Projekt domu Helka

symbol: TJX-681

Rzut parteru

1. Wiatrołap 6,96 m²
2. Hol 10,58 m²
3. Kuchnia 15,93 m²
4. Spiżarnia 2,13 m²
5. Pokój dzienny, jadalnia 36,97 m²
6. Gabinet 10,93 m²
7. Łazienka 2,37 m²
8. Pom. gospodarcze 11,19 m²

Rzut poddasza

1. Korytarz 4,26 m²
2. Sypialnia 16,56 m²
3. Garderoba 6,27 m²
4. Pokój 15,02 m²
5. Pokój 10,50 m²
6. Pokój 14,13 m²
7. Łazienka 10,78 m²

Usytuowanie

Helka - Usytuowanie
Helka - Usytuowanie.

Elewacja przednia

Helka - Elewacja przednia
Helka - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Helka - Elewacja tylna
Helka - Elewacja tylna.

Elewacja boczna

Helka - Elewacja boczna
Helka - Elewacja boczna.

Elewacja boczna

Helka - Elewacja boczna
Helka - Elewacja boczna.

Opis projektu Helka

Już na pierwszy rzut oka projekt domu Helka budzi bardzo pozytywne i ciepłe odczucia. Piękny wygląd osiągnięto dzięki zrównoważonym proporcjom, ale również poprzez zastosowanie wielu nietuzinkowych elementów architektonicznych, których ilość zasługuje na prawdziwe uznanie. Przykładowo stylowy, dwuspadowych dach urozmaicono pięknymi lukarnami. Dodatkowo liczne daszki i podcienie podkreślają wyjątkowy styl budowli, ale również świadczą o jej dużej funkcjonalności, gdyż dzięki nim elewacja budynku dłużej zachowa swój kolor i wyjątkową świeżość.

Różnorodność i pomysłowość to cechy charakteryzujące wnętrze projektu Helka. Przestrzeń mieszkalną domu zawarto na dwóch poziomach. Na dolnej kondygnacji pomieszczenie gospodarcze zostało oddzielone od część dziennej, dzięki czemu wnętrze parterowe jest bardzo spójne i dobrze zorganizowane. Duży pokój dzienny połączono z kuchnią i jadalnią, co niewątpliwe ucieszy sympatyków jasnych i otwartych rozwiązań. Ponadto plusem kuchni jest jej wyposażenie w praktyczną spiżarnię na przetwory. Duży taras, na który można się dostać z pokoju dziennego, zapewni doskonały wypoczynek wszystkim mieszkańcom domu. Z myślą o gościach w prawym skrzydle zaprojektowano także dodatkowy pokój, a także łazienkę. Położenie obu pomieszczeń w bliskiej odległości zagwarantuje wygodę i komfort ich użytkownikom. Usytuowana tuż nieopodal klatka schodowa prowadzi wprost na poddasze projektu Helka. Cztery pokoje, w tym trzy z przeszkleniem balkonowym, oraz łazienka dla domowników to wnętrza zorganizowane w części prywatnej na górze. Dodatkowo jedna z sypialni została połączona z garderobą na ubrania, co jest kolejnym dowodem na wysoki standard posiadłości. Analizując poddasze projektu Helka, warto również wspomnieć o zaplanowaniu skośnych ścianek dzielących pokoje, których obecność wyjątkowo korzystnie wpływa na ich ogólną prezencję.

Technologia wykonania

Budynek zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach wielospadowy o konstrukcji drewnianej pokryto dachówką ceramiczną.

Wykończenie
Elewacje wykonano z tynku strukturalnego. Stolarka okienna drewniana lub PCV. Rolety zewnętrzne naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever.

Koszty budowy (wskaźnikowe)

Stan surowy zamknięty
230 tys. zł
Stan deweloperski
361,5 tys. zł
Stan pod klucz
415,5 tys. zł
Kosztorys inwestorski ułatwia:
  • szczegółowe zaplanowanie budżetu budowy domu,
  • kontrolę kosztów i weryfikację poszczególnych etapów budowy,
  • wystąpienie do banku o kredyt,
  • prowadzenie negocjacji cenowych z wykonawcami.
Zamów kosztorsy inwestorski

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Helka? Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
  • 52 384 49 90
  • 502 363 364
  • 502 363 539
  • 605 071 505


* pole obowiązkowe