Projekt domu Dolce Vita

projekt Dolce Vita
Zdjęcie projektu domu - Dolce Vita.
projekt Dolce Vita
projekt Dolce Vita.
projekt Dolce Vita
projekt Dolce Vita.

Opis projektu Dolce Vita

Mały pensjonat o siedemnastu pokojach gościnnych z łazienkami, bez podpiwniczenia, dwie kondygnacje nadziemne i poddasze w stromym dachu, funkcja: na parterze - hol wejściowy z recepcją, klatka schodowa, wc, kuchnia, chłodnia, zmywalnia, magazyny kuchenne, jadalnia, kotłownia, apartament dla osoby niepełnosprawnej (dwa pokoje + łazienka), samodzielne mieszkanie; na piętrze - osiem pokoi z wezłami sanitarnymi, klatka schodowa, pomieszczenie gospodarcze; na poddaszu - osiem pokoi z wezłami sanitarnymi, klatka schodowa, magazyn pościeli;

Projekt niewielkiego pensjonatu o nieco alpejskiej architekturze. Sporej bryle delikatności dodają ażurowe, drewniane balustrady balkonów. Wygodnie zaplanowane pokoje z łazienkami i przestronna jadalnia z wyjściem na taras to gotowy wzór dla miejsca, gdzie goście będą chętnie przyjeżdżać i komfortowo wypoczywać.
autor: Archigraph

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Dolce Vita? Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
  • (52) 384 49 90
  • 605 071 505
  • 500 049 219
  • 603 505 427
* pole obowiązkowe