnie będzie się nadawał jako letniskowy, a także całoroczny dla niewielkiej rodziny.

Do wnętrza domu Z78 przechodzi się przez przedsionek, w którym wydzielono miejsce na szafę wnękową porządkującą odzież wierzchnią mieszkańców oraz gości. Można z niej przejść bezpośrednio do pomieszczenia gospodarczego przeznaczonego na kotłownię, w którym wygodnie będzie przechowywać rowery oraz materiały opałowe. Korytarz prowadzi do pozostałych pomieszczeń. Dużą zaletą zawartą w projekcie domu Z78 jest podział na strefy dzienną i nocną. Po lewej stronie umieszczono część nocną, na którą składają się dwie obszerne sypialnie, w których rozmieszczono duże szafy. Obok nich znajdująca się łazienka umożliwi zażycie szybkiego prysznica oraz relaksacyjnej kąpieli w wannie. Po prawej stronie hol łączy się z przestronnym pokojem dziennym, na który składa się obszerny salon z częścią jadalną oraz kuchnia z wygodną zabudową. Kominek znajdujący się w salonie nie tylko ogrzeje największego zmarzlaka, a także stworzy przytulną atmosferę.

Technologia wykonania

Ściany: gazobeton, ceramika, silikaty

Dach: dachówka, blachodachówka

Strop: drewniany, wiązary

Koszty budowy (wskaźnikowe)

Stan surowy zamknięty
111 tys. zł
Stan deweloperski
165 tys. zł
Stan pod klucz
187 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
  • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
  • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
  • wystąpienie do banku o kredyt,
  • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski
autor: z500

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Z78? Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
  • 52 384 49 90
  • 502 363 364
  • 502 363 539
  • 605 071 505


* pole obowiązkowe

Architekt radzi

Interesuje mnie projekt Z78. Czy jest możliwość na etapie adaptacji wykonania takiej zmiany, aby budynek, patrząc z góry, był prostokątem, bez tego wcięcia przy wejściu? Powiększyłoby to sień i pomieszczenie gospodarcze, w którym chciałbym zrobić piec na ekogroszek.

Owszem, możliwe jest wyrównanie frontowej ściany budynku i przedłużenie połaci dachu. Takie zmiany wykona architekt adaptujący. Do projektu dołączymy wszystkie potrzebne zgody na zmiany.

Podoba mi się projekt domu Z78. Czy można zabudować kuchnię i zrobić do niej wejście z korytarza?

Owszem, istnieje możliwość wykonania tego typu zmian. Nie będą one skomplikowane.

Witam, bardzo proszę o odpowiedź, czy nie ma problemu, aby zmienić w tym projekcie połać dachu na 30 stopni, ponieważ warunki zabudowy nie pozwalają na budowę dachu o kącie 25 stopni.

Nie ma przeszkód, aby zmienić kąt nachylenia połaci w projekcie. Do projektu dołączymy zgodę na taką modyfikację.