projekt Alicja A projekt Alicja A

Rzut parteru

Alicja A - Rzut parteru
Alicja A - Rzut parteru.
1. wiatrołap 10,40 m²
2. wc 1,80 m²
3. kuchnia 17,80 m²
4. salon z jadalnią 34,90 m²
5. pomieszczenie gospodarcze* 6,30 m²
6. garaż* 34,20 m²

Rzut poddasza

Alicja A - Rzut poddasza
Alicja A - Rzut poddasza.
1. sypialnia 1,60 m²
2. sypialnia 16,80 m²
3. hall 7,50 m²
4. łazienka 6,60 m²
5. sypialnia 13,40 m²
6. garderoba 4,40 m²
7. strych 10,20 m²

Przekrój

Alicja A - Przekrój
Alicja A - Przekrój.

Sytuacja

Alicja A - Sytuacja
Alicja A - Sytuacja.

Elewacja przednia

Alicja A - Elewacja przednia
Alicja A - Elewacja przednia.

Elewacja tylna

Alicja A - Elewacja tylna
Alicja A - Elewacja tylna.

Elewacja lewa

Alicja A - Elewacja lewa
Alicja A - Elewacja lewa.

Elewacja prawa

Alicja A - Elewacja prawa
Alicja A - Elewacja prawa.
projekt Alicja A paliwo stałe
Pow. użytkowa:123,8 m²
Technologia:murowany
Garaż:dwustanowiskowy
Min. wymiary działki:28,2 x 15,4 m

Opis projektu Alicja A

Jeśli dysponują Państwo wąską działką i szukają projektu, który mógłby zostać na niej zrealizowany, to Państwa uwadze polecamy projekt Alicja A. Jest to budynek, który może powstać już na posesji o szerokości 15,4 metra. Dom wyróżnia się nie tylko tradycyjną, pełną uroku architekturą, ale także funkcjonalnym wnętrzem. Jego wydłużoną bryłę zwieńczono dwuspadowym dachem, którego klasyczną linię przełamują dwie trójkątne lukarny. W części frontowej zaprojektowano duży garaż, który został połączony z wnętrzem budynku. To rozwiązanie z pewnością ułatwi codzienne obowiązki i korzystanie z samochodu. Jednym z atutów projektu Alicja A jest okalający dom taras naziemny, na który możemy dostać się wyjściem ukrytym w podcieniu. Na tarasie zaprojektowano kominek zewnętrzny, który umili niejeden wieczór spędzony na świeżym powietrzu.

Nad garażem znajduje się stryszek, dostępny przez rozkładane schodki. To bardzo przydatne miejsce, w którym można przechowywać rzadziej używane sprzęty. Wejście główne do domu Alicja A ochrania podcień, wsparty na masywnej kolumnie. W obszernym wiatrołapie z miejscem na pojemną szafę umieszczono drzwi do pomieszczenia gospodarczego (kotłowni). Kotłownia posiada wyjście, prowadzące wprost do ogrodu. To praktyczne rozwiązanie, które ułatwi zachowanie czystości. Blisko strefy wejściowej, dla wygody domowników oraz gości, wydzielono toaletę. Naprzeciwko niej znajduje się częściowo otwarta kuchnia, a dalej rozciąga się przestrzeń komfortowego, jasnego salonu z kominkiem oraz jadalnią. Trzy zadaszone wyjścia prowadzą stąd na taras.

Na poddaszu zaplanowano bardziej zaciszną i prywatną część domu. Tutaj rozlokowano trzy wygodne sypialnie; w tym jedną z własną garderobą. Pomiędzy pokojami znajduje się ogólnodostępna łazienka z wanną i prysznicem. Obok schodów pozostawiono niewielki schowek, który można przeznaczyć na przykład na dodatkową garderobę.

Polecane technologie

Pakiety dodatkowe

 • Dane do kalkulacji
  pakiet bezpłatny »
 • Kosztorys
  150 zł »
 • Pakiet Dom Energooszczędny
  pakiet bezpłatny »
 • Dziennik budowy
  pakiet bezpłatny »
 • Tablica informacyjna
  pakiet bezpłatny »
autor: Horyzont

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz zamówić projekt Alicja A? Skontaktuj się z nami, nasi architekci są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z poniższego formularza lub zadzwoń.

Zadzwoń
 • (52) 384 49 90
 • 605 071 505
 • 500 049 219
 • 502 363 364

* pole obowiązkowe