Projekt domu Wioletta G1

symbol: TAZ-341

Rzut parteru

1. Wiatrołap 4,69 m²
2. Hol 20,11 m²
3. Kuchnia 20,91 m²
4. Spiżarnia 2,57 m²
5. Pokój dzienny 27,67 m²
6. Toaleta 1,63 m²
7. Gabinet 10,97 m²
8. Łazienka 3,97 m²
9. Pom. gospodarcze 9,81 m²
10. Garaż 29,34 m²

Rzut poddasza

1. Korytarz 6,64 m²
2. Sypialnia 13,64 m²
3. Garderoba 4,72 m²
4. Pokój 16,46 m²
5. Pokój 11,20 m²
6. Pokój 10,92 m²
7. Łazienka 9,94 m²

Usytuowanie

Wioletta G1 - Usytuowanie
Wioletta G1 - Usytuowanie.

Elewacja przednia

Wioletta G1 - Elewacja przednia
Wioletta G1 - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Wioletta G1 - Elewacja tylna
Wioletta G1 - Elewacja tylna.

Elewacja boczna

Wioletta G1 - Elewacja boczna
Wioletta G1 - Elewacja boczna.

Elewacja boczna

Wioletta G1 - Elewacja boczna
Wioletta G1 - Elewacja boczna.

Opis projektu Wioletta G1

Projekt Wioletta to urokliwy, nieprzeciętny dom parterowy z poddaszem użytkowym doskonały dla pięcioosobowej rodziny ceniącej sobie praktyczne rozwiązania przestrzenne. Ciekawe detale architektoniczne nawiązują do tradycyjnego stylu architektonicznego, dzięki czemu dom doskonale wpasuje się zarówno w podmiejski, jak i wiejski krajobraz. Z frontowej ściany budynku wychodzi bryła garażu, przez co wejście główne zostało odsunięte na drugi plan. Duży balkon wsparty na masywnej kolumnie tworzy zadaszenie nad gankiem. Rozległy, zadaszony, narożny taras sprawdzi się doskonale jako letnia jadalnia na świeżym powietrzu. Z obszernego balkonu z drewnianymi balustradami roztacza się widok na okolicę. Duże przeszklenia od strony ogrodu doskonale doświetlają pokoje dzienne. Jasna, słoneczna kolorystyka ożywia dom i dodaje mu dynamicznego charakteru.

Tym, co zadowoli inwestorów realizujących ten projekt, jest dobrze pomyślany układ pomieszczeń wpływający na funkcjonalność domu. Dzięki podziałowi na strefy dzienną i nocną oddzielono pomieszczenia prywatne od ogólnodostępnych. Do wnętrza przechodzi się przez przedsionek chroniący dom przed utratą ciepła. Po lewej stronie koło wejścia znajduje się dodatkowy pokój, który sprawdzi się doskonale jako zaciszny gabinet do pracy w domu. Zawiera on własną niewielką łazienkę. Po prawej stronie zaplanowano pomieszczenie gospodarcze przeznaczone na kotłownię, przez które można przejść bezpośrednio do garażu. Takie połączenie umożliwi szybkie przeniesienie zakupów z samochodu do kuchni. Rozległy hol łączy się następnie z wygodnym salonem wypoczynkowym oraz otwartą kuchnią. Z kuchnią sąsiaduje niewielka spiżarnia doskonała do przechowywania przetworów domowych oraz innych produktów spożywczych. Centralnie rozmieszczony w salonie kominek nie tylko dogrzeje dom w chłodne dni, ale także umili czas domownikom spędzającym czas przy ulubionej lekturze. Na poddaszu domu Wioletta zaplanowano wszystkie pokoje prywatne mieszkańców. Znajdują się tu cztery obszerne sypialnie, każda z wyjściem na balkony z widokiem na okolicę.

Technologia wykonania

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną.

Wykończenie
Elewację wykończono tynkiem mineralnym. Stolarka okienna drewniana lub PCV. Rolety zewnętrzne naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever

Koszty budowy (wskaźnikowe)

Stan surowy zamknięty
256,5 tys. zł
Stan deweloperski
407,5 tys. zł
Stan pod klucz
467 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
  • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
  • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
  • wystąpienie do banku o kredyt,
  • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Wioletta G1? Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
  • 52 384 49 90
  • 502 363 364
  • 502 363 539
  • 605 071 505


* pole obowiązkowe