Projekt domu Henryk G1

symbol: TRN-472

Rzut parteru

1. Wiatrołap 10,51 m²
2. Hol 21,34 m²
3. Kuchnia 16,32 m²
4. Spiżarnia 3,87 m²
5. Ogród zimowy 7,37 m²
6. Pokój dzienny 51,01 m²
7. Gabinet 14,46 m²
8. Toaleta 1,87 m²
9. Sypialnia 17,14 m²
10. Garderoba 8,98 m²
11. Łazienka 9,60 m²
12. Kotłownia 12,10 m²
13. Składzik ogrodowy 8,50 m²
14. Garaż 25,56 m²

Rzut poddasza

1. Korytarz 5,21 m²
2. Sypialnia 22,71 m²
3. Pokój 12,86 m²
4. Łazienka 7,42 m²

Usytuowanie

Henryk G1 - Usytuowanie
Henryk G1 - Usytuowanie.

Elewacja przednia

Henryk G1 - Elewacja przednia
Henryk G1 - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Henryk G1 - Elewacja tylna
Henryk G1 - Elewacja tylna.

Elewacja boczna

Henryk G1 - Elewacja boczna
Henryk G1 - Elewacja boczna.

Elewacja boczna

Henryk G1 - Elewacja boczna
Henryk G1 - Elewacja boczna.

Opis projektu Henryk G1

Projekt Henryk to parterowy dom z poddaszem użytkowym, który łączy w sobie tradycyjne, sprawdzone rozwiązania z nowoczesnymi pomysłami. Awangardowy wygląd domu tworzy klasyczny, wielospadowy dach o łukowatym, nieregularnym wykończeniu, co nadaje domowi dynamiczny charakter. Dach wieńczy nieregularną bryłę domu, łącząc go z wolno stojącym garażem. Elementy więźby dachowej tworzą pergolę, pod którą można schować drugi samochód. Bryłę domu urozmaicają cokoły, masywne kolumny, drewniane elementy konstrukcji dachu oraz tzw. wole oczko od strony ogrodu. Narożny taras osłania duże zadaszenie wsparte na drewnianych słupach. Oprócz tego zwraca uwagę duży komin kominka wewnętrznego i zewnętrznego. Zaskakujący efekt wizualny tworzą nieregularne przeszklenia o ciekawych kształtach. Białą kolorystykę elewacji ozdabiają kremowe, szerokie opaski okienne, drewniana okładzina oraz klinkierowe, ceglane wykończenie.

Realizację inwestycji można podzielić na etapy. Adaptacja poddasza będzie możliwa w późniejszym czasie. W projekcie zaskakuje duża ilość pomieszczeń pomocniczych, które zapewniają wygodę użytkowania na co dzień. Do wnętrza domu Henryk przechodzi się przez duży przedsionek, w którym wydzielono miejsce na szafy wnękowe. Sąsiaduje on z pomieszczeniem gospodarczym przeznaczonym na kotłownię. W dużym holu znajdują się schody prowadzące na poddasze. Wygodny, przestronny salon wypoczynkowy połączono z jadalnią mieszczącą duży stół dla całej rodziny, tworząc otwartą przestrzeń. Z jadalni można przejść do ogrodu zimowego. Ustawna kuchnia sąsiaduje ze spiżarnią, w której można przechowywać przetwory domowe oraz artykuły spożywcze. Zaletą projektu Henryk jest zaplanowanie dwóch kominków – wewnętrznego tworzącego przytulną atmosferę w domu oraz zewnętrznego umilającego czas podczas weekendowego grillowania. W prawej części projektu Znajduje się obszerna sypialnia z własną łazienką oraz garderobą. Na parterze wydzielono także osobne pomieszczenie przeznaczone na składzik ogrodowy. Na poddaszu domu Henryk zlokalizowano dwa przestronne pokoje oraz dużą łazienkę.

Technologia wykonania

Dom zaprojektowano w technologii tradycyjnej murowej ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryto dachówką cementową lub ceramiczną. Schody wewnętrzne drewniane.

Wykończenie
Stolarka okienna drewniana.

Koszty budowy (wskaźnikowe)

Stan surowy zamknięty
359,5 tys. zł
Stan deweloperski
556,5 tys. zł
Stan pod klucz
635,5 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
  • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
  • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
  • wystąpienie do banku o kredyt,
  • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Henryk G1? Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
  • 52 384 49 90
  • 502 363 364
  • 502 363 539
  • 605 071 505


* pole obowiązkowe